Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shanghai 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zanimljivo mi je kad citam ovakve rasprave. Imas li nesto protiv ili samo onako, da mi vratis?

    Comment


    • Zar je uopšte bitno?
      Kada nekog citiraš, normalno je da će biti reakcije. A kakvo pitanje, takav i odgovor.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Da, da. Vrlo je bitno. Ako covek uopste ne sme nista da ti prigovori onda se postavlja pitanje - sta ces na forumima?

        Comment


        • Originally posted by BratBugarin View Post
          Nema potrebe ali ja ga svejedno zalim.
          Ne vidim zasto,postavio covek granice toliko visoko da ovi ostali da igraju tenis jos 20 godina,ne mogu da to sustignu,polemike o tome ko je najveci su suvisne. Sad igra iz hobija.


          Delpo sprema osvetu,dug iz Indian Welsa,po meni ima prilicne sanse sutra,uz Novaka jedini koji u ovom trenutku moze da savlada Nadala,realno je tako.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by El Dorado View Post
            Ne vidim zasto,postavio covek granice toliko visoko da ovi ostali da igraju tenis jos 20 godina,ne mogu da to sustignu,polemike o tome ko je najveci su suvisne. Sad igra iz hobija.


            Delpo sprema osvetu,dug iz Indian Welsa,po meni ima prilicne sanse sutra,uz Novaka jedini koji u ovom trenutku moze da savlada Nadala,realno je tako.
            Upravo sam i napisao da nema potrebe ali da mi ga je zao. Sada dodajem i "tesko", tesko mi ga je zao zato sto zna kako je na vrhu ali mu ovi mladji mangupi ne daju ni da primirise.

            A to ko je najbolji svih vremena mislim da je otvoreno dok Nadal ne zavrsi karijeru. Po meni, samo jos da stigne broj GS, sto je izvesno, i bice bolji od Rodzera. Nije daleko, pricekaj, nece mu trebati 20 godina koliko kazes.

            Comment


            • Prvo da se nadovežem na ove što "Zale Federera" nadam se da ste to rekli šali, Federera nikada nisam voljela ali nikada nisam i ne bi mogla da ga žalim, čovjek je toliko postigao da je pitanje hoće li ikada iko moći da ga prestigne

              Što se tiče današnjih mečeva, Novak ne bi trebalo da ima problema protiv Conge, ali opet sve je moguće, a DelPo ima svoje šanse protiv Nadala, ovo će biti pravi test za Nadala, biće to jako zanimljiv meč. Očekujem moje idealno finale Novak - DelPo
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Evo i polufinale,ajde Noleee
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Jo dominira na pocetku

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Jo dominira na pocetku
                    Surovo
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Dajte odmah Delpa i Rafu

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Dajte odmah Delpa i Rafu
                        Ocaj. Njemu kad nije dan, nista mu ne pomaze samo lete loptice u aut
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • A dobro...nikad ne znas kad ce se ukljuciti...ako poludi sve ce ih u teren stavljati

                          Nije jednom ovako poceo protiv Novaka, pa na kraju imao i velike sanse za pobjedu...

                          Danas ce tesko okrenuti...los je i u 1/2 je samo iz razloga sto je imao dobar zrijeb i nespremne protivnike

                          Comment


                          • To jeste. Ja bih voleo malo da pritisne Novaka. Evo sad su se malo razigrali
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Ocajan izbor prilaznog udarca

                              Comment


                              • Bravo Jo Ajde da gledamo tenis..
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X