Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA LIGA 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by KERSDRS View Post
    Ljubo ima šanse sada će Bogdan! Ovo bi bila sramota da igraju Cibona Cedevita finale.
    Nema sanse, igramo ko picke.

    Comment


    • Pavlovic...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • kako igramo ko najvece picke
        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

        Comment


        • Bice isto ko juce. Blazic - Pavlovic.

          Comment


          • Musli brat rodjeni, kakav pajser...
            sigpic

            Comment


            • Saša doktoreee

              Comment


              • musli najvece govno od igraca
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • Polako ljudi! Nemojte me j, šta je 10 razlike. JEB... TROJKE!!! ISTO KAO JUČE. DO KOŠA JAKO BRE PROBIJAJ TO
                  Last edited by Cassius Clay; 25-04-14, 19:36.

                  Comment


                  • Musli zavrsio sa profi karijerom. Ne racunam sad klubove u koje ce ga Misko slati...

                    Samo odbranom mozemo ovo da obrnemo. Necu bre da daju vise od 25 poena do kraja!

                    Comment


                    • ajde sad je kljucno da ih sto vise spustimo
                      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                      Comment


                      • Au kurac morali smo da preokrenemo, ali dobro. U igri smo...

                        Comment


                        • Jbm ti sve kad ne mozemo da racunamo na centre Kakve mi balvane na toj poziciji imamo

                          AJDE BRE !!!
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Ne možemo da se oslanjamo samo na taj šut za 3 poena.
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • zo i bertans katastrofa, da je bertans malo pametniji mogli smo okrenuti

                              ajdeeeeeeeeeeee sada stisnuti u odbrani
                              KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                              Comment


                              • Najbitnije od svega je da odigraju odbranu kao sada u drugoj cetvrtini.Dobro je to da ih sut ne ide, samo reket bolje da iskonontrolisu.

                                Comment

                                Working...
                                X