Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gran Premio de Valenciana MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    OK, a sad udahnite duboko i krecemoooo!!!
    sigpic

    Comment


    • #47
      Mislim da nema tu sta vise se prica Cestitam MM-u I jos interesantnih trka da nam priredi

      Comment


      • #48
        Svaka cast MM!
        sigpic

        Comment


        • #49
          Sta reci , sam uputiti sve cestitke za MM ali ja moram cestitati i Lorenzu za spektakularnu voznju .

          Comment


          • #50
            SAMPIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!

            Comment


            • #51
              Čestitam Markezu
              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

              Comment


              • #52
                Jbg,Moto GP nije tenis u kojem mozes da prespavas 60min,izgubis 2 seta i onda okrenes i dobijes u 5 ili kosarka u kojoj prespavas prvu cetvrtinu.
                Detalji odlucuju,sekunde,a taj detalj je bio pad u Assenu koji je okrenuo prvenstvo,kostao Lorenza 50+ bodova koje je gotovo pa nemoguce nadoknaditi u ovakvoj konkurenciji (ili bolje nekonkurenciji u kojoj je suparniku zagarantovano 3. mjesto tako da po utrci ne mozes da otkines vise od 9 bodova).
                Cestitke Marquezu,sigurno s malo srece osvojena titula ali se ne moze reci da je nezasluzena,narocito zbog cinjenice da je rookie.
                Jorgetu cestitka na danasnjoj pobjedi (iako pirova),po meni i dalje No1 vozac u Moto GP

                Comment


                • #53
                  Lud i pametan kad treba...Bravo MARC!!

                  Comment


                  • #54
                    Sta reci, sve cestitke klincu

                    sigpic

                    Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                    Comment


                    • #55
                      I jedna molba za nase drugare u reziji na Sport Klubu,sredite za sledecu sezonu , da imamo sve trke , treninge, podijume , do kraja, jer mi imamo samo jedan kanal , a ostali pet kanala,za fudbal , kosarku , tenis itd.. nemojte nas terati da se lomimo , pored vas po internetu ...ZIVELI!!!
                      sigpic

                      Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                      Comment


                      • #56
                        Cestitke Markezu i njegovim navijacima!
                        Ono sto je razocaravajuce je njegov ogroman kalkulantski potencijal koji je danas demonstrirao.Ipak nekome ko ima 21 g. ne prilici da vozi ko pizda kada treba da udje u duel...
                        Zovite

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by nixa View Post
                          Cestitke Markezu i njegovim navijacima!
                          Ono sto je razocaravajuce je njegov ogroman kalkulantski potencijal koji je danas demonstrirao.Ipak nekome ko ima 21 g. ne prilici da vozi ko pizda kada treba da udje u duel...
                          Kako bi ti vozio da si u njegovoj situaciji???
                          ja bi isto...zavrsim svoju trku na 3. mestu bez problema i osvojim sampionat...i boli me uvo...i bas zbog toga je pokazao da je sazreo i da nije muva bez glave koja jurisa kao luda...

                          Comment


                          • #58
                            Marc Marquez 2013 MotoGP™ World Champion






                            Last edited by tasa01; 10-11-13, 15:17.
                            sigpic

                            Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                            Comment


                            • #59
                              2013 World Champions: Pol Espargaro, Marc Marquez & Maverick Viñales..







                              Last edited by tasa01; 10-11-13, 15:11.
                              sigpic

                              Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                              Comment


                              • #60
                                Svaka čast Markezu, Lorencu, Pedrosi, Espargaru i jednom i drugom, Vinjalesu, Rinsu, Salomu,... danas su me najviše oduševili Pedrosa i Vinjales, iako nisam navijač ni jednog ni drugog, svaka čast svima! Sjajan kraj sjajne sezone.. a ovo da nije ovaj pao, da nije onaj povredio ovo, ono to batalite, šampionat je gotov u sve tri kategorije, i svi su zasluženo šampioni..
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X