Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma naravno, ja sam rekao odmah da to nisu dojave nego tipovi, ali za veceras mi se bas cinilo da ce Orebro doci i to iz iksa, ali na kraju kita labava.






    Elem, Gervinho, dobro nam dosao. ;)










    EDIT: Tako je Bane, samo mi treba jos veci pritisak.





    EDIT 2: Reykyavik ce doci 1/2
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      EDIT: Tako je Bane, samo mi treba jos veci pritisak.
      Samo se koncentrisi i bice sve ok. Vreme je da uzmemo neke ozbiljnije pare.

      @ Gervinho
      Dobrodosao u ovaj elitni skup!
      Slazem se sa tvojim razmisljanjem o "dojavama". Mislim da se sve namesta ali da do prave informacije mi ili bar vecina nas ne moze doci i zato su sve to tipovi. E sada, neko stvarno dobija tipove koji prolaze (Phenom, ja sam par puta dobio od nekih svojih kolega tip koji je prosao, jos neki ljudi sa foruma...). I to je ok postaviti kako bi i drugi imali mogucnost da odaberu da li ce to da odigraju. Za to nema nikakve garancije da ce proci.
      Prava "dojava" bi bila, recimo, da je neko iz porodice Djokovic (ili za njih) uplatio 1.000.000$ u Hong Kongu da ce ovaj izgubiti jedan set od nekog anonimusa. Naravno, Djokovic ga pusti jedan set i uzme kamaru para! Mislim da malo ljudi moze doci u posed takve informacije, a i ako dodje to se ne deli. Setite se samo Davidenka i Tipsarevica. To je jedan primer koji je "iscureo" u javnost. Gde je ostalo?

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Hvala na dobrodoslici

        Comment


        • Ma ja generalno mislim da se tenis jos uvek ne namesta, bar ne ovi najveci turniri. Ako negde mogu da uzmem pare to je tenis (sto se i pokazalo u zadnja 2-3 meseca), a fudbal je postao nesto... Jednostavno ne mogu da nadjem pravu rec za ovo sto se radi.




          Ima jedna kladionicarska izreka vise iz zajebancije, kaze: "Nikad ne igraj na Davydenko-a ako ne znas na koga je Davydenko igrao"
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Tenis na ovim vecim turnirima ne znam da li se namjesta,ali na Challengerima je ludilo,svega sam se nagledao...eto bas kad spomenu Davydenka,sta je covjek sve napravio,cak mu je sudija rekao jednom,Nikolay ne dajes sve od sebe,bas je providan bio protiv Cilica u Rusiji
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Ma ja generalno mislim da se tenis jos uvek ne namesta, bar ne ovi najveci turniri. Ako negde mogu da uzmem pare to je tenis (sto se i pokazalo u zadnja 2-3 meseca), a fudbal je postao nesto... Jednostavno ne mogu da nadjem pravu rec za ovo sto se radi.




              Ima jedna kladionicarska izreka vise iz zajebancije, kaze: "Nikad ne igraj na Davydenko-a ako ne znas na koga je Davydenko igrao"
              Strasno , znam za to u Moskvi , cak je Lahyani cini mi se tada bio sudija i opomenuo ga. Jednom je on namestio i mec secam se protiv pokojnog Federica Luzzia na sljaci sad nmg se setiti koji turnir ali je izgubio 2:1, znam da je tada trebao biti suspendovan ali nista nije dokazano
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Da, bas sam to zaboravio da dodam AK, na challenger-ima se recimo vrte ogromne pare (na online kladionicama) kada se igra live betting. Znaci tu je haos, stavljaju se enormne sume novce na preokrete, tu mozda radi cak i veca mafija nego u fudbalu! Jer lakse je kad treba da nagovoris jednog coveka na nesto, nego vise njih...
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • To si Miko u pravu,samo je to bio ovaj mec gdje je Nikolay uzeo prvi set i onda je preko neta uplaceno oko 7 miliona eura na Argentinca,ali je Rus predao http://www.atpworldtour.com/Players/...=D402&oId=V258
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Da, bas sam to zaboravio da dodam AK, na challenger-ima se recimo vrte ogromne pare (na online kladionicama) kada se igra live betting. Znaci tu je haos, stavljaju se enormne sume novce na preokrete, tu mozda radi cak i veca mafija nego u fudbalu! Jer lakse je kad treba da nagovoris jednog coveka na nesto, nego vise njih...
                    Ma to je totalni haos,bet365 postavi svoje kvote i kamere na turnir,ponuda je poprilicno dobra,znaci imas sva posebna kladjenja i za razliku od domacih kladionica ne postavljaju ogranicenja,uglavnom dosta ljudi je namjestalo meceve,a na Challengerima je to najlakse uraditi...
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Ma ja generalno mislim da se tenis jos uvek ne namesta, bar ne ovi najveci turniri. Ako negde mogu da uzmem pare to je tenis (sto se i pokazalo u zadnja 2-3 meseca), a fudbal je postao nesto... Jednostavno ne mogu da nadjem pravu rec za ovo sto se radi.


                      Ima jedna kladionicarska izreka vise iz zajebancije, kaze: "Nikad ne igraj na Davydenko-a ako ne znas na koga je Davydenko igrao"

                      Ma ja sam uzeo tenis cisto kao primer. Ne pratim ga pa i ne znam sta se zaista dogadja. Znam za Davydenka.
                      A za fudbal stvarno ne postoji rec koja bi opisala sta se radi.
                      Tako je jedan moj prijatelj igrao neke Singapurcane prelaz iz 1-2 i sve je islo kako treba do 88' kada je neki igrac postigao gol za izjednacenje i dodje iz 1-X. Kaze da se na terenu samo on radovao! Ocigledno nije bio obavesten da ne treba da postigne gol!

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Originally posted by Branislav View Post

                        Ma ja sam uzeo tenis cisto kao primer. Ne pratim ga pa i ne znam sta se zaista dogadja. Znam za Davydenka.
                        A za fudbal stvarno ne postoji rec koja bi opisala sta se radi.
                        Tako je jedan moj prijatelj igrao neke Singapurcane prelaz iz 1-2 i sve je islo kako treba do 88' kada je neki igrac postigao gol za izjednacenje i dodje iz 1-X. Kaze da se na terenu samo on radovao! Ocigledno nije bio obavesten da ne treba da postigne gol!
                        Moguci prelom noge posle meca.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Reise View Post
                          Moguci prelom noge posle meca.
                          Ili gipsano korito!

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Koliko vas je igralo Norvezane i Svedjane?
                            Ja sam dao 2000 na te dve tekme
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • sto volim kad igram 0-2 i ekipa koja ima 2 crvena kartona da gol
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Jao sada sam se setio jedne price pa da vam ispricam ... Ima malo veze ... Bio je jedan igrac u Zeljeznicaru ja mislim ili Sarajevu tako nesto pre mislim Zeljeznicaru , dok je igrao onaj gluvo-nemi igrac tada i fora je bila dogovorili se Zeljo i Vardar da Vardar pobedi jer Vardaru je trebala pobeda da ostane u ligi a nzm kome je odgovoralo da ne ispadne Vardar , sto zasto ne znam ali prica ide ovako , bio je taj novi igrac sa sela tek dosao , prvi trening nije znao doci na trening bio odseo u hotelu , zive provale su sa njim bilel , znam da je 7-icu nosio po tatinoj prici i dosla je utakmica , on bio odlican napadac i svi sem njega znaju da treba pustiti utakmicu i nakon nekog vremena on zabija gol Niko se ne raduje njemu cudno , trener ludi , on kaze ajde nema veze jebiga ... Posle nekog vremena zabija on i drugi gol i Zeljo vodi 2-0 , svi pucaju , tad njega trener izvodi i govori mu , msm da se Dragan zvao , imenovat cu ga kao Dragan ali nzm je li tako , objasnjuje njemu jadnom trener da je namestena utakmica a on zabio dva gola Kakogod pustili su kada je on izasao Vardar 3 gola i Vardar pobedio ... Tako da namestanja ima na sve strane xD Pa i u bivsoj Jugi
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X