Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA LIGA 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo tako Ljubo. Partizan sa Bertom i Pavlovićem jači, pa jedno 40% minimum. Ne smem ni da pomislim kakva bi to ekipa bila da su nam tu još i Leo i Gagi. Bilo bi to muško krljanje sa Zvezdom, a ako bi tad Zvezda igrala kao završnicu kupa, mislim da mi ne bi morali uopšte da se plašimo za krajnji ishod tih duela.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Prebacio sam ovde postove, mislim da je prikladnije mesto...
      Sad idem i nemoj kad se vratim da vidim neku patkometriju ili svadju

      Comment


      • Ljubo,u ovom trenutku smo jaci,realno..ali kad vam se vrati Bertans,Milosavljevic pa i Leo plus ovaj Pavlovic,e tu ce da bude tek sto bi rekao Mladen,krljanje


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Duka View Post
          Bez uvrede,opet cemo vas minusirati,realno
          Kad opet? Kao u Laktasima na F4 ili u finalu KLS?
          sigpic

          Comment


          • Ja sam vec dolje napisao vezano za to! ...Mislio sam na sezonu 2013/14,dje smo vas upecali jesenas,pa kazem 'bice opet'..


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Duka View Post
              Ja sam vec dolje napisao vezano za to! ...Mislio sam na sezonu 2013/14,dje smo vas upecali jesenas,pa kazem 'bice opet'..
              Pustice nas Radonjic.
              sigpic

              Comment


              • Milo mi je sto ga se bojite


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Ja ne vidim kako da se uklopi i da Bogdan dodje ovoliko do izrazaja ako bi igrali i Kinsi,Bertans,Pavlovic,Milosavljevic, Vssterman, Tepic. Uopste se ne salim kada kazem da bi trosili lopte Bogdanovicu najboljem mladom igracu evrope i igracu koji ce za 2 godine biti u top 3 evropska igraca. Smem to da tvrdim. Najgore mi je bilo kad se Vesterman povredio. Odmah sam video nema ko da davi tu loptu. Videlo se u Zagre u ko je i sta je Bogdan. 50% kk partizana. Vise bi voleo da igraju svi ti povredjeni i sasa a on da ne igra protiv nas. Naravno ovo je samo moje licno misljenje ali nikad nisam ovoljko velicao igraca kao sto to radim sa Bogdanom. I Saric i Hezonja su izvandredni.

                  Comment


                  • Brate,ja ti niMalo ne razumijem

                    Nego,kaze Tegeltija da ne moze da prica za koliko su doveli Pavlovica,ali da vrijedi neuporedivo manje nego Silb Pa koliko mene zasmijava citava druga strana,ako me razumijete


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Duka View Post
                      Brate,ja ti niMalo ne razumijem

                      Nego,kaze Tegeltija da ne moze da prica za koliko su doveli Pavlovica,ali da vrijedi neuporedivo manje nego Silb Pa koliko mene zasmijava citava druga strana,ako me razumijete
                      Ne razumemo te i prestani da generalizujes.

                      Comment


                      • cekaj,ja sam prenio sta kaze novinar koji skoro svakodnevno iznosi tako po nesto


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa si uspeo da spomenes i citavu drugu stranu.

                          Comment


                          • Dobro Ljubo,trebao sam konkretizovat..skoro sam se nasmijao kad je DV izjavio da se zna ko kup osvaja,a onda ipak vas novinar ovako nesto odvali..znaci trener,pa eto novinar..i to mu dodje kao generalno citava druga strana...To je to Ljubo,na to sam mislio


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Tegeltija ne radi za Partizan. Druga je stvar sto je subjektivan i neprofesionalan.
                              A ti malo batali Partizan da ne bi bespotrebno potpaljivao ostale forumase.

                              Sve ok

                              Comment


                              • Nadam se normalnoj diskusiji,uvjek..


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X