Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedan od gorih dana za kladjenje od kad igram. Bacio sam pogled na Spartu preko nekog sajta. Ono je bila kriminalno nezainteresovana igra.

    Comment


    • Originally posted by Dusan View Post
      Da Bog da udju u cvajtu sledece sezone, pa ako Bog da one tamo da udju u 3. ligu, majke im ga!
      Ma ja sam debil, prvo hteo staviti za 500 din taj tiket i onda ga osinem za 2000 i sve sto sam dobio prethodnih dana puknem na ovim retardima....
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Ja pao i na PSV i na Seltik, tako da mi sad i nije krivo, ali svakako zelim da Salke udje u cvajtu

        Comment


        • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Evo dobitni tiket za danas:
            Monaco 1 2,0
            Nadal 1 1,7
            Porto 1 1,2
            Slaven B. 1 1,65
            Kvota: 6,7
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              Pao tiket zbog crno-belih....tako je to kad se navijacki igra(nepisano pravilo) Svaka cast za ovo ostalo

              Comment


              • Danas cu odigrati tacan rezultat 2:0 na federera i mareja. Na Noleta je jako mala kvota. U sirokom luku cu izbegnuti JJ protiv Peng i Petkovic protiv Petrove. Za fucu mi se ne svidja ponuda. Ali ce zato sutra i u ned imati puno toga zanimljivog

                Comment


                • Ja danas necu nista igrati bar ne verujem , ako odigram izbacit cu ali mi je jako krivo zbog tiketa juce , jos vode do 82
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Fortuna Dizeldorf - Minhen1860 1
                    Fortuna je dosta dobra kod kuce,ima dobru ekipu,a i kvota je odlicna 2,05,po meni jedni su od glavnih favorita za ulazak u bundesligu.

                    Mgladbah - Volfsburg 1X
                    Mgladbah ima odlicnog trenera,defanzivna su ekipa,ali znaju da pogode iz kontre.Glavna snaga Volfsburga prethodnih sezona bio je napad,medjutim odlaskom Dzeka i Grafitea izgubili su veliki kvalitet,nisu ubedljivi u napadu,a odbrana ima je busna.

                    Comment


                    • Nadal
                      Federer
                      Murray
                      Zvonareva
                      Petkovic

                      Kvota 6 i nesto



                      Moenchengladbach - Wolfsburg 1/2


                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...09-2468410-905
                        Last edited by Vule_89; 19-08-11, 20:24.

                        Comment


                        • Fish-Nadal 2
                          Federer-Berdych 1
                          Djokovic-Monfils 1
                          Porto-Gil Vicente 1
                          Monaco-Amiens 1

                          Kvota:5,42 Ulog:10 KM
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Mene kopka mec Fish i Nadal , ja cu tu morati na Fisha staviti jer Rafa to gubi , nemojte na Rafu igrati , on je ocajan na ovoj podlozi a Fish razbija ...

                            Morao sam :

                            Last edited by Mr.M; 19-08-11, 14:39.
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Meni je kvota na Rafu poklon, ali ipak danas ne igram

                              Comment


                              • Dirk se pridruzio saigracima i igrace protiv Belgije,gde bas sada kada sam igrao na BelgijanceZnaci tiket vec mogu da bacim u kantu za smece

                                Comment

                                Working...
                                X