Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA LIGA 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasluženo Cibona, ne može se dobit utakmica bez odgovora na zonu, doktorski posao Rimca Radonjiić još puno pure pojesti, neka mu četvrta bude ogledalo u budućnosti što s tiče presinga

    Comment


    • Originally posted by AIRBORNE View Post
      Ne zelim da vam stajem na muku ali samo da kazem da mi je prica koja provejava po medijima kako je sistem takmicenja nepravedan - GLUPA da ne moze biti gluplja.
      Od prvog dana sezone se znalo da ce bez obzira na plasman u ligaskom delu, bez obzira na plasman u EL i EC, bez obzira na plasman u Kupu Koraca... polufinale F4 ABA lige biti utakmica sezone i da pobeda u toj utakmici donosi miran evropski pa i domaci zivot. I kada to sve znas(te) u cemu je problem da nemas statistiku kao veceras ?
      i plus je partizan stalno osvajao kad se igrao f4 (osim kad je makabi igrao)
      tako rade institucije koje imaju proslavljene sportiste u upravi ne političare

      Comment


      • Realno, jedino je plej-of sistem na tri dobijene pravedan. Suvise je visok ulog da bi se sve
        odlucivalo u jednoj utakmici. Ono sto mi smeta sto se tek sad poteze ta prica, i tako pred
        svaki F4.

        Partizanu ce sutra biti jos teze, jer je Cedevita jaci tim od Cibone, i dolaze s tim da nemaju
        sta da izgube, za razliku od nas kojima sve stoji u toj jednoj utakmici. Kapiram da cemo igrati
        u teskom grcu, i da jedino nekom boljom selekcijom suta spolja mozemo prelomiti. Ovako, ako
        bude na jednu-dve lopte, gubimo bez problema.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • Originally posted by apacrow View Post
          Realno, jedino je plej-of sistem na tri dobijene pravedan. Suvise je visok ulog da bi se sve
          odlucivalo u jednoj utakmici. Ono sto mi smeta sto se tek sad poteze ta prica, i tako pred
          svaki F4.

          Partizanu ce sutra biti jos teze, jer je Cedevita jaci tim od Cibone, i dolaze s tim da nemaju
          sta da izgube, za razliku od nas kojima sve stoji u toj jednoj utakmici. Kapiram da cemo igrati
          u teskom grcu, i da jedino nekom boljom selekcijom suta spolja mozemo prelomiti. Ovako, ako
          bude na jednu-dve lopte, gubimo bez problema.
          Iako deluje logicno, ne mora da znaci da ce tako biti. Pavlovic moze da izvede neke stvari sa loptom koje bukvalno ni jedan igrac u ovoj ligi ne moze.
          Ne kazem da ce se to desiti, mozda on sutra odigra katastrofalno... ali mislim da nam Sasha moze biti prevaga u neizvesnoj zavrsnici. Jbg, covek je igrao rame uz rame sa Lebronom

          Ja se najvise plasim Nurkica. Nemaju ovi nasi mucenici sta da rade protiv njega.
          A ako i Nolan Smith bas poludi onda smo najebali...

          Odbrana i skok resavaju utakmicu, vazda je tako bilo. Mislim da ih je Dule nalozio kao da idu u rat i da ce momci iskrvariti za pobedu.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Jbg, covek je igrao rame uz rame sa Lebronom
            .
            Samo da se ne ugleda na Lebrona.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Iako deluje logicno, ne mora da znaci da ce tako biti. Pavlovic moze da izvede neke stvari sa loptom koje bukvalno ni jedan igrac u ovoj ligi ne moze.
              Ne kazem da ce se to desiti, mozda on sutra odigra katastrofalno... ali mislim da nam Sasha moze biti prevaga u neizvesnoj zavrsnici. Jbg, covek je igrao rame uz rame sa Lebronom

              Ja se najvise plasim Nurkica. Nemaju ovi nasi mucenici sta da rade protiv njega.
              A ako i Nolan Smith bas poludi onda smo najebali...

              Odbrana i skok resavaju utakmicu, vazda je tako bilo. Mislim da ih je Dule nalozio kao da idu u rat i da ce momci iskrvariti za pobedu.
              Seti se utakmice protiv njih tamo, kako smo ruzno odigrali zavrsnicu. Jeste da je tu sad
              Pavlovic, ali opet tvrdim da se NE SME uci u igru na jedan ili dva poseda. Seti se i one
              tekme iz Podgorice gde smo bili vise nego smesni u poslednjih par minuta. I ne samo tamo.
              Retke su utakmice u kojima nam ne padne koncentracija u poslednjim minutama, jos ako
              je neizvesna...
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Originally posted by apacrow View Post
                Seti se utakmice protiv njih tamo, kako smo ruzno odigrali zavrsnicu. Jeste da je tu sad
                Pavlovic, ali opet tvrdim da se NE SME uci u igru na jedan ili dva poseda. Seti se i one
                tekme iz Podgorice gde smo bili vise nego smesni u poslednjih par minuta. I ne samo tamo.
                Retke su utakmice u kojima nam ne padne koncentracija u poslednjim minutama, jos ako
                je neizvesna...
                Ali nekako uvek pobedimo kada je to najvaznije. Mislim da ti ne nabrajam utakmice - znas i sam.

                Mi realno imamo najvise problema od kako ja pratim Partizan. Istina je - tu su 4 vanserijska igraca, ali je problem sto Sasha, Tepa i Berta nisu tu od pocetka sezone. Uvek smo pocinjali da kidamo negde u martu, aprilu. Ove godine to nije slucaj bas zbog cestih promena u timu. Leo, Dragan i TK su nama vazniji od gorepomenutih igraca iako su bar dvojica slabijeg kvaliteta od svog "konkurenta". Sa Leom smo neretko igrali bas lepu i tecnu kosarku, a sada to nije lako s' obzirom da nemamo pravog pleja. Dragan i TK su slabiji napadaci od Sashe i Berte, ali su obojica bolesni defanzivci. Sasha je mozda i bolji od njih dvojice u tom segmentu, ali covek bas dugo nije igrao kosarku i mislim da jos nije ni blizu 100% svojih mogucnosti.

                Ono u sta se uzdam je suv kvalitet Bogdana, Pavlovica i Bertansa kao i fantasticnu odbranu Tepe i nenormalan skok Lovernja. A tu su i neke Duletove minijature koje cemo verovatno sutra prvi put videti.

                Favoriti smo, ne treba bezati od toga. Ali da ce biti tesko - bice.
                Vecerasnja utakmica nam je neka vrsta opomene.

                Comment


                • Apa,Ljubo bravo za pisanje... ja samo da malo nabacim nesto...
                  Lepo je kada treneri u izjavama kurtuazno kazu kako je ovaj klub ili onaj klub = veliki klub... tra la la ALI kada putujes u Beograd, PARTIZANU na megdan to sigurno ne moze biti isto kao i kada ides CZB.
                  To je isto kao kada stanes ispod zgrade Beogradjanke i gledas gore prema krovu a onda stanes ispred Empire state buildinga i takodje gledas gore. Nisam napravio karikiranje da bi vredjao CZB nego ceo kosarkaski svet na ovim prostorima zna sta znaci PARTIZAN - pogotovo u mecevima F4 ili PlayOFF tipa.

                  Ne trebamo se toliko bojati,imamo to sto imamo,znamo to sto znamo,navijaci su tu... tako da bar ja imam pozitivan filing.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Repesa je lepo rekao sta je Partizan - povijest.
                    Jedino ako nije 100% siguran da ce da nas deknu pa bukvalno misli da smo proslost

                    Comment


                    • Originally posted by apacrow View Post
                      Realno, jedino je plej-of sistem na tri dobijene pravedan. Suvise je visok ulog da bi se sve
                      odlucivalo u jednoj utakmici. Ono sto mi smeta sto se tek sad poteze ta prica, i tako pred
                      svaki F4.

                      Partizanu ce sutra biti jos teze, jer je Cedevita jaci tim od Cibone, i dolaze s tim da nemaju
                      sta da izgube, za razliku od nas kojima sve stoji u toj jednoj utakmici. Kapiram da cemo igrati
                      u teskom grcu, i da jedino nekom boljom selekcijom suta spolja mozemo prelomiti. Ovako, ako
                      bude na jednu-dve lopte, gubimo bez problema.
                      Partizan je doktorirao ovakve utakmice

                      Comment


                      • Je l nas neko prokleo? Ovi šta god šutnu ubace! Isto ko sinoć ovi drugi iz istog grada. Saačuvaj Bože

                        Comment


                        • Usrali smo se. Masimo zicere, bacanja. A oni ne promasuju...
                          Nema sanse da okrenemo ovo.

                          EDIT: Ovo je vec sramota, ovo nije moj Partizan.

                          Comment


                          • Ljubo ima šanse sada će Bogdan! Ovo bi bila sramota da igraju Cibona Cedevita finale.

                            Comment


                            • koja sramota jbt

                              Comment


                              • ovo je gotovo cibona-cedevita finale
                                hrvati igraju finale u areni o moj boze
                                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                                Comment

                                Working...
                                X