Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Nije bilo ni Liverpoola, pa sta, evo ih vracaju se, vratice se i Milan.

    Ovaj Bayern nije nepobediva ekipa, uveren sam vise nego ikad da Carlo Veliki moze naneti veliku stetu Nemcima, a ne iskljucujem ni PSG, Atletico i Chelsea.
    Ne bih sad da krenemo da poredimo Liverpul i Milan, opet ću ispasti šašav

    Samo Klopara i ljubav do ušatog, drugi pik Madrid, Atletiko razume se, za ostale se ne bih radovao.

    EDIT: I dodao bih Bekenbaura http://mondo.rs/a671575/Sport/Fudbal...gledljivi.html kako objasni čovek stvari.
    Last edited by Brajkula; 12-03-14, 01:11.

    Comment


    • Sad ispade da je Barca najgora od svih osam ekipa koje ce se dalje plasirati , svasta .. Kao svi bi mogli s Bayernom osim Barce
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by Dale View Post
          Sad ispade da je Barca najgora od svih osam ekipa koje ce se dalje plasirati , svasta .. Kao svi bi mogli s Bayernom osim Barce
          Pa kad malo bolje logicki gledas, uvideces da je Barci odbrana veliki problem, iako je tim kvalitetom jaci od Atletika npr, vise vidim Atletiko kao tim u povoljnijoj poziciji u dvomecu protiv Bayerna, nego Barcu. Mislim da im ni Dortmund ne moze mnogo, osakaceni su povredama.
          I niste najgori, tu je Olympiakos/Man Utd.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Barcelona ima vise sanse protiv ovog Bayerna nego protiv one trkacke masine od prosle sezone,mada ni u tom slucaju nisu im velike...

            Mocni Atletico ocekivano prosao,daleko je to bolja ekipa od Milana nema tu sta da se prica
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Istina, ovaj Bayern slabiji od onog iz prosle godine, zato sam i naglasio da nisu toliko nepobedivi.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Nemojte ljudi da smatrate Bayern losijim od proslogodisnjem zbog dvomeca protiv Arsenala .. Prosle godine su njih daleko teze prosli nego ove , pa poslije toga uzese LS s jednim primljenim golom u narednih 5 utakmica .. Ne racunajuci ovaj dvomec , Bayern cijelu sezonu igra perfektno , osim prvih par kola dok su se malo uhodali i to
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Ma izgubili prosle sezone kuci jer su imali pristup totalno nekarakteristican za njih,kombinovan sastav i tako to...

                  Protiv onog Bayerna ja se uopste ne bi nadao,protiv ovoga da jer dosta vise kruze,a manje direktno trce i napadaju sto je ipak smrt za eto Real recimo.Real moze da se nosi sa ovim Bayernom prije nego sa onim prosle godine,a mislim i Barcelone jer su ipak prosle godine primili 7
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Mogu i Real i Chelsea s njima bez problema, za Atletico i PSG ne verujem. Ipak, tu je i Klopp, ne bi trebalo tako lako da ga "zaboravimo".
                    Sa ovako osakacenim sastavom neka budu srecni sto ce igrati cetvrtfinale jer je to za njih u ovom trenutku plafon, protiv bilo koga da igraju sem Junajteda/Olimpijakosa nece biti favoriti.Najmaleroznija ekipa su u ovoj sezoni po pitanju povreda.Povreda Bendera je za njih mnogo veci hendikep nego povreda Kube ili Subotica, pitanje je koliko ce Kel moci to da izdrzi posto nije mogao da cesto da spoji nekoliko utakmica u kontinuitetu, nego ga zakaci neka povreda.Velika je razlika kada ti vezni red cine Gundo i Bender u odnosu na Sahina i Kela.

                    Comment



                    • sigpic

                      Comment




                      • Jedan transparent navijaca Bayerna od sinoc. Slika je prejaka, jedino mi se ne svidja sto time vredja Arsenal i Ozila(jer ocigledno je da je ono on na slici).
                        Last edited by Tobdzija; 12-03-14, 18:11.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Visokokvalitetno umetnicko delo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Barça: Valdés, Piqué, Fàbregas, Xavi, Iniesta, Messi, Neymar, Mascherano, Sergio, Alba, Alves
                            Subs: Pinto, Song, Pedro, Alexis, Sergi Roberto, Adriano, Bartra.
                            TEAM NEWS: Hart, Zabaleta, Kompany (C), Lescott, Kolarov, Fernandinho, Toure, Milner, Silva, Nasri, Aguero
                            Subs: Pantilimon, Clichy, Boyata, Garcia, Navas, Negredo, Dzeko
                            ....
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Opet mi se ne svidja postava Citya, bas kao ni u prvoj utakmici. Po meni je bolje da Milner pocne sa klupe, a da Jesus Navas igra od pocetka. Idemo City!

                              Ocekujem odlicnu utakmicu!
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Odličan Mesi večeras, najbolji kod nas. Mnogo bolji nego u prethodnim utakmicama. Strijepio sam pred ovu utakmicu bez obzira na prednost iz prve, mi u slaboj formi a Siti ima ekipu da bilo kome i bilo gdje dadne 2+ golova. Generalno su svi solidno odigrali. Valjda će ova utakmica podići ekipu, poslije poraza od Valjadolida veliki pritisak javnosti je bio na leđima i trenera i igrača.

                                Šta reći za ovog čovjeka.
                                Spoiler
                                Last edited by ognjen; 12-03-14, 22:56.

                                Comment

                                Working...
                                X