Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sta ako je obrnuta situacija, apa?

    I ako se poraz tog igraca ne racuna, daj onda da ne racunamo ni pobedu tog sto je prosao pomocu predaje.

    Comment


    • Originally posted by apacrow View Post
      Da! Po stoti put.
      Izvinjavam se, neki nemamo vremena da pratmo svaki post ponaosob... Zahvaljujem...

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        ne pucaju tetive tako lako

        a postotak predaja u tenisu pri vodstvu je ocajan...predaju vecinom oni koji znaju da nemaju sanse

        za slucajeve tipa tog tvog bi se i moglo progledati kroz prste...

        A zasto biti pomilovan kad izaberes Pašanskog...a on preda pri rezultatu 3-6 0-5 15-40
        Never the less, pitanje je legitimno. A pravilo je pravilo. Nema ili-ili.

        Originally posted by p4p1 View Post
        A sta ako je obrnuta situacija, apa?

        I ako se poraz tog igraca ne racuna, daj onda da ne racunamo ni pobedu tog sto je prosao pomocu predaje.
        U principu biras dvojicu za koje verujes da ce proci, ukoliko se favoritu desi peh, normalno je da ima
        neku blagu prednost pri formiranju pravila. Ipak, ovo je vise igra znanja i neke zdrave logike, a manje srece.

        Mislim, nije da sam ja ispao, vec samo gledam zdravom logikom.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • Daj se složite do ponoći bar

          Ili da pređem na WTA

          Comment


          • Pa dobro, meni to daje draz igri, da mozes da ispadnes i ako biras npr. Nadala protiv Lajovica, gde on u normalnim okolnostima sigurno nece izgubiti. Nije kao da se predaje desavaju u toliko velikom broju, pa da postoji realna opasnost da se to uvek moze desiti igracu kojeg biras. Opet kazem, kako hocete, ja rekao kako se meni vise svidja.

            Comment


            • Meni je bolje samo iz razloga sto ce vise ljudi da prodje dalje, daje draz celoj igrici
              A ne da se kladis na Fonjinija, Pera ili tako nekog i njemu dodje zuta minuta i preda meca, a igra protiv nekog anonimusa
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                a postotak predaja u tenisu pri vodstvu je ocajan...predaju vecinom oni koji znaju da nemaju sanse

                A zasto biti pomilovan kad izaberes Pašanskog...a on preda pri rezultatu 3-6 0-5 15-40
                Ili mozda nemaju sanse oni koji su se povrijedili... Kako kad... ;) Tipsarevica i Pasanskog nema na turniru, tako da...


                Originally posted by p4p1 View Post
                I ako se poraz tog igraca ne racuna, daj onda da ne racunamo ni pobedu tog sto je prosao pomocu predaje.
                Ne treba racunati ni poraz ni pobjedu kad je predaja u pitanju, slazem se.


                I sto onda biramo ove druge, kao da stalno neko predaje prije meca... I Shminkinom logikom, trebalo bi da se prati igrac i da se zna da ce mozda da preda...

                Comment


                • kako god hocete...u tom slucaju svaka predaja mora biti registrovana ponistavanjem...tako da se moze desiti i da bude na stetu takmicaru

                  na mostu dobijes, na cupriji izgubis

                  meni je prvo pravilo bolje
                  Last edited by shminka; 13-01-14, 15:55.

                  Comment


                  • Pa logicno...
                    A i nema tu neke stete, sam je birao zamjenu.

                    Comment


                    • pa ima stete...zato sto se mora voditi evidencija kojeg igraca ces potrositi u kojem kolu

                      tako da ti predaja u kasnim fazama takmicenja moze odmoci za naredne runde

                      Comment


                      • Originally posted by eM View Post
                        Ne treba racunati ni poraz ni pobjedu kad je predaja u pitanju, slazem se.


                        I sto onda biramo ove druge, kao da stalno neko predaje prije meca... I Shminkinom logikom, trebalo bi da se prati igrac i da se zna da ce mozda da preda...
                        On se polomi na sred meca, kako mozes da znas da ce da preda mec

                        Ovo nije kladionica niti igramo za pare, nego igramo bukvalno igre radi

                        Po meni je najbolje da imamo pravila koja malo vise idu nama u korist:
                        1. zamena se koristi u slucaju predaja pre i tokom meca
                        2. ako je igrac predao, a ti izabrao njegovog protivnika, regularno prolazis
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • pa ta logika...ovo nije kladionica i ne igramo za pare se moze upotrijebiti i u drugom kontekstu...jer je ta kvota 1 izmisljena da bi se igracu barem nesto vratilo

                          ovdje se oko toga ne trebamo brinuti, jer smo izgubili samo par poena u igrici

                          Bas kao sto igra i na draw challengu...biras igraca koji ide dalje...ne interesuje te kako je tamo dosao

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            On se polomi na sred meca, kako mozes da znas da ce da preda mec
                            Pitaj svog partnera, ni meni to nije jasno.

                            Comment


                            • Sto znaci da se pod brojem 2 svi slazemo, ostaje samo pravilo pod brojem 1
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by eM View Post
                                Ne treba racunati ni poraz ni pobjedu kad je predaja u pitanju, slazem se.
                                Dakle ne treba racunati pobedu Wawrinki, jer mu je Golubev predao? To je po meni jednako lose, kao apin primer, da neko preda kad je pred pobedom. Nisam video da se neko bunio za te stvari kada smo igrali draw challenge

                                Uostalom, nismo mi izmislili ovu igru, zasto bi joj mi menjali pravila

                                Comment

                                Working...
                                X