Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio de Valenciana MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Sta reci

    sigpic

    Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

    Comment


    • #62
      Preljepa slika

      Comment


      • #63
        Lorenco:"Probali smo da sve malo usporimo,ali su ostali bili prespori da bi nam se taktika ostvarila..."???? Uvek sam voleo da potkacim Rosija i njegove navijace, ali danas...iskreno,prvi put u zivotu mi ga je bilo zao.Nije mogao da isprati Lorencov slowmotion od 0,5 sek.
        Zovite

        Comment


        • #64
          Originally posted by nixa View Post
          Nije mogao da isprati Lorencov slowmotion od 0,5 sek.

          tužno, ali istinito da se slažem sa nixom
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • #65
            браво за маркеза.потпуно заслужено. следеће године верујем да ће бити још бољи, зрелији и искуснији

            Comment


            • #66
              Sve cestitke za Markeza,iskoristio je sve svoje sanse i potpuno zasluzeno postao najmladji sampion,usput oborio neke rekorde i postavio nove standarde,naterao glavnog rivala da vozi na granici limita,da bude agresivan i da se bori,sto mi je najvise nedostajalo kod njega,uspavala ga je malo konkurencija,Markez dolazi kao pravo osvezenje.Dani je jos jednom razocarao sve,opet nije uspeo a imao je svoje sanse,nije imao srece a ni ovo ostalo sto treba za sampiona,posle ovog propustanja Markeza bilo mi ga je i zao.Sledece sezone ocekujem borbu od starta,nadam se da ce Lorenco zadrzati ovu agresivnost,meni licno je uzivanje gledati ovakvog Lorenca,ovde ga mnogi hejtuju,lupaju mu se raznorzne etikete,vredjaju ga,verovatno ce i zbog ovog zagrljaja biti osudjen kod nekih forumasa.Preterano.Videcemo da li Rosi moze bar malo da parira ovoj dvojici,bilo bi zanimljivo da se i on malo umesa.
              Last edited by Gargamel; 10-11-13, 17:54.

              Comment


              • #67


                sigpic

                Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                Comment


                • #69
                  Predobro , na zalost to smo propustili , zbog fudbala koji je bitniji nego sve ovo
                  sigpic

                  Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                  Comment


                  • #70
                    Ajde bolje Fudbal nego Tenis

                    Comment


                    • #71
                      Originally posted by Dule Krtola View Post
                      Ajde bolje Fudbal nego Tenis
                      i to si u pravu
                      sigpic

                      Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                      Comment


                      • #72
                        Da rezimiramo sezonu...
                        Sto se tice MotoGP-ja, pre svega, cestitke najmladjem sampionu u istoriji ovog sporta. Kupio me je svojim fantasticnim voznjama ove godine i sada kada mi se Spies penzionisao, mogu da kazem da upotpunosti podrzavam i navijam za Marqueza. Pokazao je izuzetan talenat i hrabrost tokom cele sezone. Jedino sto imam da mu zamerim i sto mu je slabost, a to je start trke. Ponekad je srljao i "divljao" malo vise nego sto bi trebalo ali on ima 20 godina i i dalje je mlad i ja mislim da je jedna sjajna karijera pred njim i u ovom momentu samo Lorenzo moze da zaustavi i niko vise. Ako je naucio nesto greskama ove godine i ako to iskoristi sledece, titula mu je zagarantovana. Sto se Lorenza tice, i on je imao jednu fantasticnu sezonu i bio je najblizi Marquezu. Kao sto sam rekao pocetkom godine, u potpunosti je sazreo kao vozac. Da nije bilo pada u Assenu i Sachsenringu, ko zna kako bi se ova sezona zavrsila. Pedrosa ponovo nije imao srece. Ponovo mu se desavaju neke stvari u kljucnim momentima i ne vidim kako ce osvojiti titulu. Rossi sasvim dobar, nije mogao da isprati prvu trojicu tokom maltene cele sezone ali opet ima jednu pobedu i nekoliko pobednickih postolja. Sto se ostalih tice, Bautista je bio dobar nekoliko poslednjih trka i konstantno je uz Rossija. Crutchlow je pao u formi od Silverstone-a rekao bih i mogao je mnogo bolje. Espargaru svaka cast na voznjama Aprilije. Cesto je dobijao Dukatije i zasluzeno osvojio titulu CRT sampiona. Mislim da je napravio gresku sto nije ostao u Asparu. Sto se Ducati-ja tice i njegovih vozaca, bili su veoma slabi i nadam se da ce sledece godine biti bolje i da ce Gigi Dall'igna preokrenuti stvari. Jedva cekam sledecu sezonu.

                        Moto2: Dobra borba Redding i Espargara tokom cele sezone. Obojica su imali uspone i padove i na kraju je Espargaro odneo titulu a Redding nije imao srece i Japanu.

                        Moto3: Sta reci drugo nego fantasticna i veoma uzbudljiva sezona... Vinales, Rins i Salom su nam pruzili fantasticne borbe ove godine i moram reci iskreno da mi je zao sto Salom ili Rins nisu osvojili titulu nego Vinales. Salom je imao odlicnu prvu polovinu sezone ali mu je u nastavku forma dosta opala. Da ga nije oborio I. Vinales u Japanu danas bi mi bio upotpunjen dan a ovako je podlegao pod pritiskom cemu se nisam nadao jer sam mislio da je bas on najjaci u glavi kada je najpotrebnije. Rins se najvise popravio ove sezone uz Millera i njih dvojica uz Marqueza ce biti glavni konkurenti za titulu sledece sezone. I on je imao pad u Jerezu i Japanu kada je mogao da resi pitanje sampiona, Na kraju, Vinales osvaja titulu sto mi se ne svidja. Nemam nista protiv njega sem sto je posle svake trke govorio kako je drugo mesto ok, kako je trece mesto ok umesto da kaze sebi dobijam sledecu trku i kraj. Mislim da su je Salom i Rins vise zasluzili hrabrijim voznjama i pobedama u duelima. Ali opet, Vinales je taj koji je zavrsio sve trke i nije popustio pod pritiskom.

                        Da rezimiramo i danasnje trke... U MotoGP, jos jedna fenomenalna pobeda Lorenza i mislim da Marquez svakako nije mogao da ga pobedi na ovoj trci. Pokazao je svoj tempo za trku u FP4 kada je vozio krug za krugom hronometarski i tako 22 kruga. Tada je pokazao da je najspremniji i da ima najbolji tempo za trku. Odlicne borbe su bile sa Pedrosom na pocetku trke dok ga nije izgurao i mislim da nije namerno vec da je samo pogresio na kocenju. Marquez je odvezao pametnu trku a plasio sam se da ce jurcati ponovo ali bio je pametan ovog puta Pedrosa je takodje odvezao dobru trku i da nije bilo onog malog silazenja sa staze, mozda je mogao da parira Lorenzu.

                        Moto2: Espargaro je pao sasvim glupo da se tako izrazim jer je imao pobedu u rukama jos od pocetka trke. Jeste da je vec osvojio titulu ali bar je mogao da se oprosti pobedom od ekipe. Terol, zna se, kada pobedjuje, pobedjuje sa nekoliko sekundi prednosti. Nadam se da ce Torres i on moci nesto vise sledece sezone.

                        Moto3: Cestitke Vinalesu na tituli, ali kao sto sam pomenuo, po mom misljenju najmanje ju je zasluzio. Salom sam sebe izbacio iz trke. Imao je odlicnu sezonu sem poslednje dve trke gde je zbog svoje greske i greske I. Vinalesa ostao bez bodova i titule. Rins jednostavno danas nije mogao vise. Imao je dobar pokusaj u poslednjoj krivini i samo da je malkice ranije kocio i da je izblokirao Vinalesa, titula bi bila njegova i videli bi ga sledece sezone u Moto2. Ovako, ostaje u Moto3 i nadam se da ce je osvojiti sledece godine.

                        Jedva cekam sledecu sezonu koja ce biti nadam se zanimljiva kao ova ili jos zanimljivija.

                        Cestitam Valentiniku za pobedu u kladionici par bodova nas je delilo

                        Comment


                        • #73
                          Pridruzujem se čestitkama za Markeza.Bravo Maverik .
                          Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                          Comment


                          • #74




                            Last edited by Viv Li; 10-11-13, 23:29.

                            Comment


                            • #75
                              Za sad cu samo napomenuti da je Maverick Vinales rodjen 1995. godine, Espargaro mladji 1991., a Marquez stariji 1993... Opasna ova generacija 90-ih...

                              Ova slika me i dalje odusevljava...

                              Last edited by Vanja #66; 11-11-13, 11:41.

                              Comment

                              Working...
                              X