Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shanghai 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BH paralela

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      BH paralela
      Smiri se
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • On da vodi protiv Djokovica i Federera 6:0 5:0 ne bi dobio. Mentalni patuljak.
        sigpic

        Comment


        • Wawrinka je odličan, i definitivno zaslužuje svoje mjesto u Londonu. Ferrer i Federer su ti koji trenutno tamo nemaju šta da traže!
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Pa ne znam sta bi ti voleo, pa i Ferrer vecito skida gace protiv najboljih pa igra konstantno poslednji rturni
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Tako je , ajde jos jedan !

              Comment


              • Ali on moze i dobija sve ostale, ovaj nece ni to, ja uopste ne vidim kako ce on dobiti Del Potra npr, dok ce Ferrer ako udje u iole pristojnu formu biti favorit u tom mecu.
                Wawrinka igra tenis zivota i jos je pitanje je li u Londonu. David se raspada cijele sezone i obezbijedio je London. Toliko je jednostavno.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ali on moze i dobija sve ostale, ovaj nece ni to, ja uopste ne vidim kako ce on dobiti Del Potra npr, dok ce Ferrer ako udje u iole pristojnu formu biti favorit u tom mecu.
                  Wawrinka igra tenis zivota i jos je pitanje je li u Londonu. David se raspada cijele sezone i obezbijedio je London. Toliko je jednostavno.
                  Nema sanse da ce Ferrer biti favorit protiv Delpa, evo videces, a nesto i sumnjam da ce uci u formu, dobija ga Florian fucking Mayer
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Ako bude ovako igrao svakako nece, kazem ako bude i blizu svog nivoa. Florijan se sprdao i sa Nadalom na ovakvom terenu, to je majstor kad ima uslove koji mu odgovaraju.

                    Kako ga lomi u koljenima Carli, suva inteligencija
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ali on moze i dobija sve ostale, ovaj nece ni to, ja uopste ne vidim kako ce on dobiti Del Potra npr, dok ce Ferrer ako udje u iole pristojnu formu biti favorit u tom mecu.
                      Wawrinka igra tenis zivota i jos je pitanje je li u Londonu. David se raspada cijele sezone i obezbijedio je London. Toliko je jednostavno.
                      Ajmo ovako posto ti non stop forsiras neku drugu pricu koja nema veze, kao da tvrdimo da je wawrinka elite player. Posto smo izbacili Murray-ja iz trke i da kazemo da je Wawrinka 7 putnik imas zadatak da mi navedes 2 tenisera koji su ove godine vise od njega zasluzili London. Izvoli
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ali on moze i dobija sve ostale, ovaj nece ni to, ja uopste ne vidim kako ce on dobiti Del Potra npr, dok ce Ferrer ako udje u iole pristojnu formu biti favorit u tom mecu.
                        Wawrinka igra tenis zivota i jos je pitanje je li u Londonu. David se raspada cijele sezone i obezbijedio je London. Toliko je jednostavno.
                        Sve to stoji, ali plasman u London se obezbjeđuje na osnovu zasluga u toku određene godine, Wawrinka je ovogodišnjom igrom i rezultatima to svakako zaslužio!
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Stan, Stan, Staaaaaan majstoreeeee

                          Comment


                          • Bravo Stan

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              Ajmo ovako posto ti non stop forsiras neku drugu pricu koja nema veze, kao da tvrdimo da je wawrinka elite player. Posto smo izbacili Murray-ja iz trke i da kazemo da je Wawrinka 7 putnik imas zadatak da mi navedes 2 tenisera koji su ove godine vise od njega zasluzili London. Izvoli
                              Tsonga propustio tri mjeseca sezone i na samo 200 bodova od njega, svakako zasluzio vise. Za sad treba da je tu kao osmi putnik, ali se nadam da ce ga preteci neko sa mudima(citaj Milos, Tommy, da je srece Isner) i njega i Gasqueta.

                              http://live-tennis.eu/race
                              sigpic

                              Comment


                              • Nije ti Vladane ovo zelim-zeliš

                                Comment

                                Working...
                                X