Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA LIGA 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ma to se novinari glupiraju. Koji ce kurac Zvezdi Novak?

    Ni nama nije prekopotreban s' obzirom da dolazi Tepic, ali mislim da bi mogao da posluzi.
    Ma samo bi gusio Borisa. Nije vredan da bilo sta placamo i ganjamo.
    sigpic

    Comment


    • MZT Skopje potpisao do kraja sezone Ivana Marinkovica ..

      Comment


      • Игокеааааааааа !!!!!!!! 96 поена Цедевити. Сан о новом пласману на Ф4 полако постаје јава.

        Ново појачање Вилијамс, одличан на дебиу 18 поена, шут из игре 87%, а са њим је Игокеа поправила и скок.
        Јоровић 26, Гибсон 18, Вилијамс 18 (7 скокова), Штембергер 14, Гордић 5 (10 асистенција, 6 скокова)

        ИГОКЕА - ЦЕДЕВИТА : 96-89 (80:80). Прави дерби, нападачки одличан учинак и једних и других.
        Last edited by ФК Борац Бања Лука; 14-12-13, 18:59.
        РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

        Comment


        • Milan Milovanovic prelazi u Mega Vizuru

          Imao je neke sjajne partije na pocetku sezone sa Vojvodinom

          Comment


          • Poznati ucesnici Kupa Radivoja Koraca:

            Crvena zvezda,Partizan,Radnicki Kragujevac,Mega Vizura,Crnokosa Kosjeric,OKK Beograd,Borac Cacak,FMP.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Nisam gledao tabelu par kola, ali zacudio sam se kad sam video da Igokea ima skor 8:4 zato sto je otislo par igraca koje su angazovali na pocetku sezone, a i letela je glava Bajicu pre mesec dana.Sada se vec nazire kojih sest timova ce da se bori za F4, timovi ispod Mege ukljucujuci i nju je najvisi domet za sledecu sezonu je plasman u Evrokup.

              Ne mogu da opisem koliko mi je drago sto je Mega ispred Radnickog.

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • e tako se to radi...jebi,ne vadi!Demoliranje tegeltije!Konacno neko da ga 'isamara'!




                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Uuu al ga je demoliraooo,decko je promasio sve sto je mogao da promasi,od imena do pitanja,jedini ko je stvarno demoliran u ovoj emisiji je Jakovljevic a Grbovic je na kraju zatvorio emisiju sa svojim komentarom o Farmi itd.

                    Comment


                    • Звзеда вероватно лагано излази на крај са Цибоном, тим им се распада, Строубери ,Џенингс и Планинић су ван тима, требало би да лагано победе. Партизан емотивно празан после пролаза у ТОП16, Цедевита у великом наету,доброј форми, вероватно ће ићи на Ф4 АБА лиге, мислим да данас могу до победе. Партозан има кратку клупу и не видим како може да победи данас. Изузев ако их Цедевита не пусти као Фенер у Цариграду
                      Не заборави никад, да иза тебе стоји армија права, чак и на небу је војска, што је за твоје боје животе дала, и зато храбро се бори, препреке нема играј храбро до краја, јер колико год да је тешко, ВЕРУЈ УВЕК ТЕЖЕ ЈЕ НАМА!!! НАПРЕД ПАРТИЗАН

                      Comment


                      • Pustice Repesa

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Pustice Repesa
                          Jel vec dogovoreno ili ide potvrda tokom utakmice?
                          sigpic

                          Comment


                          • Шалу на страну, Цедевита има јачу центарску линију у односу на нас. Ако се још и распуца њихова спољна линија *eбали смо јежа у леђа. ТК,ББ,ДМ и ЈЛ не могу да одиграју баш све утакмице сами. Било је речи да ће и Тепић бити у тиму за овај меч.

                            Моћиће свакако да растерети остале играче и оно што ме радује је његов преглед игре, верујем да ће можда ова стартна па ајде да кажем "четворка" моћи да да додатних 5 до 10 поена на асистенције Тепића. Но видећемо шта ће бити.
                            Не заборави никад, да иза тебе стоји армија права, чак и на небу је војска, што је за твоје боје животе дала, и зато храбро се бори, препреке нема играј храбро до краја, јер колико год да је тешко, ВЕРУЈ УВЕК ТЕЖЕ ЈЕ НАМА!!! НАПРЕД ПАРТИЗАН

                            Comment


                            • Тегелтију ценим као навијача, али као новинара мање-више. Као страствени навијач Партизана сигурно да ми је помало смешно када он уживо каже навијачу звезде "јел вас боли" , "Партизан осваја титуле 12 година заредом", "немате појма" и сличне фразе.

                              Али мислим да је емисија изгубила свој првобитни смисао и да је како у спорту тако и у њу ушла политика.


                              Они коментаришу како је овај или онај клуб режимски. Како овај или онај политичар доводи поједине спонзоре.


                              Да се разумемо,новац јесте битан за спорт, на жалост доприносе га политичари највише али другачије у овој земљи не може. Али емисија полако губи свој спортски карактер. Више се постављају питања чији је клуб режимски или ко је мање или више платио закуп Арене и зашто него она у којима неко пита зашто Партизан лупам форсира зону 1-3-1 против шутерских екипа или зашто је звезда дозволила да у добијене мечеве у ЕЛ изгуби, односно шта је то што је пресудило у корист звездиних противника. Више је "политичких" питања него спортских.

                              А томе је допринео сам новинар који води емисију.
                              Не заборави никад, да иза тебе стоји армија права, чак и на небу је војска, што је за твоје боје животе дала, и зато храбро се бори, препреке нема играј храбро до краја, јер колико год да је тешко, ВЕРУЈ УВЕК ТЕЖЕ ЈЕ НАМА!!! НАПРЕД ПАРТИЗАН

                              Comment


                              • Originally posted by Layzick View Post
                                Uuu al ga je demoliraooo,decko je promasio sve sto je mogao da promasi,od imena do pitanja,jedini ko je stvarno demoliran u ovoj emisiji je Jakovljevic a Grbovic je na kraju zatvorio emisiju sa svojim komentarom o Farmi itd.
                                volio bi malo vise obrazlozenja,za to sto si napisao...previse je povrsno i apsurdno;)


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X