Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Crna lista azurirana:

    Cilic, Dodig, Troicki, Lopez, Sijsling, Tomic, Vesely
    Polako s'tom Listom partneru .

    Comment


    • Originally posted by straxx90 View Post
      Znaci na leto pocinjes prva kola sa Novakom i Rogerom?
      Hahah, ima brdo igraca jos na turu tako da se ne brinem
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Zasto se ne racuna proslogodisnji WTF u ovogodisnje bodove?

        Comment


        • Ne računa se, valjda da bismo imali svi iste šanse za WTF ove godine

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Ne računa se, valjda da bismo imali svi iste šanse za WTF ove godine
            Ako je "race" onda nista ne treba da se racuna od prosle godine. Ako je pak ranking, onda treba sve da se racuna.

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              Ne računa se, valjda da bismo imali svi iste šanse za WTF ove godine
              Pa kakva je onda svrha igranja WTF-a ako se ne racuna
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Brojao se na kraju prošle godine, kada je bilo bitno, mogao je odlučiti i krajnjeg pobjednika

                Po meni bi bilo i logičnije da sad računamo samo race listu, nećemo valjda brojati sedmice na No.1 mjestu u toku godine
                Last edited by shminka; 30-01-16, 22:41.

                Comment


                • Prosle godine sam isto ovako racunala, niko se nije bunio izmedju sezona kad sam postavila pitanje da li treba nesto da se menja, tako da nastavljamo po starom.

                  WTF se ne racuna jer je ovako mnogo jasnije koliko poena treba na kraju godine da bi se kvalifikovali za isti, a i posto ne brojimo nedelje na no.1, WTF je totalno nebitan, on je bitan samo za kraj godine.
                  Takodje, postojece turnire racunamo, cisto da bi bilo malo zanimljivije, a i da vidite sta ste uradili prosle godine.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Hoce Veseli da me dva puta izbaci u prvom kolu
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Crni Rasol

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Prosle godine sam isto ovako racunala, niko se nije bunio izmedju sezona kad sam postavila pitanje da li treba nesto da se menja, tako da nastavljamo po starom.

                        WTF se ne racuna jer je ovako mnogo jasnije koliko poena treba na kraju godine da bi se kvalifikovali za isti, a i posto ne brojimo nedelje na no.1, WTF je totalno nebitan, on je bitan samo za kraj godine.
                        Takodje, postojece turnire racunamo, cisto da bi bilo malo zanimljivije, a i da vidite sta ste uradili prosle godine.
                        Sve sto kazes je u redu.

                        Zasto onda ne ides do kraja? Zasto nemamo race? Mislis da proslogodisnji Rg poeni manje zbunjuju nego sto bi zbunjivali WTF poeni?

                        Comment


                        • Znaci ipak se ne racuna titula sto smo uzeli na WTF, jbg, meni to malo glupo sto se ne racunaju tu poeni, ali vi ste smislili igru i ja podrzavam sva pravila koja odredite
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Računat će se WTF i napraviti race lista, to je najmanji problem, Roterdam i Dubai ćemo odraditi bez ažuriranja glavnih tabela, sve će biti sređeno pred IW

                            do tada pokušajte da prođete prvo kolo Dubaija, da imamo šta da računamo
                            Last edited by shminka; 08-02-16, 12:23.

                            Comment


                            • Ako sam ja dobro skont'o pravila, izbacio me Paire.
                              Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                              Comment


                              • Više sreće u Dubaiju

                                Comment

                                Working...
                                X