Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2014 (AO)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Na sljaci od njega izgubio, tesko ce onda na betonu, bgm

    Comment


    • #77
      Desein naredni protivnik, moze se to proci sigurno

      Comment


      • #78
        shminka i Dino,

        Cestitam. Dzumhur izbacio prvog nosioca. Zelim mu da dogura do glavnog zrijeba.

        Comment


        • #79
          To ce nam biti kao da osvojimo AO

          Prvi igrac iz BiH koji bi igrao u glavnom zrijebu GSa, ne racunajuci dasu na mom avataru koji je zanat ucio u SADu

          Bukvalno sa terena na kojima i mi igramo

          Tu su naravno Čilić i Dodig, ali su oni odlucili pricati kojekakve neistine...što je za njihov tenis sigurno bio bolji put
          Last edited by shminka; 08-01-14, 08:09.

          Comment


          • #80
            Bašić zijanio, Polanski bio bolji 6-4 7-6

            Comment


            • #81
              Ilija takoreći Gromovnik pokidao Granoljersa 6-1, 6-2
              sigpic

              Comment


              • #82
                Inace, Gofin je odustao od kvalifikacija a na njegovo mesto je dosao Panfil, ako bude igrao kao na HCu, mozda stigne i do glavnog zreba.

                edit:
                i tek sto sam ovo napisala, naletim na ovaj tvit

                Ben Rothenberg ‏@BenRothenberg 11s
                Grzegorz Panfil, who beat Raonic at Hopman Cup, comes back to earth with a (high quality) 3-set loss at #AusOpen qualies to No237 Giustino.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • #83
                  Inace, podloga je ista kao sto je i bila prosle godine..cak je i direktor turnira to potvrdio u jednom clanku...nista od toga da je brze

                  Comment


                  • #84
                    Izašao i žreb za kvalifikacije kod devojaka: Krunić protiv dobro nam poznate Zarine Diyas u prvom kolu a Jakšić sa Petrom Rampre. Jovana ima težak žreb, u drugom verovatno na Begu, a u eventualnom trećem na Rodžers/Brengle/Smitkova/Amanmuradova.
                    http://www.ausopen.com/en_AU/scores/draws/us/r1s1.html
                    Last edited by wanderer; 08-01-14, 09:21.

                    Comment


                    • #85
                      Dušan od milja Silni iz familije Lajovića tako reći lagano prođe prvi krug kvalifikacija
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        100 rezultata a tesko da su mogli biti gori, izem ti kvalifikacije. Bas bih voleo da znam kojom je magijom Savil bagelovan od strane ubogog Kapdevilja, i na kraju porazen
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Jedva cekam da se nekih 30tak igraca povuce....bas su dojadili

                          A sto je najgore, uvijek mogu da se pojave i razbiju klince

                          Pozdrav od Damira

                          76856_606762172712300_596234087_n.jpg
                          Last edited by shminka; 08-01-14, 10:48.

                          Comment


                          • #88
                            Kako niko nije najavao ovu egzibiciju sto se igra izmedju Feda i Tsonga Ja se tek sad ukljucio

                            Comment


                            • #89
                              Fino drustvance

                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by DinoFC View Post
                                Kako niko nije najavao ovu egzibiciju sto se igra izmedju Feda i Tsonga Ja se tek sad ukljucio
                                Trebao si da svratis na Fedovu temu
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X