Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

    [quote author=T-Mac link=topic=1371.msg244324#msg244324 date=1297029279]
    Juce na online-u sve pare sto su mi ostale stavim na neke mrtve sigurice i padnem odmah na Armani Jeans-u, moram ici sutra da uplatim opet bar 1000, valja piciti ovaj tenis tokom nedelje.
    [/quote]jel igras u meridianu ili gde?
    ja u nekih 10 dana 3 puta sa 2k isao do preko 10k i opet padao na 2k #%d* hteo da stavim 6,5k na real i porto ne bi li izvukao 2k, al odustao... idem sutra da dignem bar tih 6k dok nisam opet to spicio 7&@%q

    Comment


    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

      Aha, ne bih da se drkam po ovim stranim kladionicama, ovako bar znam na cemu sam. h5g6k8
      Meni do sada najvise sto sam imao nekih 4800, ali pre 2 nedelje za onaj bolesni vikend padnem gotovo sve, onda ono sto mi je ostalo se izlupetam na NBA i bukvalno bacim. #%d*
      Sinoc Houston za 3k. &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

        Ja danas nista nisam igrao. %QWT&W

        Comment


        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

          [quote author=T-Mac link=topic=1371.msg244350#msg244350 date=1297031400]
          Aha, ne bih da se drkam po ovim stranim kladionicama, ovako bar znam na cemu sam. h5g6k8
          Meni do sada najvise sto sam imao nekih 4800, ali pre 2 nedelje za onaj bolesni vikend padnem gotovo sve, onda ono sto mi je ostalo se izlupetam na NBA i bukvalno bacim. #%d*
          Sinoc Houston za 3k. &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
          [/quote]
          ma ja sam jos pre neke 2-3 godine isao da izvadim master karticu ne bi li isao na strane i oni mi rekli kao javice kad izrade, i evo jos mi nisu javili,valjda videli ljudi da nigde ne radim pa nisu hteli &*#GI(] bio sam se nekih prvih mesec dana cimao kod njih i onda i ja odustao, tako da sam ostao na meridianu... al puno mi ide na k. meridian, smanjuju kvote nenormalno, i imaju one glupave uslove od 3-4 tekme, a i nema dosta igara..
          kolko puta me je sjebao x na kosarci, a u online ne stavlaju ono konacan pobednik, ko sto daju u zemaljskoj... a razlika u kvoti bude 0,05 #%d*



          [quote author=dusan1610 link=topic=1371.msg244374#msg244374 date=1297032541]
          Ja danas nista nisam igrao. %QWT&W
          [/quote]
          e to je najpametnije h5g6k8

          Comment


          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

            [quote author=carter985 link=topic=1371.msg244398#msg244398 date=1297034456]
            e to je najpametnije [img alt=h5g6k8]http://www.sportklub.info/forum/Smileys/default/biggrin_2.gif[/img]
            [/quote]

            Hteo sam da idem, ali nisam imao vremena, i sad vidim da bih sve promasio.

            Comment


            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

              Livorno-Vicenza 1 1.75 (%fsd%&j
              Almere-Maastricht GG 1.65
              Telstar-Waalwijk 2 1.70
              Chelmsford-Basingstoke 1 1.70
              Hinckley.utd-Gloucester GG 1.70
              Sta mislite o tiketu ? *%@(D!RY- +*@WT*48*
              [color=rgb(101, 101, 101)][/color]
              [color=rgb(101, 101, 101)][/color]
              [color=rgb(101, 101, 101)][/color]
              [color=rgb(101, 101, 101)][/color]
              [color=rgb(101, 101, 101)][/color][/color]
              [color=rgb(101, 101, 101)][color=rgb(101, 101, 101)][/color]
              [color=rgb(101, 101, 101)][/color]
              [color=rgb(101, 101, 101)][/color]
              [color=rgb(101, 101, 101)][/color]

              Comment


              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                [quote author=T-Mac link=topic=1371.msg244318#msg244318 date=1297028157]
                Ljudi, ne volim Liverpool, nerviraju me samo tako, ali nemate pojma kakav sam osecaj imao da ce pobediti i bio sam u pravu!
                Nikad ne treba potceniti inat i ekipu koja je upravo ostavljena na cedilu od ciganske sise, sto se kaze ranjeni lav je najzajebaniji.
                Problem je sto sam otisao na tekmu u pola 11, vratio se oko pola 6 i nije bilo teorije da uplatim singl, sad jedem svoje dupe...
                [/quote]u pravu si kakvo crno podcjenjivanja,pa cim pocnem nekog podcjenjivat obije mi se o glavu na tiketima #%d* a vecina nas je popusila pricu otisao im tores nema carola pa ce i chelsea naderat #%d* ebo imena vise,igra ekipa a ne zvucno ime.

                Comment


                • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                  Ja vam lepo kazem da je Liverpool ispao mnogo pametniji u prelaznom roku. &+I}\
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                    Meksiko-BiH 1 (ovo je poklon kvota ove sedmice 2.0,nama ne igraju Begovic,Dzeko,Ibricic i jos neki igraci,a jos nismo ni otputovali u Atlantu gdje se igra,tako da ce ih i put smoriti,a i Meksiku igra najjaci sastav skoro,iako nikad ne igram protiv nase reprezentacije mislim da je ovo cisti kec)
                    Liverpool-Wigan 1
                    Arsenal-Wolverhampton 1
                    Bayern-Hoffenheim 1
                    Milan-Parma 1
                    Espanyol-Real Madrid 2

                    Kvota:8,88 Ulog:20 km
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                      Slazem se , prijateljska mi nije ni bitna , neka protiv Rumunije pobijedimo


                      Odlican ti je listic , 90 % dobitni , ako opet Bayern ne zezne #%d*

                      Nego zar ti ne rece neces sedmicu - dvije ? $#^%RT
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                        Sta cu kad povuce ova kladionica $#^%RT ,ovo mi je jedini listic ove sedmice pa makar i pao na prvom paru odmah.Padnem li opet samo na Bayernu pisat cu pismo upravi da mi daju 200 eura h5g6k8
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                          [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1371.msg244523#msg244523 date=1297093185]
                          Sta cu kad povuce ova kladionica $#^%RT ,ovo mi je jedini listic ove sedmice pa makar i pao na prvom paru odmah.Padnem li opet samo na Bayernu pisat cu pismo upravi da mi daju 200 eura h5g6k8
                          [/quote]


                          Kontam da bi ti stvarno poslali. h5g6k8
                          Jedan je covek trazio od svih milijardera/milionera (cega vec) da mu zajedno skupe jedan milion i skupili su mu.
                          Napravio se budala i uspelo mu. &amp;8@^J
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                            Napisat cu muragi Uli nadam se da si dobio ovo moje pismo,ako nisi javi da ti odmah posaljem novo *T_*@SR .Vec drugi put zaredom padem na onim tvojim panjevima koje mrzim,za fine pare.Ako bi bio dobar da mi posaljes nekih 200 eura (toliki su mi dobitci otprilike bili) znam da je ovo tebi nista,a meni bi dosta znacilo.Puno pozdrava i sve najbolje od JC &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                              [quote author=Joe Cole 10 link=topic=1371.msg244561#msg244561 date=1297096215]
                              Napisat cu muragi Uli nadam se da si dobio ovo moje pismo,ako nisi javi da ti odmah posaljem novo *T_*@SR .Vec drugi put zaredom padem na onim tvojim panjevima koje mrzim,za fine pare.Ako bi bio dobar da mi posaljes nekih 200 eura (toliki su mi dobitci otprilike bili) znam da je ovo tebi nista,a meni bi dosta znacilo.Puno pozdrava i sve najbolje od JC &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                              [/quote]


                              Ja ti kazem da bi poslali,100%...ja cu nekome poslati ako me zajebu za koju hiljadu evra. $#^%RT
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

                                kako i bh ne igraju svi tako i meksikancima ne igra najaca postava #%d* pa puna je evropa igraca iz mexica ,i njima klubovi ne daju ovakve izlete,ipak je to prijateljska tekma zato oprez,i nikako trpanje na mexico. #%d* 1x mozda #%d*

                                Comment

                                Working...
                                X