Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja srecom nista danas nisam ispratio ... Sutra treba na Ligu Sampiona mogu se lepe pare obrnuti. Na prvi pogled nekako izgleda da bi moglo Villareal-Odense- iz 2 u 1 pokusajte
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ma kakav Odense, nece ga oni ni dati Viljarealu.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Reise View Post
        Ma kakav Odense, nece ga oni ni dati Viljarealu.
        Dace, dace, dace nego sta ce. Kvota da Odenze da gol za celu tekmu je 1.97. To se ne propusta!

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Moguce, ali samo ako zutalji povedu sa 4-0.

          EDIT: Sjutra cu singl na AEK Larnacu.
          Last edited by Reise; 22-08-11, 19:44.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Reise View Post
            Moguce, ali samo ako zutalji povedu sa 4-0.
            Ma razvuci ce oni njih ali moze Odenze da uvali 1 gol (recimo neki penal ili slicno ). Moze da se igra i GG3+ @ 2.25

            EDIT: Ja odigrao u H2H 1 na AEK!

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Koliko vas je igralo Norvezane i Svedjane?
              Ja sam igrao sva tri para Danas sam u velikom minusu,sjutra to mora da se vrace.

              Comment


              • Samo se vi zezajte , pricacemo sutra posle utakmicu ;)
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Fedex ba View Post
                  Ja sam igrao sva tri para Danas sam u velikom minusu,sjutra to mora da se vrace.

                  Cuti, ja cetvrtak, petak, subota minus 80 evra.
                  Zato cu ove nedelje malo da se stekam i da igram na sitnije, pa od USO-a i Eurobasket-a mora biti para, u to ne sumnjajte!!!
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Nema vise parova.

                    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Cuti, ja cetvrtak, petak, subota minus 80 evra.
                      Zato cu ove nedelje malo da se stekam i da igram na sitnije, pa od USO-a i Eurobasket-a mora biti para, u to ne sumnjajte!!!
                      Pa i ja cu na nesto sitnije,da se izvadim bar iz minusa.Malo si ti u minusu,za razliku od mene,preko 100 eura vikend,petak i ponedeljak.Bas sam se mnogo kladio ovih dana i sa mnogo novca.Mora ovo da se vrati

                      Comment


                      • Ovo mi je prvi post ali bi samo hteo da se nadovezem na "dojave".

                        Nisam dugo na forumu,ono sto pratim je ovaj kladionicarski deo i ostalo sa vremena na vreme. Nemojte ovo shvatiti kao neki napad vec kao dobronamernu kritiku.
                        Phenom,veoma je lepo sto zelis da podelis tipove ili u ovom slucaju dojave ali treba da shvatis i ti a i ostali da dojave prakticno ne postoje. Krenimo logikom zdravog razuma,ja dobijem dojavu za npr. norvesku ligu,kvota 3. Zasto bi ja nekom nepoznatom davao ili bolje reci prodavao dojavu kada mogu da zgrnem ogromnu lovu na to ? Sireci navodnu dojavu preko foruma i tako dalje samo rizikujem da tip ne prodje zbog vecih uplata na taj mec. I da,bas cemo mi da dobijemo dojavu za norvesku,svedsku ili pak islandsku ligu,mi najobicniji kladionicari. Ono sto ti dobijas su najobicniji tipovi koji mogu proci ili ne,ali i dalje su to tipovi. Mogu ja da postavim dojava Aston Vila-Blekburn 1 i dodje kec i sta,to je kao bila dojava ? Nadam se da razumes sta hocu da kazem. Verujem ja da su prolazile te navodne dojave,ali bolje da se batali ili cak ne moras,ali bolje da to ne oslovljavas kao dojavu vec kao tip. Ako kazes dojava,veruj mi da ima dosta kladionicara pocetnika koji ce uplatiti na taj mec i vrlo moguce izgubiti pare. Samo da kazem,namesteni mecevi postoje,ali sansa da to dodje do nas su veoma,veoma male.

                        Skratio sam pisanje,nisam siguran da sam najbolje srocio ali svakako da moze da se shvati poenta. Ovo nije nikakav napad na tebe vec dobronameran savet u vezi tvojih dojava. Znaci,bolje je da pratis neke kladionicarske forume gde ljudi ostavljaju tipove,nego da placas ne znam ni ja kojem prevarantu koji prodaje dojave.

                        Comment


                        • Razumem ja tebe,ja to i ne shvatam kao dojave.

                          Tu i tamo se nadje po koja,ali ovo ostalo je kao sto ti kazes,neko kaze npr. tip Barsa - Celta 2 kvota 10 i ako prodje,on kao ima dojavu...

                          Ima prevaranata koliko hoces...zato vise i ne vredi ovako,ja postavim,ljudi padnu,i onda sam ja kriv.

                          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                          Comment


                          • Ma bre covece je l' ti neko mozda rekao da si kriv? Pa mi te i teramo da nam postavljas ovde, nemoj se dzabe cimati zbog toga. ;)



                            Ja sam recimo hteo da uplatim dvojku na Lillestrom, ti rekao X, a ono dosao kec, znaci jebu nas kako god stignu, tako da samo opusteno i nastavi da postavljas. ;)
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Niko tebe ne krivi(barem ne ja),ja postujem tvoju zelju da podelis sa drugima iako sam bio skeptican prema tim dojavama. Samo sam hteo da pomognem i skrenem paznju,da ti bude lakse. Nisam mnogo stariji od tebe ali sam i ja u tvojim godinama mislio da postoje dojave i igrao ko zna kakve stvari. Na greskama se uci.

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Cuti, ja cetvrtak, petak, subota minus 80 evra.
                                Zato cu ove nedelje malo da se stekam i da igram na sitnije, pa od USO-a i Eurobasket-a mora biti para, u to ne sumnjajte!!!
                                Ja cekam da pocne i jedno i drugo takmicenje i da pocnes da izbacujes tipove. Pare su spremljene!

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X