Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je Nole volej mačko
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Glavonja View Post
      Valjda je i na USO lupao dobro??

      Evo zamalo da ostanemo zbog sudija bez polufinala... Sad ce to vec bit dobar mec.
      Stručno mišljenje za sutra ako se Novak provuče večeras? Nekako bih bio sigurniji da je Moyes umjesto Vajde, da može parirati Strikanu i kapitenu Barcelone.

      Comment


      • Jos kad bi ovaj novak malo poceo da prosipa... A brate ucrvljasmo se zbog tvoje igre!

        Comment


        • Originally posted by Ivan Piper View Post
          Ao Novaka legende, uze set sa jednim vinerom

          Inace Yonex oprema mi je toliko iritantna da je to nemoguce. Testirao sam par Yonex reketa i to je najvece smece sa kojim sam u ziovotu igrao, ocaj. Taj prelaz sa Head na Yonex mu je jedan od glupljih poteza u karijeri... (pricam o Stan-u)
          Wilson prekucao sve. Igrao sam i sa Babolatom, i sa Headom i sa Wilsonom.

          Po 3 razlicite vrste svakog sam isprobao, Headovi reketi su mnogo fini, poprilicno mekani, ali nekako dugacki previse, dok Babolatovi su previse siroki. Wilsonovi su nekako taman iako sam imao jedan koji je dug u vraziju mater.

          Yonex je bas smetlje, tanak reket, radi se od nekog smeca, isto ko da nije od karbona reket..
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Bravo za Vajdu i Novaka za taktiku koju su pripremili..
            A ja očekivala fizički zahtevan meč sa nebrojeno 10+ udaraca.
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • Originally posted by notorious View Post
              Stručno mišljenje za sutra ako se Novak provuče večeras? Nekako bih bio sigurniji da je Moyes umjesto Vajde, da može parirati Strikanu i kapitenu Barcelone.
              Kao neko ko je prijatelj sa mnogim profesionalnim teniserima, bio sparing partner Goranu Vujovicu, mogu da donesem zakljucak da je Nadal sjutra, i do kraja karijere, uvijek favorit protiv Novaka.

              Ne zbog toga sto je bolji igrac, nego sto je to ipak Nadal. A Toni je Toni. Uvijek ce oni pustit nekog Ferera da dobije, ili nekoh Berdiha da osjeti set, ali Novaka...

              Comment


              • Ajde jos jednom ga brejkni pa sutra na Nadala. E to ce biti mec.
                sigpic

                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                Without error there can be no brilliancy.

                Comment


                • Trudi se Stan, ali ne vredi. Ovaj ne da stane
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Aooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
                    sigpic

                    Comment


                    • Auuuuuuu!!!

                      Comment


                      • OMG
                        sigpic

                        Comment


                        • auh kakav pasing

                          Comment


                          • Ajme, mogle je i bolje na ove bp.

                            Aooooooooooooo. Pa da li je ovo moguce
                            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                            Comment


                            • Sta je izvuko..
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by Glavonja View Post
                                Kao neko ko je prijatelj sa mnogim profesionalnim teniserima, bio sparing partner Goranu Vujovicu, mogu da donesem zakljucak da je Nadal sjutra, i do kraja karijere, uvijek favorit protiv Novaka.

                                Ne zbog toga sto je bolji igrac, nego sto je to ipak Nadal. A Toni je Toni. Uvijek ce oni pustit nekog Ferera da dobije, ili nekoh Berdiha da osjeti set, ali Novaka...
                                Postoji razlog zasto ti je nick ''Glavonja''.
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X