Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak 29W/33UE Roger 27W/vise od NovakaUE..,Novak 70% na 1, Roger 66%, ubacaj prvog 56%,54%,asovi 9 ,5
    Moglo je i bolje sto se tice Novaka
    Similis simili gaudet

    Comment


    • да ли има конференција за штампу? шта ли имају да изјаве?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        Novak 29W/33UE Roger 27W/vise od NovakaUE..,Novak 70% na 1, Roger 66%, ubacaj prvog 56%,54%,asovi 9 ,5
        Moglo je i bolje sto se tice Novaka
        Novak sve neiznudjene napravio u drugom, kad bi samo prvi i treci gledali sad bi pricali o za ovaj dio sezone odlicnom nivou.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Protiv Gasqueta se nece umoriti...bolje mu je da sa Delpom odmara...tu mu svakako ni najveci utrosak energije ne garantuje pobjedu
          Jes, pa da namjeste Federer i Del Potro u zadnjem i izbace Novaka. Nece ici, dobijamo grdosiju pjeske.
          sigpic

          Comment


          • Morao bi da proba da obezbedi prolaz protiv Del Potra, ne sme nista prepustati slucaju, pa onda protiv Gaskea neka odmara i tankuje do mile volje.
            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

            Comment


            • Po obicaju, ja sam jedini kome se svidjaju i ovakvi mecevi.

              Veci dio prvog seta su obojica bili odlicni. Novaku se moze zamjeriti samo 52% prvog servisa unutra. Obojica su isli na skracivanje poena. Federeru je to najbolja taktika a pretpostavljam da je to Novak radio zbog umora. U 9. gemu, na svoj servis je Novak po prvi put pokazao nervozu, napravio dvije duple i Federer je imao udarac za brejk. Nije bio jednostavna udarac a Feder ga je za malo promasio. Od tog trenutka Federerova igra je pala, i poceo je da igra na sve ili nista. Novak je bio odlican u sljedecem gemu i brejknuo ga.

              Izgledalo je da je time stvar gotova, ali Novak je bio ocigledno mentalno umoran. Nivo igre mu je pao. Licno mislim da je Federer, koji je isao na sve ili nista, doprinio da Novak ispadne iz ritma. I, ruku na srce, imao je nekoliko odlicnih vinera u gemu u kojem je prvi put brejknuo Novaka i pored Novakovog vodjstava od 40:0. Iza toga je nivo tenisa pao dosta nisko. Federeru je u principu odgovarala igra bez ritma. Ali Novak . Nije pokazivao da ima mentalne energije da se uozbilji i ponovo podigne igru. Mentalni napor mu je teze padao od fizickog.

              Ali u trecem setu, kad je video da nema vise izbora, nasao je mentalnu snagu. I nasao je 1. servis. Imao je 74%. Federer nije imao sanse.

              Dobro je notorious rekao prije pocetka turnira. Rafa je glavni favorit, Novak je previse umoran.
              Last edited by NI; 05-11-13, 23:13.

              Comment


              • Originally posted by Zika View Post
                да ли има конференција за штампу? шта ли имају да изјаве?

                dao je izjavu za b92 Milanu Boskovicu posle meca bice u sportskom pregledu posle vesti na 92

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Po obicaju, ja sam jedini kome se svidjaju i ovakvi mecevi.

                  Veci dio prvog seta su obojica bili odlicni. Novaku se moze zamjeriti samo 52% prvog servisa unutra. Obojica su isli na skracivanje poena. Federeru je to najbolja taktika a pretpostavljam da je to Novak radio zbog umora. U 9. gemu, na svoj servis je Novak po prvi put pokazao nervozu, napravio dvije duple i Federer je imao udarac za brejk. Nije bio jednostavna udarac a Feder ga je za malo promasio. Od tog trenutka Federerova igra je pala, i poceo je da igra na sve ili nista. Novak je bio odlican u sljedecem gemu i brejknuo ga.

                  Izgledalo je da je time stvar gotova, ali Novak je bio ocigledno mentalno umoran. Nivo igre mu je pao. Licno mislim da je Federer, koji je isao na sve ili nista, doprinio da Novak ispadne iz ritma. I, ruku na srce, imao je nekoliko odlicnih vinera u kad je Novak brejknut i pored vodjstava od 40:0. Iza toga je nivo tenisa pao dosta nisko. Federeru je u principu odgovara ligra bez ritma. Ali Novak . Nije pokazivao da ima mentalne energije da se uozbilji i ponovo podigne igru. Mentalni napor mu je teze padao od fizickog.

                  Ali u trecem setu, kad je video da nema vise izbora, nasao je mentalnu snagu. I nasao je 1. servis. Imao je 74%. Federer nije imao sanse.

                  Dobro je notorious rekao prije pocetka turnira. Rafa je glavni favorit, Novak je previse umoran.
                  Dobar komenatar NI ali pre bih rekao da je Novak fizicki umoran nego mentalno. I da, Rafa nije favorit i to ce ti sutra Vavrinka pokazati.

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    Dobar komenatar NI ali pre bih rekao da je Novak fizicki umoran nego mentalno. I da, Rafa nije favorit i to ce ti sutra Vavrinka pokazati.
                    Slazem se da Vavrinka moze sutra da iznenadi. Ali ne podcjenjuj Rafu. Teren dobro prima spin.

                    Da se radi o Novakovom fizickom umoru, ne bi onako digao igru u trecem setu. Uvjeren sam da je to mentalno.

                    Poraz od 2:1 od DP-a i pobjeda od 2:0 protiv Gaske sigurno vode Novak u polufinale. Gotovo je nemoguce da ispadne ako pobijedi DP-a.

                    Comment


                    • 18. uzastopna pobjeda.

                      sigpic

                      Comment


                      • Samo mu je servis tada, kada je izgubio prvi brejk u drugom, pravio probleme. Nije meč do tada bio tako zahtevan da je od 40:0 izgubio svoj servis gem, najviše iz svojih grešaka To je bilo čisto gubljenje koncentracije i fokusa. Kasnije je bilo pada i na fizičkom planu, ali to je ipak lako rešio, dokaz je treći set.
                        Last edited by miloolja; 05-11-13, 23:26.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Je li tacan podatak da Roger nije osvojio odlucujuci set protiv V4 od Londona 2010. i meca protiv Nadala u finalu?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Je li tacan podatak da Roger nije osvojio odlucujuci set protiv V4 od Londona 2010. i meca protiv Nadala u finalu?
                            Tacan je
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Sad citam na tviteru da je Roger rekao da je teren prespor.
                              Nekako mi drago sto sam videla isto sto i Role

                              Sent from my HTC, posto mi se moze
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Novak sve neiznudjene napravio u drugom, kad bi samo prvi i treci gledali sad bi pricali o za ovaj dio sezone odlicnom nivou.
                                U prvom 7 samo
                                Sta bi sa slice servisom
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X