Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam za tajno glasanje. Da li je još neko?

    Comment


    • I da se finalu može tipovat bez obzira što si već taj tip koristio?
      Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

      Comment


      • Mislim da je tajno glasovanje sasvim ok... Nema svrhe da se ne vjeruje toj osobi, jer javna osuda je u pitanju ako iznevjeri povjerenje

        Comment


        • Originally posted by Unofficialpage View Post
          I da se finalu može tipovat bez obzira što si već taj tip koristio?
          To je onda suvise lako i igra gubi smisao.
          A za tajno glasanje se iz mog prilozenog posta jasno vidi da jesam za tu opciju.
          Ali ipak treba sacekati da vidimo da li se i ostali igraci slazu sa tim. I da shminkeru u koliko to prodje i tebi budu isli glasovi ti onda ne igras ovu igru. Ne znam da li si ti ok sa tim (i tvoja partnerka), ali tako jednostavno mora da bude. Zato ipak dobro razmisli zelis li to da radis ili ne. U koliko neces to je takodje sasvim legitimna tvoja odluka i svakako imas moju podrsku, sta god da odlucis.
          I opet nam niko ne garantuje da ti neces preko privatnih poruka drugima da odajes sta je ko glasao, niti da li ces nekoga namerno da provuces. Mislim ja licno ne sumnjam u tebe ali takva mogucnost moraces priznati ipak postoji.
          Last edited by Sandugp; 07-05-16, 19:11.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            I isto za bodovanje nije fer da isto bodova dobije neko ko je dogurao do finala (na primer) i ostao bez tipova ili neko ko je takodje dogurao do finala i ostao mu jedan tip i izgubio finale.
            Zar ne?
            Ok mi je ovako, djaba ti što imaš finalistu, kad ne može meda na kašiku

            mislim, svima je isto

            ako hoćete da ubacim anketu za tajno glasanje, pa da počnemo od Madrida ako hoćete

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              Ok mi je ovako, djaba ti što imaš finalistu, kad ne može meda na kašiku

              mislim, svima je isto

              ako hoćete da ubacim anketu za tajno glasanje, pa da počnemo od Madrida ako hoćete
              Ali jel igras ti ili ne igras u koliko bude tajno glasanje? Ako igras ja prvi necu tajno glasanje.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Znaci prepunice se inbox sminki i bojani
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Pa napravit ćemo neki sistem pošten za sve

                  ja mogu tebi poslati svoj tip

                  a mogu da ne otvorim ostale tipove prije završetka mečeva

                  Comment


                  • Ne zajebavaj Sandu, shminka nije prvi ni kad je javno glasanje zasto bi koristio situaciju.

                    Meni je svejedno, ja sam i prije pricao da je bolje tajno glasanje jer neki mogu da prepisu moju dobitnu formulu
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Pa napravit ćemo neki sistem pošten za sve

                      ja mogu tebi poslati svoj tip
                      I sta smo onda dobili? Nadjite nekoga ko ne igra pa neka se njemu salju glasovi.
                      I nije meni frka sto ce neko znati moj tip, vec da neces ti nekoga namerno provuci. Treba da se na primer odredi vreme do kada se tipuje i kada se to desi da se objave na tabeli svi tipovi. Posto su svi glasali onda i moze da se vidi ko je sta igrao ali nije fer da neko glasa ranije, pa onda neko drugi vidi sta je taj prvi glasao.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Ma koga ću provući, ne igramo za milion, podjednako vas sve ne volim kad je u pitanju igrica

                        Comment


                        • Pošto forum pratim samo preko telefona. Nemam mogućnost glasanja putem ankete. Ako budete pravili anketu ja sam za tajno glasanje putem PM.

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Ma koga ću provući, ne igramo za milion, podjednako vas sve ne volim kad je u pitanju igrica
                            Što implicira, da ti netko ponudi neke pare da bi se prodao? aaa?

                            Comment


                            • Originally posted by Weltschmerz View Post
                              Pošto forum pratim samo preko telefona. Nemam mogućnost glasanja putem ankete. Ako budete pravili anketu ja sam za tajno glasanje putem PM.
                              Druze ako ne budes glasao u anketi ne broji ti se glas. Svako mora da glasa, ovo je ozbiljan forum i ozbiljna igra.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by luka View Post
                                Što implicira, da ti netko ponudi neke pare da bi se prodao? aaa?
                                finansijski sam obezbjedjen, tako da neću pasti na takve ponude

                                Comment

                                Working...
                                X