Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Predtema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav grad u Briselu.. .prekinuto
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Grad velicine oraha... sunce ti...

      Comment


      • Ma kakvi orasi.. ko jaja
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ma kakvi orasi.. ko jaja
          Attached Files

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Belgijski razbija,nemacki takodje vucjaci

            Inace hoce li neko praviti tu grupu za fantasy,mrsko mi igrati sam kad nemam protiv koga da igram
            Napravit cu ja sutra , nije problem , ali ovaj put cu staviti da vi morate aplicirati , pa da ja prihvatim kad saznam ko vodi koju ekipu .. Jer bolje da nas igra 40 , a da znamo svi ko je ko , nego da nas bude 200 , pa da se nista ne zna
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Sta je sa prenosom Spanija - Salvador, jel samo meni zamrznuta slika vec 10ak minuta?

              Comment


              • 20-ti min 0:0
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  20-ti min 0:0
                  Sad je i meni krenulo... ali je bilo zamrznuto zadnjih 10 minuta.

                  Stalo na 9-om minutu i tek sada je opet krenulo.

                  Comment


                  • Ocajni Englezi... da sam ja selektor ne bi meni Dzonson igrao RB.
                    Najgori je ubedljivo, pre bi stavio Dzonsa ili pak Smolinga.

                    Comment


                    • Velbek igra 70 minuta, nz da li je jednom ili dva puta primiio loptu
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by chofy88 View Post
                        Velbek igra 70 minuta, nz da li je jednom ili dva puta primiio loptu
                        On je lepo zapoceo akciju u prvom poluvremenu kada je Staridz propustio 100% sansu.

                        Evo i sada glavom sa 5m masi...

                        Ne bi igrao Velbek toliko da je Oks zdrav a da Sterling nije suspendovan.

                        Mada kakav im je selektor jos su i dobri.
                        Navijacu za njih ali ko ih... kada su izabrali ovog dinosaurusa da im bude selektor!

                        Comment


                        • Eto zavrsi se... Englezi poprilicno losi, malo su zivosti uneli Barkli i Vilsir ali nista znacajno. Henderson najbolji igrac utakmice.

                          Po ovom trenutnom stanju, mojih prvih 11 bi bili:

                          Hart - Dzons, Kejhil, Dzagijelka, Bejns - Dzerard, Henderson - Lalana, Barkli, Staridz - Runi

                          Eventualno Vilsir umesto Barklija, ali trenutno bi mi on imao prednost. S tim da se uvek mogu rotirati Runi i Staridz kao sto su danas cinili Velbek i Staridz.

                          Videcemo kako ce to izgledati u grupnoj fazi ali jedino sto je sigurno jeste da ce Englezima biti veoma tesko.

                          EDIT:

                          Mada kada razmislim sada malo bolje, vrv bi stavio Runija na Barklijevo mesto, Staridz u spic i Sterlinga na krilo. Brz je ko metak, a to ce biti potrebno za Italijane.

                          Mora se priznati da je Runi lose igrao do sada, ali mislim da je nerealno ocekivati da ce njega izostaviti Hodzson ma koliko los on bio u poslednje vreme. Nadam se samo da ce i Barkli dobiti priliku. Barkli i Sterling moraju igrati, pa makar ulazili kao izmene.
                          Last edited by Sir Giggsy; 08-06-14, 00:51.

                          Comment


                          • Wilshere - Henderson - Barkley, trio za buducnost kada se Stivi povuce. Mnogo ce to brze i bolje delovati bez Stivija i to je realnost, ali neka istera Stivi ovaj WC, jer je imao odlicnu sezonu.

                            A sto se tice sastava na SP, pocinjem da sumnjam u kvalitet Rooneya zbog forme koja izgleda poprilicno ocajno u ovim pripremama. Sturridge se zaigrao i dosta bio nonsalantan, sebican, mogao je tri gola dati/asistirati, ali nije nijedan. Welbecka ne treba komentarisati, trudi se momak, ali jednostavno nije to to. On krene, povuce kontru i izgubi loptu. Neupotrebljiv je na krilu, sem da bude podrska Bainesu. Lallana nema dovoljno loptu u nogama, cini se da je odsecen od svega.

                            Jack mora igrati zbog svoje dinamicnosti, a bogami i kreiranja, cim su usli on i Barkley igra se daleko vise ubrzala, a ako znamo da su Hendo i Stivi sigurica, onda to mora biti 4-3-3. Sturridge, Rooney i Lallana verovatno gore, iako mi je Rooney itekako upitan, ali jbg, najbolji je ovde igrac, bar na papiru.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Dobro razmslite koju reprezentaciju ćete podržavati na predstojećem SP i stavite njen userbar u potpisu...

                              http://www.userbars.org

                              U search ukucajte naziv države/reprezentacije i odaberite nešto po vašem izboru. Po mogućstvu gde stoji reč fan, ali ako nema nema

                              Za potpis na ovom forumu slika ne sme da prelazi 9.8 KB. Ako je slika u PNG formatu, u paint-u je prebacite u JPEG format i trebalo bi da vam slika onda ima 9 KB.

                              SAMO JEDNA REPREZENTACIJA! I slika neka bude levo centrirana, tj. ne dirati ništa...

                              __________________________________________________ __________________________

                              Ajde Englezi što se plašite, znamo koliko vas ima ovde...

                              http://www.userbars.org/img54473.search.htm
                              http://www.userbars.org/img31963.search.htm
                              http://www.userbars.org/img11508.search.htm
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • E jbg, ja imam barem 5 reprezentacija koje cu podrzavati.

                                Engleska, Portugal, Holandija, Kolumbija, Belgija i Nemacka... eto cak 6.

                                Comment

                                Working...
                                X