Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    shminka,

    Nikad nec Delpo imati vremena protiv Novaka. Delpo je doveo svoju igru blizu nivoa koji mu njegov potencijal dozvoljava. On moze da popravi igru namrezi, ikao to tesko ide u njegovim godinama, i servis. Novak je pomalo nepotrebno rekao da nasluti gdje ce Delpo servirati po mjestu gdje izbaca lopticu.
    Analize jesu nezgodne...ja po prvi put gledam nesto ovako...mada cisto sumnjam da Delpo ne zna vec da ga se moze procitati

    Delpov sampionski mentalitet mi govori da ce raditi na tome da nadje neko rjesenje. Mislim da se nece zadovoljiti time da je dosao do maksimuma

    FH mora bolje i pametnije koristiti...
    Last edited by shminka; 07-11-13, 23:19.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Nije sigurno, ako Berdih dobije 2-0 onda je Berdih prvi
      Aha... ali Novak je svakako prvi, to znam
      Bilo bi super da se sretne još jednom sa no.1 čisto da utvrdimo gradivo, ako ga ovaj ne izbegne, pa se u toj računici negde pređe..

      Sviđa mi se što je jedno vreme bilo malo povuci-potegni sa Delpom, što smo strahovali, teško je dobijao mečeve, tako je i sa Rafom, ali i to peglamo, polako, ovde jedino još Marej fali.
      Ne znam za koga da navijam. Vladane, za koga?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Za susret Djokovica i Nadala u polufinalu.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Iako vise volim Delpa, opet bi mi bilo milije da Rodzer pobedi, mislim da i jedan i drugi imaju jako dobre sanse protiv Nadala u eventualnom sf ... videcemo ...
          Sumnjam da Zeka ima dobre sanse.. cak misllim da je tu Rafa poprilican favorit. Dovoljno je da Rafa uputi jedan dobar spin na omiljenu stranu i usporeni Zeka tu nema sta trazit`.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Za susret Djokovica i Nadala u polufinalu.
            Ja sam za!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Za susret Djokovica i Nadala u polufinalu.
              Znaci da Berdih dobije 2-0 ... ako bude servirao kao protiv Ferera, moguce je, ali opet ... Berdih je to
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                shminka,

                Nikad nec Delpo imati vremena protiv Novaka. Delpo je doveo svoju igru blizu nivoa koji mu njegov potencijal dozvoljava. On moze da popravi igru namrezi, ikao to tesko ide u njegovim godinama, i servis. Novak je pomalo nepotrebno rekao da nasluti gdje ce Delpo servirati po mjestu gdje izbaca lopticu.
                Može, ali čisto da ne ostane nepomenuto, Novak u zadnje vrijeme igra najbolje volleye u karijeri, sa najviše osjećaja

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Znaci da Berdih dobije 2-0 ... ako bude servirao kao protiv Ferera, moguce je, ali opet ... Berdih je to
                  Berdih do 4-4 ili 5-5 drzi servu i onda pravi greske i to je to

                  Comment


                  • Nema Delpo sta na mrezi traziti...nakon jakih FHa nema vremena doci na mrezu kako treba uopste
                    On mora traziti otvoreni prostor koji ce napasti FHom sa osnovne linije...za to mu je potreban spin u FHu koji Federer koristi protiv Novaka...ako moze nesto slicno uraditi ima se cemu nadati...bez toga se samo moze nadati Novakovoj slaboj partiji

                    Comment


                    • Za Delpa , deluje makar mentalno stabilnije na ovom turniru, Federer je bio ocajan danas, doduse imao ocajnijeg Riria preko puta.Preagresivan je Roger ,solidan reli ne moze izdrzati bez ispucavanja, 6 MP trebao da dokusuri Risu . Moj utisak ovako izgleda
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Originally posted by Hans View Post
                        Sumnjam da Zeka ima dobre sanse.. cak misllim da je tu Rafa poprilican favorit. Dovoljno je da Rafa uputi jedan dobar spin na omiljenu stranu i usporeni Zeka tu nema sta trazit`.
                        Ne deluje mi Rafa kao neko ko se odlicno snalazi ovde, s druge strane Federer nije Vavrinka ... mada i on u zadnje vreme previse sansi propusta... videli smo samo danas kada je Gaske servirao da ostane u mecu, sta je sve Fed raadio ... ne znam.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Analize jesu nezgodne...ja po prvi put gledam nesto ovako...mada cisto sumnjam da Delpo ne zna vec da ga se moze procitati

                          Delpov sampionski mentalitet mi govori da ce raditi na tome da nadje neko rjesenje. Mislim da se nece zadovoljiti time da je dosao do maksimuma

                          FH mora bolje i pametnije koristiti...
                          1.
                          Ma naravno da Delpo zna da se otkriva izbacajem. Ali nacin na koji je Novak skocio u FH je impresivan.

                          2.
                          Cim je Novakova igra pala, Dlpo je mudro koristio to sto ima ukljucujuci i FH. Kombinacija dubine, snage, spina, kretanja i vremena koje trebas da udaris, cini da je u razmjenama Novak superioran i tu nema pomoci.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Može, ali čisto da ne ostane nepomenuto, Novak u zadnje vrijeme igra najbolje volleye u karijeri, sa najviše osjećaja
                            Novak radi na volejima godinama i tek sada bere rezultate. Pa na USO su ga kritikovali sto je igrao protiv Nadala na mrezi. Igra na mrezi treba da produzi Novakovu karijeru.

                            Comment


                            • Originally posted by Nodi View Post
                              Kraj godine na prvom mjestu je kruna sezone ako nisi znao.
                              Mislim da je nama Novakovim navijacima sto puta draze da je broj dva i igra ovako vatreno, cime osvaja titule uz niz 19-0 posle US Opena... nego da je broj jedan i gubi...
                              Neka je Nadal prvi, da je sad na njemu malo pritisak

                              Comment


                              • Malo drugačija analiza i detaljnija statistika Novak- Delpo
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X