Announcement

Collapse
No announcement yet.

MOTO GP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Comment


    • Odg: MOTO GP

      Event Schedule Portimao (GMT+1)

      Friday
      11.45-12.45 60' WSBK FREE PRACTICE
      15.15-16.15 60' WSBK QUALIFYING PRACTICE

      Saturday
      09.45-10.30 45' WSBK QUALIFYING PRACTICE
      13.00-13.45 45' WSBK FREE PRACTICE
      14.00-14.12 12' WSBK SUPERPOLE (1)
      14.19-14.31 12' WSBK SUPERPOLE (2)
      14.38-14.50 12' WSBK SUPERPOLE (3)

      Sunday

      Comment


      • Odg: MOTO GP

        N_Trooper hvala na ispravcii i zaista povlacim to sto sam rekao za 250, ??? ocigledno me je obuzelo ludilo mozga u trenutku, jer sada kada razmislim ne mogu da zamislim na koga bih konkretno i mislio, da sam to hteo zaista da kazem, svi su se odlicno pokazali... moguce je da sam mislio na british superbike ili AMA... Cak nisu ni priblizno ista kategorija... ??? U svakom slucaju se izvinjavam na baljezganju... ;)
        Za Guintili-a, nisam znao da se zamerio Doktoru... budala! ;) ;D

        Comment


        • Odg: MOTO GP

          Da se nadovezem na vasu pricu o Rossiju i njegovom dozivljavanju protivnika.Ne znam da li ste primetili ali tek sada,pred kraj sezone,poceo je Lorenza da oslovljava po prezimenu.Cele prosle sezone ga je tokom intervjua oslovljavao sa Jorge,pocetkom ove isto.Kada ga je pobedjivao zvao ga je imenom.Kada je gubio-Lorenzo.Sada,na samom kraju,kada shvata koliko mu je ovaj ozbiljan protivnik vraca se na prezime.Distanca.
          Tokom 2007 i 2008 Casey Stoner je bio Stoner....sada je Casey.Ne vidi u njemu protivnika ni potencijalnog osvajaca titule ove godine.
          Dani Pedrosa....uvek je bio Dani.Nije konkurent.
          Nisam sigurna ko je od komentatora provalio to,mislim da je Ninoslav(es).Totalno ima smisla.Isto kao i cestitanje posle trke....

          Comment


          • [/quote]
            http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

            Comment


            • Odg: MOTO GP

              Ako ga pobedi u nedelju,a verujem da hoce,zvace ga Jorge.

              Comment


              • Odg: MOTO GP

                [quote author=vuk link=topic=1368.msg99916#msg99916 date=1256242195]
                [quote author=gagaj link=topic=1368.msg99914#msg99914 date=1256242052]
                Da se nadovezem na vasu pricu o Rossiju i njegovom dozivljavanju protivnika.Ne znam da li ste primetili ali tek sada,pred kraj sezone,poceo je Lorenza da oslovljava po prezimenu.Cele prosle sezone ga je tokom intervjua oslovljavao sa Jorge,pocetkom ove isto.Kada ga je pobedjivao zvao ga je imenom.Kada je gubio-Lorenzo.Sada,na samom kraju,kada shvata koliko mu je ovaj ozbiljan protivnik vraca se na prezime.Distanca.
                Tokom 2007 i 2008 Casey Stoner je bio Stoner....sada je Casey.Ne vidi u njemu protivnika ni potencijalnog osvajaca titule ove godine.
                Dani Pedrosa....uvek je bio Dani.Nije konkurent.
                Nisam sigurna ko je od komentatora provalio to,mislim da je Ninoslav(es).Totalno ima smisla.Isto kao i cestitanje posle trke....
                [/quote]
                Svaka cast kako si to provalio... To je Rossijev nacin da pokaze koga postuje kao protivnika, a koga ne... Od sada cu bas obratiti paznju sta prica i kako oslovljava ostale vozace ;D
                [/quote]
                Provalila!!!! ;) Koliko se ja secam to su ove sezone napomenuli Srdjan i Aleksandar... Nisam cuo od komentatora to prosle godine..mozda gresim... ;)

                Comment


                • [/quote]

                  Zanimljivo zapazanje gago ;) al mnogo mi smesno kad mu kaze Jorge

                  Comment


                  • Odg: MOTO GP

                    Da,da !!!!Kao da je slusao Vuka Karadzica!!!!.....JORGE......

                    Comment


                    • [/quote][/quote]
                      Provalila!!!! ;) Koliko se ja secam to su ove sezone napomenuli Srdjan i Aleksandar... Nisam cuo od komentatora to prosle godine..mozda gresim... ;)
                      [/quote]
                      Ne,ne.Ninoslav,Laguna 2008,Stoner-Rossi.Jesu i Srdjan i Aleksandar ali ipak mislim da je Ninoslav to prvi uradio,koliko me secanje sluzi..
                      Provalila?!Eeeeeeeeeeeeeeeeeee.... ;)

                      Comment


                      • [/quote][/quote]
                        Provalila!!!! ;) Koliko se ja secam to su ove sezone napomenuli Srdjan i Aleksandar... Nisam cuo od komentatora to prosle godine..mozda gresim... ;)
                        [/quote]
                        Ne,ne.Ninoslav,Laguna 2008,Stoner-Rossi.Jesu i Srdjan i Aleksandar ali ipak mislim da je Ninoslav to prvi uradio,koliko me secanje sluzi..
                        Provalila?!Eeeeeeeeeeeeeeeeeee.... ;)
                        [/quote]
                        Jel sam pogresio u oslovljavanju? Ko je ovde dama? ;D 8)
                        http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                        Comment


                        • Odg: MOTO GP

                          gagaj, izvinjenje nisam znao da si dama...
                          http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                          Comment


                          • [/quote]


                            Comment


                            • Odg: MOTO GP

                              FP1

                              Comment




                              • Comment

                                Working...
                                X