Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mečeve do kojih mi je stalo gledam uglavnom bez zabacivanja i praćenja tuđih zabacivanja.
    Posle pažljivog isčitavanja zabačaja sinoćnjih, obradova me prijatna atmosfera bez ružnih verbalnosti i upada ‚‚stručnjaka" provokatorske orijentacije.
    sigpic

    Comment


    • Neću da se palim.
      Međusobni skorovi sa igračima preko 30 godina više se neće računati u zvaničnu statistiku.
      Bojaninom logikom ni skor Rogera sa Nadalom nije validan jer je prevelika razlika u godinama..
      Originally posted by gokara
      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

      Comment


      • Originally posted by jagodica View Post
        Neću da se palim.
        Međusobni skorovi sa igračima preko 30 godina više se neće računati u zvaničnu statistiku.
        Bojaninom logikom ni skor Rogera sa Nadalom nije validan jer je prevelika razlika u godinama..
        Necu ni ja da se palim ali Federer ima dilemu. Da li da nastavi i uzme svake godine 40 miliona dolara od reklame i pritom kvari svoju statistiku ili pak da se povuce. On i Mirka najbolje znaju. Doduse, ono sinocne ucestalo snimanje Mirke, ocigledno je reziser smatrao njen govor tijela skoro jednako interesantnim kao mec, navodi na zakljucak da postoje, barem kada je Federerovo povlacenje u pitanju, odredjene razlike u familiji.
        Last edited by NI; 06-11-13, 10:09.

        Comment


        • Originally posted by jagodica View Post
          Neću da se palim.
          Međusobni skorovi sa igračima preko 30 godina više se neće računati u zvaničnu statistiku.
          Bojaninom logikom ni skor Rogera sa Nadalom nije validan jer je prevelika razlika u godinama..
          hahaha bas tako..jos malo ce da se gleda ko je bolje dooruckovao,ili sta je ovaj imao za dorucak,a sta ovaj..kuda ide ljudska subjektivnost!U beskraj!Sve ce da se uradi ili pokusa,ne bi li se osporilo sto nekome ne odgovara!Cak do te tacke,kad postane predmet ismijavanja.


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            NI, imas moj post iznad, smesno je u bilo kom trenutku, zato sto je prevelika razlika izmedju njih.
            H2H moze da se gleda kad je razlika izmedju igraca, 1,2 pa mozda i 3 godine, sve preko toga nema svrhe.
            Bojana, onda i Rafa po ovoj logici ulazi u tvoju definiciju.

            Comment


            • Ово гледамо без секирације:
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                Pa ne bih se bas slozio - 31 mec je dovoljno veliki uzorak da se mogu izvuci neka poredjenja. Pa nisu se oni poklopili u godinu dana da su i jeda i drugi u formi a ovo ostalo kao sve beda. Imaju bruka meceva koji su i jedan i drugi odigrali na vrhuncu.
                Zato i ne bih voleo da Role ostane do Ria jer ce ovo sve izgubiti smisao i postati smesno. Nek opegla jos sledecu sezonu i to je to.
                Zamisli kako bi glupo izgledalo Federer - Nadal 11: 30 ili Federer - Djokovic 18: 25 i jos Murray. Pa ljudi ce se ozbiljno zapitati, cekaj jel ovaj kao najbolji ikada?
                Nek lepo Nole smekerski predje u prednost 17:16 i ja zadovoljan
                Dosta si u pravu sto si rekao, ali par zadnjih meceva sto su odigrali zaista su nerelevantni, ali statistika ostaje i to je to. Na kraju krajeva Federer sam odlucuje da i dalje igra, i po cenu ovakvih poraza i mislim da jos veruje da moze da se nosi sa najboljima.

                Comment


                • H2H se gleda uvek i stalno - nebitne usu godine trenutna forma i slicno ... I naravno ne definise ko je bolji igrac, vec samo medjusoban skor.
                  Skoro nikada nije objektivan.... najvise u Rodzerovom i Rafinom slucaju, jer dok je Rodzer bio najjaci ( i to ubedljivo) Rafa nije mogao da stize do same zavrsnice odredjenih turnira zbog svojih u tom trenutku igrackih ne/kvaliteta. Samim tim igrali su u najvecem broju slucajeva samo na podlogama koje su Nadalu najvise odgovarale (sljaka i spori hard) .... Kada se gleda karijera i jednog i drugog, realno je reci da je Federer kompletiniji igrac, talentovaniji, pa i bolji - trenutno i trofejniji, ali medjusobni susreti su nesto drugo... tu glava ima veliki uticaj, i tu je skoro sve na Nadalovoj strani...
                  Last edited by Sandugp; 06-11-13, 10:27.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Niki View Post
                    Bojana, onda i Rafa po ovoj logici ulazi u tvoju definiciju.
                    Bojana izbrisala Nokija i Raleta, Marej se realno ne racuna. Ostaju samo Rodik, Davidenko, Soderling i Ferrer
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Зато је Сампрас рано отишао у пензију, да га не клепа ко стигне....

                      али пошто је Феки фаца, и спонзори не питају колико кошта да га виде, он ће се појављивати и играти, а ови нека праве статистике које хоће....
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post
                        Bojana izbrisala Nokija i Raleta, Marej se realno ne racuna. Ostaju samo Rodik, Davidenko, Soderling i Ferrer
                        Nadal je druga prica, on je od 2004. godine u samom vrhu tenisa, tako da mozda jeste razlika izmedju njih 5 godina, ali sto se tenisa tice, vise od 2 godine nije.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Nema mi od jutros kozmetici sklonog prijatelja
                          Nije ga valjda tuga ophrvala što mu se proročanstvo obistinjuje
                          sigpic

                          Comment


                          • Njegov igrac danas igra, on se sigurno negde sprema, stavlja ratnicke boje
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Nadal je druga prica, on je od 2004. godine u samom vrhu tenisa, tako da mozda jeste razlika izmedju njih 5 godina, ali sto se tenisa tice, vise od 2 godine nije.
                              Zasmijavas sve sa tim odvalama,Bojana;)


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Zika View Post
                                Зато је Сампрас рано отишао у пензију, да га не клепа ко стигне....

                                али пошто је Феки фаца, и спонзори не питају колико кошта да га виде, он ће се појављивати и играти, а ови нека праве статистике које хоће....
                                A tvoja žena uzdisati
                                Priznaj da bi ga poslao odma' u penziju?

                                I kako da nas ne sekira Rafa-Stan... pa valjda Špancu dosta bila jedna pobeda.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X