Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zvučaću kao Andjus ali znao sam da Juve neće proći Benfiku...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Slabašna liga i nejaki Juve. Seria A se totalno usrala nekoliko god. unazad pa nije ni čudo što klubovi iz Italije ne mogu ništa da urade u evropi. Katastrofa od fudbala. Juventus se kurči u svojoj ligi a iz grupe lige šampiona je ispao ko iz voza. Da im nije Pirlo usrali bi se načisto.
      S druge strane kako mi je milo zbog Čelsija i Murinja smrdljivog ne mogu da vam opišem! Čovek upropasti fudbal načisto svojom filozofijom igre. Nego što ga i drugi kopiraju je još gore. Simeone mu objasnio kako se igra fudbal sa prosečnom ekipom



      Jedan je Gabriel Batistuta !!

      Obrati paznju na recnik.
      Last edited by Bogi; 06-05-14, 18:42.

      Comment


      • Manchester City are set to be fined £50m and will have to contest next season's Champions League with a squad size limited to 21 players, after being found guilty of breaching UEFA's financial fair play rules.
        Sky sources understand the fine will be payable over three years although City are reportedly contesting the sanctions.

        And with City deciding to appeal, the case will now be handed to a panel whose non-negotiable decision will be final.

        Full confirmation of the fine and conditions imposed is expected by the end of the week or early next week.
        The reduction in the size of their Champions League squad however, from 25 to 21, will hit the club hardest, with City having to ensure that there are still eight locally-trained players in their squad.
        SkySports
        Last edited by Il Capitano; 06-05-14, 18:15.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • UEFA odbila žalbu Benfice, Marković ne igra u finalu

          Comment


          • Holanđanin sudi finale Lige prvaka

            Comment


            • Veceras finale LE, ocekujem strasan mec i mislim da ce Benfica osvojiti tj. da ce im se vratiti ono od prosle godine.

              Inace, jel se dobija nesto u predictoru ako si prvi medju navijacima nekog od klubova? Ja sam prvi medju prognozerima navijaca Wigan Athletica. Mogli bi pocastiti nekim dresom ili nesto slicno.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Pre svega, pozdrav svima, ovo mi je prvi post na SK Forumu!

                Bice veceras zanimljivo u Torinu, da li moze Benfica protiv "Gutmanovog prokletsva" ?

                Izostanci za obe ekipe:
                Sevilla: Kevin Gameiro - napadac koji je na 35 meceva postigao 15 golova i ujedno je najbolji strelac lige
                Victor Machin Perez - igrac veznog reda koji je na 29 meca postigao 4 gola
                Denís Dmítrievich Chéryshev - napadac koji je ova sezone odigrao samo 4 meca i nije postigao gol
                Cicinho - odbranbeni igrac koji nema mec ove sezone
                Sebastián Carlos Cristóforo - igrac veznog reda koji ima 12 meceva ove sezone i nije postigao gol
                Jairo Samperio - igrac veznog reda koji ima 24 meca ove sezone i 3 puta je postigao gol

                Benfica: Lazar Markovic - napadac koji je na 26 meceva ove sezone postigao 5 puta gol
                Enzo Pérez - igrac veznog reda koji je na 28 meceva postigao 4 gola
                Eduardo Salvio - igrac veznog reda koji na 12 meceva ove sezone nije postigao gol
                Silvio Manuel - igrac odbrane koji ima samo 8 meceva ove sezone
                Ljubomir Fejsa - igrac veznog reda koji ima 16 meceva ove sezone bez postignutog gola


                Evo i ko sudi ovaj mec:
                Referee Felix Brych (GER)
                Assistant referee Mark Borsch (GER) , Stefan Lupp (GER)
                Additional assistant referee Tobias Welz (GER) , Bastian Dankert (GER)
                Fourth official Milorad Mažić (SRB)
                Reserve official Thorsten Schiffner (GER)
                UEFA Delegate Trefor Lloyd Hughes (WAL)
                UEFA Referee observer Hugh Dallas (SCO)

                Ocekivani sastavi:
                Sevilja: Beto, Koke, Pareha, Fazio, Moreno, Kariko, Mbia, Marin, Rakitić, Vitolo i Gameiro.
                Trener: Unai Emeri.

                Benfika: Oblak, Pereira, Luisao, Garaj, Sikera, Đuričic, Gomes, Amorim, Gaitan Lima i Kardozo.
                Trener: Žorž Žesus.


                Lako sve ovo moze da se nadje ali lakse je kad imamo sve na jednom mestu.

                Ja se nadam da ce Benfica konacno uspeti da osvoji nesto i skine to prokletsvo. Igraju lep fudbal, Sevilla se uz dosta srece nekako provukla do finala i moze im se to vratiti vrlo lako u finalu. Zao mi je sto Markovic nece igrati jer igra skroz dobru sezonu ali niko mu nije kriv sto se kacio sa Vucinicem na mecu protiv Juventusa, skroz glupo zaradjen crveni karton van igre ali sta je tu je.

                Evo izjava pred ovaj mec:
                "Mi sada pišemo istoriju, a pred nama su još dve titule koje možemo da osvojimo ove sezone. Hoćemo da ih 'upišemo' u biografije", rekao je trener Benfike Žorž Žezus.

                "Bilo je teško vratiti se u život protiv Betisa, pa onda protiv Porta i na kraju u duelu sa Valensijom u poslednjem minutu. To pokazuje da imamo sjajan timskih duh i da uvek pružamo maksimum. Takodje, znamo da možemo da napredujemo, ali smo do sada napravili sjajan posao", rekao je najbolji fudbaler Sevilje Ivan Rakitić.

                Comment


                • Ajmo Srpska Benfiko do titule!

                  Comment


                  • Kakvi su ko kk cz hahahah taj nivo baksuzluka

                    Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Ova tobože kletva je više kompleks nego što postoji neka magija, ali ko zna možda je i magija.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Da mi je neko pricao da ce Sevilja da osvoji LE rekao bih mu da je najveci retard na svetu.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Samo Arsenal FA Kup da osvoji, molim te Boze samo kup, da se prekine kletva, samo to!!!
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • FA kup vredi 10x vise

                            Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Opet im je Porto koban bio ( Beto )
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Kakvo je ono izvodjenje penala sa zastajanjem?! Cardozo

                                Sevilla maestralno odigrala LE ove sezone, zasluzeno trofej uz dosta srece.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X