Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To volim čuti, nema odustajanja dok sva prava ne dobijemo.
    Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Ko kaze da sam odustao?
      Zeronjo, izgleda da ovde ljudi uopste nisu upoznati sa znacenjem: "Mark it zero". I ne kontaju sta sam ti u stvari porucio u prethodnom postu.
      Ajde da se potrudim jos malo, mislim da ce vam ovo najbolje objasniti - lako je povuci paralelu izmedju ovog klipa i igre koja se tamo desava i nase igre ovde:

      Nema sta, moraces malo jace da krenes u kampanju, nema od pisanja nista. because you are the only one around here who gives a damn about the rules
      sloboda ili ništa

      Comment


      • To ti kazem covece.
        I jel ga vracas? Vracaj pravog coveka na avatar, nemoj se glupirati
        Jer onda ces ti "morati"" da vodis racuna o pravilima, i zato cu ja cutati
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          To ti kazem covece.
          I jel ga vracas? Vracaj pravog coveka na avatar, nemoj se glupirati
          Jer onda ces ti "morati"" da vodis racuna o pravilima, i zato cu ja cutati
          Vracam, samo dok decko sa slike osvoji LE, onda moze doktor da se vvrati na avatar. Inace podrzavam tvoj predlog, naravno ako ima neko ko hoce da prima tolike poruke, i da objavljuje svaki dan, treba vremena za to ipak. Ja kada vidim da svi igraju nekog igraca namerno trazim drugog i navijam da 70% ljudi ispadne.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Verovatno si zato tipovao na Sousu kao i jedna polovina ovde.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Sandu, pogodio si prvo i cetvrto mjesto, drugi ce biti Vladan, treci shminka
              1. Andrey Rublev
              2. Thanasi Kokkinakis
              3. Alexander Zverev
              4. Ernesto Escobedo

              Renesansa tenisa u 2016 godini.

              Comment


              • Sousa kako znaš i umiješ ima da ovo preokreneš, nećeš zar od ovog malog izgubit?
                Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                Comment


                • Hvala Sousi što nas nije

                  Comment


                  • Vidis Unofficial, za neka sitna poboljsanja smo se vec izborili.
                    Last edited by Sandugp; 09-05-16, 18:57.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • I hvala shminka za ovaj žreb, taman sam krenula na novi tab da otvorim.. i to ovaj baš u pdf formatu
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • U čemu je razlika između tabela koje vode Bojana i NI, osim što je on u svojoj neprikosnoveno prvi?

                        Comment


                        • Njegova je ažurirana, Bojanina nije

                          Comment


                          • Ni meni to nije bilo jasno, ali se nisam mnogo zanimao tabelama.
                            Za sada pratim samo race listu.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Njegova je ažurirana, Bojanina nije
                              Al opet, i kad se azurira ne bi trebalo bit ovako?
                              1. Andrey Rublev
                              2. Thanasi Kokkinakis
                              3. Alexander Zverev
                              4. Ernesto Escobedo

                              Renesansa tenisa u 2016 godini.

                              Comment


                              • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                                Al opet, i kad se azurira ne bi trebalo bit ovako?
                                U pravu si. Trebalo bi da je Velikiajnstajn na prvom mestu.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X