Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I treba samo odati respekt Jorgeu Jesusu za ovo sto radi s Benficom ..

    Pred kraj prosle sezone je imao toliku kolicinu nesrece kao rijetko ko , izgubio je 3 trofeja , sva 3 u sudijskim nadoknadama , ali evo vraca mu se sve ove sezone .. 1. maj je , a covjek je u igri za 4 trofeja , ej 4.. S tim da je jedan vec osiguran , jedan kup ce sigurno osvojiti , vjerovatno i drugi , a i protiv Seville su favoriti sigurno .



    A da ne zaboravim Luisaoa i Garaya , nestvarno jak stoperski tandem , nadam se da ce s Argentincem sve biti ok
    Last edited by Dale; 01-05-14, 22:19.
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Katastrofalni Juventus koji je odigrao prelose,par dobrih suteva i kao i obicno kruzenje oko sesnaesterca i cekanje da neki individualac proradi ili da Pirlo posalje dobru loptu koju je izdelio par puta ali ovi jednostavno ne znaju da je prime.Luizao igrac utakmice definitivno covek je pokidao danas,skinuo loptu sa gol linije,nije dao Ljorenteu i Tevezu da pridju zoni suta.I ode Benfika dalje,razocarani igraci,oni su i krivi za poraz nema niko drugi.
      I da dodam jebem ti drzavu i prijateljske odnose kad se pokace 2 Balkanca od svih tih tu svakojakih likova,stvarno nemam reci.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Ajmo Unai!
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by mareliverpool View Post
          Ajmo Unai!
          Ajmo sreca najveca!

          Comment


          • A ko je kriv za ovakvu igru Juventusa? Necu da pljujem ni po kome kad ih ne pratim inace. Samo mi je cudno da po meni tim za LS igra ovako nekonkretno i neodlucno. Ali kapiram da Konte ne sme da se pomene jer je tamo otac. Moze neko analizu strucniju, ko prati Juve?


            Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Konte mi je najjači, neki igrači Juvea krenuli odmah u svlačionicu a on ih vratio da se pozdrave sa igračima Benfike.

              Comment


              • Originally posted by KERSDRS View Post
                A ko je kriv za ovakvu igru Juventusa? Necu da pljujem ni po kome kad ih ne pratim inace. Samo mi je cudno da po meni tim za LS igra ovako nekonkretno i neodlucno. Ali kapiram da Konte ne sme da se pomene jer je tamo otac. Moze neko analizu strucniju, ko prati Juve?

                Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
                Brajkula najstručniji po tom pitanju

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Katastrofalni Juventus koji je odigrao prelose,par dobrih suteva i kao i obicno kruzenje oko sesnaesterca i cekanje da neki individualac proradi ili da Pirlo posalje dobru loptu koju je izdelio par puta ali ovi jednostavno ne znaju da je prime.Luizao igrac utakmice definitivno covek je pokidao danas,skinuo loptu sa gol linije,nije dao Ljorenteu i Tevezu da pridju zoni suta.I ode Benfika dalje,razocarani igraci,oni su i krivi za poraz nema niko drugi.
                  I da dodam jebem ti drzavu i prijateljske odnose kad se pokace 2 Balkanca od svih tih tu svakojakih likova,stvarno nemam reci.
                  Fascinirala me ta njegova intervencija, Vidal je tako zavrnuo loptu koja je padala zafrljena u gol ali covek je bukvalno skida sa gol linije i izbacuje u korner. Uradio je geometrijski i po zakonima fizike i sile kretanja - nemogucu stvar.
                  Genijalno.
                  ZZ covek nema medijsku paznju ali je trener koji to zasluzuje, veliki je strucnjak - trenercina.

                  Brajkula je za Juve tata ali je sigurno u kanalu zbog poraza, tako da kome je do detaljne analize morace malo da saceka.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Bolje smo igrali u Lisabonu, ovo veceras je bilo ocajno pre svega drugo poluvreme. Jer u prvom smo ipak stvarali prilike, imali dve prilike za gol ali nije se dalo.

                    Svaka im cast, kad oni napadaju sa igracem manje. Kad se uopste ne boje tog gola kojih moze eliminisati vec su bas umeli odigrati jak presing i ostaviti prostora protivniku. Taj prostor letargicni Juve veceras nije iskoristio. Mnogo smo losije odigrali veceras, ali tako nam i treba kad mi igramo protiv ligaski mec u ponedeljak.

                    Comment


                    • Jel ovo ispao Juventus, za koji je moj brat rodjeni Brajkula rekao da se igrao sa Realom ?
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Originally posted by KERSDRS View Post
                        A ko je kriv za ovakvu igru Juventusa? Necu da pljujem ni po kome kad ih ne pratim inace. Samo mi je cudno da po meni tim za LS igra ovako nekonkretno i neodlucno. Ali kapiram da Konte ne sme da se pomene jer je tamo otac. Moze neko analizu strucniju, ko prati Juve?


                        Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
                        352 formacija, slaba klupa, nedostatak samopouzdanja u evropi, taktiziranje Kontea i tako...

                        Comment


                        • Koga pa boli prangija za nepostojeće takmičenje, takmičenje zvano da Zvezda i Partizan izađu u Evropu

                          Comment


                          • Kletva i Sevilla, to su protivnici Benfice u Torinu

                            Comment


                            • Valjda mu je pravi profil

                              Comment


                              • Svi mediji prenose da su razmenili dresove, ako dosta smo se "tukli" mi Balkanci.

                                Comment

                                Working...
                                X