Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shanghai 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadal 35 winera i 14 gresaka!!!!!!!!!!!!!!Evo sad tek dodjoh,kakva je ovo brutalna kvaliteta bila

    Comment


    • Originally posted by AleksaVP View Post
      Necu da pogodim sada, ali ajde da kazem 2:0 za Stana
      Bingo

      Dakle,ovaj Berlok dogura do tb,i onda 2 duple(nasao kad da se uplasi)uzece set Rafi,ejjj
      Svakako bi Nadal dobio mec,ali,nemam reci
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Eh, kada bi me ovako sluzilo u pravom kladjenju

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ali on moze i dobija sve ostale, ovaj nece ni to, ja uopste ne vidim kako ce on dobiti Del Potra npr, dok ce Ferrer ako udje u iole pristojnu formu biti favorit u tom mecu.
          Wawrinka igra tenis zivota i jos je pitanje je li u Londonu. David se raspada cijele sezone i obezbijedio je London. Toliko je jednostavno.
          Kako mozes da kazes da se Ferer raspada cele sezone kad je igrao SF Australije, finale RG-a i QF na W i USO?
          od RGa mu je forma u padu, sad je ocajan, ali nije bio los tokom cele godine

          a inace, prosle godine Ferer ne moze Federeru da uzme set, a Federer nije mogao teren da pogodi, tako da ne znam kako mozes da pricas da je on neki bitan faktor u Londonu
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ferrer se raspadao i na AOu, komentarisali smo ovdje na kakvom je za njega smijesnom nivou bio. Covjek je odigrao dva turnira samo, Miami i RG i to je to. Sve ostalo je lose igrao, ni blizu nivo od prosle godine sto se igre tice.

            E to sto je on sposoban da ide do kraja i kad se raspada i obezbijedi London to je dokaz njegove klase. Wawrinka sa najboljim tenisom u zivotu koji vise nikad nece ponoviti mozda nece ni obezbijediti London.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ferrer se raspadao i na AOu, komentarisali smo ovdje na kakvom je za njega smijesnom nivou bio. Covjek je odigrao dva turnira samo, Miami i RG i to je to. Sve ostalo je lose igrao, ni blizu nivo od prosle godine sto se igre tice.
              On ima rezultate, 2 QF, SF i finale slema, mislim da je to vise nego dovoljno za WTF
              Ali u svakom slucaju, prvu polovinu godine je odigrao bas dobro, posle toga sledi pad i glupo je reci da je raspad cele sezone.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Nije tacno, na AOu je bio najblaze receno ocajan. Nije blistao ni u Aucklandu uopste, daleko od toga, o Dohi da ne pricam.
                sigpic

                Comment


                • Ne pada mi napamet da se sa tobom natezem oko Ferera, samo smatram da gresis, on ima rezultate za WTF, iskoristio je zreb i skupio je dovoljno poena, niko mu ih nije poklonio.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Pa kad sam ja osporavao njegove rezultate i da nije zasluzio WTF? Samo kazem on sa ocajnom sezonom ima masu bodova vise od Wawrinke koji igra najbolji tenis u zivotu. A ovdje se pominjao David posprdno, ako ne zasluzuje Wawrinka, kako zasluzuje David? Ferrer je sposoban da osvoji titulu i kad nije blizu svog nivoa, Wawrinka mora da se oteli za bilo koju titulu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Pa kad sam ja osporavao njegove rezultate i da nije zasluzio WTF? Samo kazem on sa ocajnom sezonom ima masu bodova vise od Wawrinke koji igra najbolji tenis u zivotu. A ovdje se pominjao David posprdno, ako ne zasluzuje Wawrinka, kako zasluzuje David? Ferrer je sposoban da osvoji titulu i kad nije blizu svog nivoa, Wawrinka mora da se oteli za bilo koju titulu.
                      Ali nemoj da zaboravis da je Ferer imao srece sa zrebom zato sto je iskoristio to da je Nadal bio povredjen i bio je top 4, dok je Vavrinka na 2 slema isao na Djokovica.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Pa jbg sto nije dobio i probio se.

                        1270 Slamovi
                        970 Mastersi
                        62 500
                        820 250

                        Cak 7 turnira serije 250 je odigrao. Vrijedno kupio poene kad nije bilo konkurencije, mada je i tu ocajan bio i dosao covjek do Londona. Mogu da mislim da je to nezasluzeno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Vidim dosta raspravljate oko Londona po mom misljenju Raonic i Gaske nece uspeti, a Federer ide kao deveti i ocekujem da Jo prodje naravno mora dobiti sutra i onda ima domaci masters

                          Comment


                          • Ferrer, Raonić i BerdiČ ispušili ?!

                            Odličan dan za tenis.
                            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                            Comment


                            • Nisam znao da Wawrnika u 10 meceva nikada Nadalu nije uzeo seta

                              Comment


                              • Ko moze poslije danasnjeg meca reci da Nadal nije u formi?

                                Comment

                                Working...
                                X