Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suicide Tennis - Opsta tema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tabele "Ranking", "Osvojeni bodovi po turnirima" i "Osvojeni bodovi po turnirima: Dublovi" u prvom postu su apdejtovane.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • Napredak za 4 mesta, not bad

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Kakav skok Stižem vas pješke
        Ne znam za dubl... Peca se razočar'o u me... možda me napusti
        Peca malo pecnuo i sapatnica mi se namah u bedak bacila
        Moradoh te malo peckati jer si na nagovor odigrala ziheraski bez da si svoj put sledila.
        Nema mene bez tebe
        sigpic

        Comment


        • Baš sam se bila rastužila ... ali Pecaaaaa

          Nemoj ti sada ko onaj Noto ... bolje ziheraški, pa u cugu ćapimo 550, nego nešto mudrujem pa sa dva prethodna pokupila celih 11 poena (tvoje neću ni da brojim :P).
          Za sve su krivi oni nesposobni favoriti i nije bio nagovor, bila mi je potrebna samo podrška
          I ćuti tu.. u IW delimo 4. mesto... i ideeeemoooo dalje.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Sredjena i tabela za dubl, Legenda i conviction najbolji dubl
            Nesto si se preracunala?!

            Comment


            • Znači moramo da proveravamo rezultate...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by DinoFC View Post
                Nesto si se preracunala?!
                Sta sam se preracunala?
                Na ovom turniru su njih dvojica najbolji dubl

                Sent from my HTC, posto mi se moze
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by conviction11 View Post
                  Kakav skok na tabeli, poslije silnih razočarenja odličan rezultat za mene ove sedmice.

                  Legenda, nastavljaš u odličnom ritmu.
                  Od pocetka sam znao da hvatas ritam na startu sezone, sad krece ono pravo, idemo prema vrhu tabele, ostali cuvajte se
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                  Comment


                  • Da li ste razmisljali da promenite bodovanje i da ovi koji su dosli u pat poziciju, tj. ne mogu nijednog pika da izaberu, ne dobijaju bodove za to kolo (npr. 750 za finale IW, a niko ne moze pika za finale da izabere) ? Ovako nije fer prema onima koji imaju pika za odredjeno kolo, a pik im izgubi, da dobiju isto kao ovi sto su u pat poziciji i ne mogu nijednog pika da izaberu.
                    Isto vazi i za one koji su zaboravili da izaberu pika.

                    Nadam se da razumete sta hocu da kazem

                    Last edited by Mr. Wolf; 16-03-14, 13:24.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • U pravu si... evo šefica i ja osvojile ovaj turnir po 550, a ja otišla jedan korak dalje...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        U pravu si... evo šefica i ja osvojile ovaj turnir po 550, a ja otišla jedan korak dalje...
                        E, bas to. Ti si imala pika da biras, ona nije i opet isto dobijate.

                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Sta sam se preracunala?
                          Na ovom turniru su njih dvojica najbolji dubl

                          Sent from my HTC, posto mi se moze
                          Ok, mislio sam na sveukupno stanje

                          Comment


                          • Originally posted by Johnny View Post
                            Da li ste razmisljali da promenite bodovanje i da ovi koji su dosli u pat poziciju, tj. ne mogu nijednog pika da izaberu, ne dobijaju bodove za to kolo (npr. 750 za finale IW, a niko ne moze pika za finale da izabere) ? Ovako nije fer prema onima koji imaju pika za odredjeno kolo, a pik im izgubi, da dobiju isto kao ovi sto su u pat poziciji i ne mogu nijednog pika da izaberu.
                            Isto vazi i za one koji su zaboravili da izaberu pika.

                            Nadam se da razumete sta hocu da kazem

                            Npr., na turniru teniser prodje do QF, ali preda taj mec pred pocetak posto se povredio/razboleo, da li ce da dobije poene za QF iako nije izasao na teren ili ce biti kaznjen i dobice poene kao da je prosao jedno kolo manje?
                            Ovo igra se zasniva na tom principu, dobijaju se poeni za ono kolo do kojeg je igrac stigao

                            Ne bi bilo fer da neko regularno stigne do SF, a samo zato sto nema pika dobije poene za QF
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • U pravu si
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Dobro je ovo što skoro odmah idemo u sledeću rundu i to u onu slatku iz serije 1000.
                                Nema hlađenja, svi smo dovoljno zagrejani i u kakvoj-takvoj formi, tako da željno iščekujemo dalje neizvesnosti i nerviranja u tri seta, jer favoriti sigurno i dalje nemaju pojma.

                                Nadam se da ste apartmane, rupe i šupe provetrili, obrisali prašinu, usisali, promenili posteljinu, da su frižideri puni i Akijevi sexy koktelčići spremni.

                                Niski strat... strpite se, uskoro, vrlo uskoro...
                                Last edited by miloolja; 17-03-14, 15:50.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X