Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIFA World Cup Brazil - Predtema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://sportsport.ba/ino_fudbal/pukl...sabelle/132737

    Tako ti i treba , kad si malouman
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Možda ima tu istine Dale i daleko od toga da je Sabeljin spisak dobar, ali možda vaši mediji žele malo da "spuste" Argentince...

      Marca-in spisak nepodobnih za Sabelju... Ali da ni oni nisu ubacili Gonzala Rodrigeza mi je totalno nejasno.

      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Sunce ti jebem, kakav tim se moze sastaviti.. Dobice normalnog trenera tek kad budu imali losiji tim izgleda

        Comment


        • Comment


          • Kantaj Marka brate moj

            Comment


            • Ne razumem Prandelija. protiv Luksemburga izvesti ovakav tim. Uigrava defanzivnu postavu za Urugvaj i Englesku ali zašto su zakazali koji đavo meč sa amaterima...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Dale View Post
                Hoće moj prvi favorit da pukne ko Francuska na prošlom SP.

                Originally posted by Il Capitano View Post
                Možda ima tu istine Dale i daleko od toga da je Sabeljin spisak dobar, ali možda vaši mediji žele malo da "spuste" Argentince...

                Marca-in spisak nepodobnih za Sabelju... Ali da ni oni nisu ubacili Gonzala Rodrigeza mi je totalno nejasno.

                Odličnu ekipu izostavio čovek, stvarno i meni nije jasno šta je čovek mislio kod par imena !?

                Comment


                • On je stvarno malo lud, ako ne prodju dobro Sabelja ce biti razapet.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • 00:30h Argentina - TiT, treba ispratiti moj tim

                    Gledam Engleze sad. U Majamiju 1:0 za Ekvador... Skoči čovek izmedju Džounsa i Smolinga.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Samo kantajte braćo moja

                      Comment


                      • Originally posted by Il Capitano View Post
                        Ne razumem Prandelija. protiv Luksemburga izvesti ovakav tim. Uigrava defanzivnu postavu za Urugvaj i Englesku ali zašto su zakazali koji đavo meč sa amaterima...
                        Iz mog ugla takve je meceve najbolje igrati, lagan poslednji mec pred pocetak prvenstva i taman igraci da podese nisanske sprave i da im poraste samopouzdanje pred prvi mec, u slucaju Italijana protiv Engleza.Slicno razmisljaju Spanci, Englezi(imaju jos jedan mec posle ovog), Kolumbijci, Francuzi i Nemci.

                        Comment


                        • Sećam se pred prošlo EP, poslednja prijateljska Italijana sa Rusima i lagano ih pokupe Rusi, razbiju ih, 0:3. Odu tako Azuri na EP i izdominiraju najstrašnije.

                          Comment


                          • Lamberta u ruku, pa onda njegov pokušaj petom u stativu i onda natrčava Runi i gol. Svaka čast prekaljenom strelcu Sautemptona i novom pojačanju Liverpula ali da Runi ne bude najisturenji pa to je nehumano...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Jel normalan ovaj Valencia ?

                              Nesto hvata za vrat Sterlinga zbog starta, a minut prije toga udara Wilsherea u glavu i on nasao pravu da dijeli ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Je l' moguće da su obojica dobili crvene kartone a prijateljska utakmica?!

                                Comment

                                Working...
                                X