Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam , ja bi pre igrao na Del Potra , bez obzira na poraz od Cilica , ovo mu je omiljena podloga ... Almagra ne treba igrati toliko sigurno , on posle dobrog turnira zna prelose odigrati
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      Ne znam , ja bi pre igrao na Del Potra , bez obzira na poraz od Cilica , ovo mu je omiljena podloga ... Almagra ne treba igrati toliko sigurno , on posle dobrog turnira zna prelose odigrati
      A Federer kao uopste ne voli da igra na betonu?Federer ima igru za Delpa i to je sigurica dana...

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Ne znam , ja bi pre igrao na Del Potra , bez obzira na poraz od Cilica , ovo mu je omiljena podloga ... Almagra ne treba igrati toliko sigurno , on posle dobrog turnira zna prelose odigrati

        Slazem se ovo u vezi Almagra , vec je gubio jednom na betonu ove godine od Montanesa , tako da nije nemoguce da opet izgubi , ali valjda nije kreten da dozvoli sebi to jos jednom .
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Moram jedan i na fudbal da odigram:Sautempton 2,Lids gg,MK Dons 2,Bury 0-2,Roteram gg3+,Wimbledon 2,Arsenal 3+,Twente gg

          Comment


          • Ohoo, evo vidim iznenadjenje dana
            petrova-vinchi 2 kv 2,15
            mada to za mene nije neko iznenadjenje-treba nekad igrati i protiv kladionice

            Comment


            • Tsonga - Cilic 1 @ 1.60
              Isner - Stepanek 1 @ 1.65




              Blake - Fognini 1 @ 1.40
              Federer - Del Potro 1 @ 1.45




              To je to za danas.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Za mene je Cilic 2 kao kuca, Conga verovatno nije spreman

                Comment


                • Večeras Arsenal, Kopenhagen i Lion...soma dinara dobar si 4300 http://www.tvarenasport.com/channel/2011/08/20 imate prenos na AS

                  Comment


                  • 20,45 newport-1-1,55
                    21,00 olafsvik-1-1,60
                    20,45 scunthorpe-1-1,80
                    20,45 yeovil-gg-1,80
                    20,45 kopenhagen-1-1,75

                    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                    Comment


                    • Rubin vodi!

                      Comment


                      • 20:45 Arsenal - Udinese @1,45
                        20:45 FC Kopenhagen - Plzen @1,65
                        23:05 K.Anderson - X.Malisse @1,55
                        01:05 J.Blake - F.Fognini @1,40
                        02:30 R.Federer - J.M. del Potro @1,45

                        Koeficijent: 7,53

                        Comment


                        • Rubin

                          Comment


                          • jebem ti bate da ti jebem a i onaj magarac promasio 100nu sansu u 93 miniutu..ostalo mi sve proslo arsenal 1-1, lyon 1, twente 3+ i kopenhagen 3+

                            Comment


                            • Jebem ti glupog Isner-a da ti jebem, covek odservira duplu u TB-u, a pre toga je imao cini mi se jednu za ceo mec. Da ne pricam o propustenim brejk loptama, posebno onim na 5-5 u trecem.
                              A, u kurac uvek je ovako kad moram da menjam plan u hodu jer je ovde trebao da ide Davydenko, a ne Isner.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • http://www.flashscore.com/detail/pKsybO3T/?tab=1 wtf?
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X