Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam vec razmisljao da ne igram Slemove i tako dodjem do prvog mjesta, e to je ono sto bi ih ugasilo za sva vremena.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Jos cete da me navedeta da navijam za Marija sutra.
      Spoiler
      sto sam tako nesto i pomislio.


      Ko ti je branio da do sada igras?
      Nemoj da nasedaš nanjihove gluposti, to oni namerno zbog mene, noto pogotovu..dobro malčice i zbog Bojane.
      Last edited by miloolja; 07-05-16, 23:31.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Ne dozvoljavam ... ili da tankujemo za RG ipak? Sta mislis?
        Da cepnemo mi i ovaj Rim, pa cemo se posle sprdati?
        Vidjećemo. Možda ovo što Vladan predlaže, da preskačemo GS turnire i opet ih nadmašimo.

        Eto sad sam ja ispao kriv

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Vidjećemo. Možda ovo što Vladan predlaže, da preskačemo GS turnire i opet ih nadmašimo.

          Eto sad sam ja ispao kriv

          Olja, ne provociraj mi partnera!

          Vladane, mi cemo svakako poslednji tipovati. Za to, posle ovoga, vise nema dileme
          Last edited by Sandugp; 08-05-16, 12:36.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Ako nece da bude tajno organizujemo se preko pma. Poslednji tipujemo, pravimo jedan jaki stab od pet-sest vrhunskih poznavalaca tipa ja, noto, Sandu, Indigo i shminka. NI nas je izdao, ispao si zbog zelje da sjedis na dvije stolice, dzentlmenu
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ako nece da bude tajno organizujemo se preko pma. Poslednji tipujemo, pravimo jedan jaki stab od pet-sest vrhunskih poznavalaca tipa ja, noto, Sandu, Indigo i shminka. NI nas je izdao, ispao si zbog zelje da sjedis na dvije stolice, dzentlmenu
              Kako vas mogu izdati kad vas je toliko. Njih su dvije same.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Kako vas mogu izdati kad vas je toliko. Njih su dvije same.
                Mi smo sami, a njih su dve covece!?!
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Gledam žrijeb za Rim i već se vidim kako tipujem za vikend. Mora se smisliti neki teži put, ili bar da se ne zove suicide, smiješno zvuči.

                  Comment


                  • 2 turnira i 2 polufinala , za početak je super! Evo da se malo osvrnem na ova pisanja nisam prepisivao niti to ikad planiram , a za tim ni nemam potrebu. Takođe ne idem na sigurice mislim da se videlo , ne planiram da odustajem od igre da preskačem ili da pauziram kao neki . Sad smo krenuo u pohod na vrh i neću stajati i da joś jedna stvar ja sam za javno tipovanje jer sve što nije javno uvek ima sto nekih mana i sad ako bi neko i nastavio sa raspravom o tome drage volje bi ga oduvao. Iako ne prepisujem , podržavam javno glasanje jer onaj ko prepisuje svejedno će prepisati , a nekad će se provući zbog toga , a nekad baš izvisiti pa je sistem sa JAVNIM glasanjem NAJBOLJI.
                    Last edited by NEMANJA97; 08-05-16, 00:21.

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Ako Bojana ode u penziju, možemo mi postati partneri, ali čisto profesionalno...mada vjerujem da ću iz početka biti loš, veliki je udarac ostati sam

                      Možda profunkcionišemo za 2017. godinu
                      Prvi mali problem i odmah te napusti.

                      Žene su uvijek u podređenom položaju, ali uvijek bitku dobiju, jedan žena > nebitno koliko je muški hs druge strane.
                      Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                      Comment


                      • Tabele su kolateralna šteta , zbog sukoba javnog vs. tajno glasanje?

                        Comment


                        • Svejedno je oce li biti javno ili tajno glasanje kad sam ja buduci prvak

                          Kad pocinjemo Rim?
                          Last edited by Velikiajnstajn; 08-05-16, 20:20.
                          1. Andrey Rublev
                          2. Thanasi Kokkinakis
                          3. Alexander Zverev
                          4. Ernesto Escobedo

                          Renesansa tenisa u 2016 godini.

                          Comment


                          • Cestitke Noti i Sanduu.

                            Comment


                            • Slobodno čestitajte, nije sramota izgubiti od boljeg.

                              Vidi se izuzetan napredak ostalih igrača, kao nikad i to nije ništa čudno. Sve je to zasluga Sandua, Vladana i mene, i samo iz tog razloga ne treba biti tajno, ružno je vidjeti kako većina ne može prevazići 2-3 dana.

                              Ako neko misli da ima kvalitet i da može odmjeriti snage sa velikanima ove igre a nije registrovan/a, neka to uradi, biće zanimljivije.

                              Comment


                              • Bravo momci, vidi se ko poznaje tenis.

                                Updatujte race tabelu da vidim da li da igram Rim ili da ga preskocim
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X