Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

    [quote author=lamarcus_aldridge link=topic=1371.msg256714#msg256714 date=1298813373]
    Ja sam ovako igrao:

    Miami-New York > 215.5
    Oklahoma-LA Lakers >200.5
    Cagliari-Lazio 1
    Palermo-Udineze gg
    Man.City-Fulham 1

    Kvota:18.95
    Ulog 1500 din
    [/quote]

    I naravno obori me prva...Udineze da 7,a Palermo ne moze ni jedan jedini... $JS}|

    Comment


    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

      Platini,govno jedno smrdljivo,dolazi covek u Srbiju,tvrdeci da ima dokaze,za namestanje utakmica u nasoj zemlji,a pogledajte samo danasnje rezultate i sve ce vam biti jasno,fudbal je postao jedna velika 0,dodje mi da opljackam kladionicu od muke,sta uradise od fudbala?Ovo je bre za zatvor,ovo nije normalno,sta oni rade... #%d*

      Comment


      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

        ^*#(- ^*#(- ^*#(- ^*#(- ^*#(- ^*#(- , ne mogu da vjerujem kakav sam listic dobio


        Otisao da se popravim u 7 i 10 i odigrao :

        Inter
        Lyon x2
        Valencia x2
        Lakers x2

        Na 7 km , 61 .

        350 km dobih , od prosle nedjelje
        Mada naravno , nisam ni priblizno toliko u dobitku , jer i ulazem logicno . :P
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

          bravo dale, bar neko da ih dere

          Comment


          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

            Hvala
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

              Jesi mimo svijeta kad svi padaju ti dobi $#^%RT

              Cestitam danas je umjetnost bila dobit @(*6sd$% ,sreca ne odoh u kladionicu samo bi se zavalio.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                Dale cestitam,tamo sam zaboravio pa cu ovde. $8#a
                Ja sam promasio samo jednu Catania - Genoa...jebem ti Italijane i pikX. #%d*
                sigpic

                Comment


                • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                  Hvala JC i Mamba ;)

                  Ti Italijani stalno prvo bude x , osim kad se odigra , i meni je isto tako bilo kad su igrali Catania - Bologna cini mi se i to pao go u 44.

                  Jedino je Napoli pouzdan @(*6sd$%


                  I ruku na srce , i Inter je u zadnje vrijeme
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                    Pogledajte,samo francusku prvu ligu juce,sva tri znaka dosla,to su isto uradili,nemci i cesi,malo je falilo da urade i svajcarci...

                    Comment


                    • Comment


                      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                        [quote author=goodboy link=topic=1371.msg257533#msg257533 date=1298887968]
                        city je odradio za kladu za citav februrar #%d* pa nema ko jucer nije imao city #%d* naivni smo u pm,pa city pruzi jednu dobru partiju i svi onda mislimo sad ce tako stalno al kurko,pa nije fulham vesla siso,pa to je jedna ozbiljna ekipa koja radi i ne rasipa se novcima kao ove šuge iz citija.toliko placeni a jucer se samo šetkali po terenu,fuj sramota. *%@(D!RY-
                        [/quote]
                        Treba Siti izbegavati u sirokom luku,tamo ti nema timske igre,sve se svodi na individualne poteze,od najvecih klubova,samo ponekad,Mancester i Barselona odrade posao za kladionice...

                        Comment


                        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                          [quote author=Vule_89 link=topic=1371.msg257536#msg257536 date=1298888646]
                          Treba Siti izbegavati u sirokom luki,tamo ti nema timske igre,sve se svodi na individualne poteze,od najvecih klubova,samo ponekad,Mancester i Barselona odrade posao za kladionice...
                          [/quote]upravo to,nemaju timske igre a ni timskog duha

                          Comment


                          • [/quote]


                            Ja sam uvek izbegavao igrati na ili protiv Fulhama,pa samo mu ime kaze &quot;Fulam (tiket)&quot;. 7&amp;@%q $#^%RT
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                              [quote author=Black Mamba 24 link=topic=1371.msg257573#msg257573 date=1298896429]

                              Ja sam uvek izbegavao igrati na ili protiv Fulhama,pa samo mu ime kaze &quot;Fulam (tiket)&quot;. 7&amp;@%q $#^%RT
                              [/quote]
                              &amp;*#GI(]

                              Comment


                              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                                Čestitam Dale. %QWT&amp;W

                                Smije li se sutra igrati kec na Čelsi? (%fsd%&amp;j

                                Comment

                                Working...
                                X