Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sandu i noto,cestitke
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Hvala na cestitkama.
      Proverite statistiku cisto da se zna, da li se desilo da je neko na debiju uzeo titulu u singlu i u dublu?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Ma niko nista ne radi, nema jos updatea race liste
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ma niko nista ne radi, nema jos updatea race liste
          Zabušava Bojana, treba je tužit upravi vodovoda
          Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

          Comment


          • Glasao sam za tajno glasovanje. Nemam problema s povjerenjem, ko bi god zaprimao naše odabire.
            Jedini je problem organizacija, do kad se onda mora tipovati? Prije početka prvog meča mi je ok, ko što ste napomenuli.

            Ne vidim problema s mogućim postovima koji nisu poslani (overlord?!). Činjenica je da forum sve poslano s kompjutera zabilježi.

            Predlažem kao eksperiment jedan manji turnir koji nije u planu za bodovanje pa da vidimo kako bi to išlo. (Možda već Nica il Ženeva, nakon Rima).

            Comment


            • Zašto ne stavljate ovaj raspored, gde ljudi mogu da vide odmah h2h? Mislim koga zanima, naravno.

              http://www.atpworldtour.com/en/score...daily-schedule
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Zašto ne stavljate ovaj raspored, gde ljudi mogu da vide odmah h2h? Mislim koga zanima, naravno.

                http://www.atpworldtour.com/en/score...daily-schedule
                Nece da olaksaju ljudima, niti da ih teraju na pogresne zakljucke jer h2h ume nekada i da zajebe stvari samo tako.
                Mada i ja uvek preko zvanicnog pratim, opet ne zbog h2h vec mi je tu znatno preglednije i bolje (otvorim u isto vreme i kostur) i onda fino mogu da preko zreba i eventualnih narednih meceva odlucim sta cu igrati tog dana.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Može da zezne h2h, jer je ovo sport kao i svaki drugi, ali tu možeš da klikneš i na igrača pa da vidiš i njegovo ovogodišnje rezultate ili u bliskoj prošlosti, podloge od koga je izgubio, koga dobio... pored kostura, ovaj je baš pregledniji..
                  Mislim kako hoćete, uvek može da se ode na ATP Roma i potraži žreb i sve ovo, samo predlažem.
                  Last edited by miloolja; 08-05-16, 23:57.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Naravno, mnogo bolje i preglednije i mnogo vise opcija, nego onaj OOP link koji postavljaju. Koji je takodje sa zvanicnog ATP sajta, samo sto ide za stampani format. Njega ni ne gledam, jer je realno - njesra.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ja uvek gledam taj stampani format, meni je pregledniji pa zato i postavljam taj link.
                      Od sad cete oba dobijati, pa birajte

                      Sent from my Z3 compact <3
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Sandu se juce prikljucio igrici, danas hoce da menja ceo sistem.
                        Last edited by mark !t zer0; 09-05-16, 10:02.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Nista ne dirajte, Sandu ce i tako na kraju biti cetvrti
                          1. Andrey Rublev
                          2. Thanasi Kokkinakis
                          3. Alexander Zverev
                          4. Ernesto Escobedo

                          Renesansa tenisa u 2016 godini.

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zero View Post
                            Sandu se juce prikljucio igrici, danas hoce da menja ceo sistem.
                            Ima istine u tome sto pises, jbg svako gleda neki svoj interes. I naravno da su poceti da predlazem, da sam se prikljucio pre godinu dana, poceo bih da predlazem promene pre godinu dana
                            Ai iskreno po meni (a verujem i po tebi) je bolje da se neke promene izvrse. Sto naravno ne znaci da se nece igrati i da ostane ovako i da je ovako bas lose, vec su to samo sitne korekcije koje bi poboljsale igru generalno.
                            Ali prestajem sa svim primedbama i predlozima bilo kakvih promena u koliko ti vratis Valtera Sobcaka na avatar

                            Da zaboravih da prokomentarisem i ovo Ajnstajnovo.... Ja cu biti cetvrti jer ce Ajnstajn biti prvi, pa Bojana druga i Zeronja treci .. tako da mi nista ne preostaje nego da se zadovoljim solidnim cetvrtim mestom
                            Last edited by Sandugp; 09-05-16, 10:18.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • @sandu već si odustao od promjena? Moraš biti istrajan u zamislima, ne možeš odmah ručnu povući.
                              Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                              Comment


                              • Originally posted by Unofficialpage View Post
                                @sandu već si odustao od promjena? Moraš biti istrajan u zamislima, ne možeš odmah ručnu povući.
                                Ko kaze da sam odustao?
                                Zeronjo, izgleda da ovde ljudi uopste nisu upoznati sa znacenjem: "Mark it zero". I ne kontaju sta sam ti u stvari porucio u prethodnom postu.
                                Ajde da se potrudim jos malo, mislim da ce vam ovo najbolje objasniti - lako je povuci paralelu izmedju ovog klipa i igre koja se tamo desava i nase igre ovde:

                                Last edited by Sandugp; 09-05-16, 10:43.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X