Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vratio se.Uzeli su 3000.Burazer mi smrdi na alkohol.

    EDIT: http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...77-8491478-902
    Last edited by Phenom; 09-08-11, 19:36.

    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

    Comment


    • hahahaha xDNemas autoritet Phenom,moras to da popravis
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Krivo mi je sto nisam stig'o da odigram ovaj X.

        Phenom, je l' ce biti nesto za sutra?

        Comment


        • Bice svaki dan maltene.

          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

          Comment


          • Ja igram 10 tiketa svake nedelje,ali bez uspeha,dok moj bra igra tikete za 1000,2000 i kada pukne,bolje da nisam u sobi,moracu da stanem malo...

            Comment


            • Mogao bi neko od vas ko intenzivnije prati tenis da mi salje tipove,kvota neka bude 3-3.5...sta mislite!?

              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

              Comment


              • Originally posted by Phenom View Post
                Bolji je poker.;)
                to se slazem...nema bolje igre gde je faktor srece dosta umanjen u odnosu na druge kocke uplatio sam i ja na preston koji je inace prvi dao gol od svih engleza
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Poveo Preston 1:0. Sada ce da bude "vruce"!

                  LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                  sigpic
                  RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                  - 4xMVP -

                  Comment


                  • Samo opusteno momci.;)

                    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                    Comment


                    • Kakvih ce ovdi biti psovki ako X ne bude na kraju

                      I ovo po meni ne moze biti dojava nego samo neka analiza.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Ako ne dodje,eto,ja brisem nalog.

                        Prvo 15min mozete da mi pisete sta hocete.

                        Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                        Comment


                        • Sada vratili na 1:0
                          Last edited by Vule_89; 09-08-11, 20:00.

                          Comment


                          • Originally posted by prskaj View Post
                            uplatio sam i ja na preston koji je inace prvi dao gol od svih engleza
                            To je lepo ali ovde su ljudi uplatili na X.

                            Btw. Cim se zavrsi lockout u NBA ligi (pa makar to bilo i za 2 godine ) ja cu vam ostavljati bar 4 puta nedeljno po jedan par na koji ce se tipovati Over ili Under. Kvota 1.85, ulog minimum 2000 i zavrsicete sezonu u plusu sto se tice NBA lige.

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Nisi ti mislio nista lose,ja ni ne igram ove neke dojave koje kruze po forumu,preveliki su tu novci da bi tako mnogo osoba znalo,a drugo mene nece niko ubjedit da se namjesta engleski kup ;).
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • 1:1

                                Samo se zavalite,pratite rezultat i slusajte za opustanje:

                                http://www.youtube.com/watch?v=Zc56g...eature=related


                                Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                                Comment

                                Working...
                                X