Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao sto se i ocekivalo, Bajern je pokazao da je za klasu bolji od Arsenala. Iako je Arsenal imao svoje sanse, Bajern je kontrolisao veci deo meca i na kraju pobedio. Za Arsenal je cak dosudjen i nezasluzeni penal, jer je bio ofsajd, ali je Nojer pokazao zasto je verovatno najbolji golman na svetu. Sa druge strane, golman Arsenala je uspeo da zakopa svoj tim i moze se reci da je glavni krivac za poraz. Kao sto se i ocekivalo, Bajern je 90% posla zavrsio vec u prvom mecu i veoma su male sanse da Arsenal napravi cudo u revansu.

    Milan je nastavio seriju losih rezultata, iako se ne moze reci da ih je Atletiko nadigrao. Ocekivano ujednacen mec, Kosta je iskoristio gresku odbrane i Atletiko ide kuci sa velikim golom prednosti. Naravno da jos nista nije gotovo, Milan sigurno ima kvalitet da preokrene situaciju i ode dalje, ali Atletiko je pokazao da je opasan rival i sigurno je da Milan ceka tezak posao u Spaniji.

    Sto se tice Lige Evrope, ima mnogo zanimljivih meceva, ali svakako se izdvaja duel izmedju Napolija i Svonsija.

    Svonsi kuci docekuje Napoli i to sigurno vide kao priliku da se dokazu protiv velike ekipe. Sigurno ce biti motivisani, dok ce Benitez verovatno izvesti kombinovani sastav Napolija. Ipak, ocekujem da ce zvezde Napolija biti previse za ekipu Svonsija.

    Takodje ce biti zanimljiv duel izmedju PAOK-a i Benfike. PAOK je odlicno igrao u grupnoj fazi takmicenja dok je Benfika usla u Ligu Evrope kao treceplasirani tim u grupama LS. Sve je moguce u ovom mecu, ali mislim da je Benfika ipak favorit, iako se mec igra u Grckoj.

    Juventus na svom stadionu docekuje Trabzonspor, koji je kao prvoplasirani zavrsio grupnu fazu LE. Juventus je sa druge strane nesrecno ispao iz LS, po mnogima nezasluzeno, i u uvak mec ulazi kao veliki favorit. Ocekuje se da Konte izvede rezervni sastav, ali u svakom slucaju Juventus ne bi trebalo da ima problema sa turskom ekipom.

    Ejsberg se u Danskoj sastaje sa Fiorentinom. Danci su iznenadili u grupnoj fazi takmicenja i prosli dalje, dok se Fiorentina bukvalno prosetala grupom sa kombinovanim timom. Iako nece moci da racunaju na najvece zvezde poput povredjenih Rosija i Gomeza, Fiorentina je veliki favorit i pravo bi cudo bilo da ne prodju dalje.

    Lacio u Rimu docekuje veliko iznenadjenje takmicenja, Ludegorec. Bugari su u teskoj grupi sa PSV-om, Dinamom i Cernomorecom ostvarili 5 od mogucih 6 pobeda i prosli dalje kao prvi u grupi, dok je Lacio bez previse truda zauzeo drugo mesto, iza Trabzonspora. Iako ce Italijani najverovatnije i u ovom mecu izvesti kombinovani sastav, mislim da ce biti previse za Ludogorec i Lacio najverovatnije ide dalje.

    To su nekih 5 duela, mada sirugno je da ima jos dobrih meceva na koje treba obratiti paznju i koji su mozda ujednaceniji sto se snaga tice, kao Dnipro - Totenhem, Ajaks - Red Bul ili Dinamo Kijev - Valensija.
    Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

    Comment


    • Na stranu sudijska odluka( mislim da je ono bilo za zuti), Scesni po milioniti put pravi ovakvu glupost, ne zna covek da izleti, duduk je za to, i ko zna koji put direktno kanalise svoj tim. Ako je crna magija za Arsenal vezana za povrede, ja ne znam sta onda reci za golmane, Vec evo skoro deceniju oni za golmane imaju ekstremno labilne likove koji su spremni da nicim izazvani sokiraju ceo stadion.

      Nazalost, kad se pogleda, izgleda da imamo vec 4 ucesnika QF i nadam se da ce to nekako izbiti grdne pare iz dzepova alavaca koji su izdirigovali sve ovo.
      Odavno vec ovo nije sport
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Originally posted by b64Milos View Post
        Kao sto se i ocekivalo, Bajern je pokazao da je za klasu bolji od Arsenala. Iako je Arsenal imao svoje sanse, Bajern je kontrolisao veci deo meca i na kraju pobedio. Za Arsenal je cak dosudjen i nezasluzeni penal, jer je bio ofsajd, ali je Nojer pokazao zasto je verovatno najbolji golman na svetu. Sa druge strane, golman Arsenala je uspeo da zakopa svoj tim i moze se reci da je glavni krivac za poraz. Kao sto se i ocekivalo, Bajern je 90% posla zavrsio vec u prvom mecu i veoma su male sanse da Arsenal napravi cudo u revansu.

        Milan je nastavio seriju losih rezultata, iako se ne moze reci da ih je Atletiko nadigrao. Ocekivano ujednacen mec, Kosta je iskoristio gresku odbrane i Atletiko ide kuci sa velikim golom prednosti. Naravno da jos nista nije gotovo, Milan sigurno ima kvalitet da preokrene situaciju i ode dalje, ali Atletiko je pokazao da je opasan rival i sigurno je da Milan ceka tezak posao u Spaniji.

        Sto se tice Lige Evrope, ima mnogo zanimljivih meceva, ali svakako se izdvaja duel izmedju Napolija i Svonsija.

        Svonsi kuci docekuje Napoli i to sigurno vide kao priliku da se dokazu protiv velike ekipe. Sigurno ce biti motivisani, dok ce Benitez verovatno izvesti kombinovani sastav Napolija. Ipak, ocekujem da ce zvezde Napolija biti previse za ekipu Svonsija.

        Takodje ce biti zanimljiv duel izmedju PAOK-a i Benfike. PAOK je odlicno igrao u grupnoj fazi takmicenja dok je Benfika usla u Ligu Evrope kao treceplasirani tim u grupama LS. Sve je moguce u ovom mecu, ali mislim da je Benfika ipak favorit, iako se mec igra u Grckoj.

        Juventus na svom stadionu docekuje Trabzonspor, koji je kao prvoplasirani zavrsio grupnu fazu LE. Juventus je sa druge strane nesrecno ispao iz LS, po mnogima nezasluzeno, i u uvak mec ulazi kao veliki favorit. Ocekuje se da Konte izvede rezervni sastav, ali u svakom slucaju Juventus ne bi trebalo da ima problema sa turskom ekipom.

        Ejsberg se u Danskoj sastaje sa Fiorentinom. Danci su iznenadili u grupnoj fazi takmicenja i prosli dalje, dok se Fiorentina bukvalno prosetala grupom sa kombinovanim timom. Iako nece moci da racunaju na najvece zvezde poput povredjenih Rosija i Gomeza, Fiorentina je veliki favorit i pravo bi cudo bilo da ne prodju dalje.

        Lacio u Rimu docekuje veliko iznenadjenje takmicenja, Ludegorec. Bugari su u teskoj grupi sa PSV-om, Dinamom i Cernomorecom ostvarili 5 od mogucih 6 pobeda i prosli dalje kao prvi u grupi, dok je Lacio bez previse truda zauzeo drugo mesto, iza Trabzonspora. Iako ce Italijani najverovatnije i u ovom mecu izvesti kombinovani sastav, mislim da ce biti previse za Ludogorec i Lacio najverovatnije ide dalje.

        To su nekih 5 duela, mada sirugno je da ima jos dobrih meceva na koje treba obratiti paznju i koji su mozda ujednaceniji sto se snaga tice, kao Dnipro - Totenhem, Ajaks - Red Bul ili Dinamo Kijev - Valensija.
        Znaci procitao sam prva tri reda samo i da te pitam jesi ti brate moj tacan sa glavom ?
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Jel ispao Milan?

          @Aki

          Ovaj put ce da bude 0-3.

          #pjeske
          Jeste.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Originally posted by soe View Post
            Jeste.


            ocekujem i nadam se da cete proci Trabzon bez vecih problema
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Nadaj se ti da Milan izbori evropsku ligu sljedece sezone .
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Originally posted by soe View Post
                  Jeste.
                  Ja koliko znam ima jos jedna utakmica da se igra ili se varam?

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Znaci procitao sam prva tri reda samo i da te pitam jesi ti brate moj tacan sa glavom ?
                    Navijac Arsenala lose reaguje na konstataciju da je Bajern zasluzeno pobedio?
                    Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                    Comment


                    • Originally posted by soe View Post
                      Nadaj se ti da Milan izbori evropsku ligu sljedece sezone .
                      To je kao naucna fantastika,kad se pogleda tabela.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by El Dorado View Post
                        To je kao naucna fantastika,kad se pogleda tabela.
                        Milan zaostaje 4 boda za 6. pozicijom koje vodi u Evropsku ligu ...Kakva naučna fantastika

                        Comment


                        • Originally posted by b64Milos View Post
                          Navijac Arsenala lose reaguje na konstataciju da je Bajern zasluzeno pobedio?
                          11 protiv 10, ako neko ne pobjedi onda se trebam zapitati za integritet tog kluba, a ne da li je zasluzio da pobijedi. Smijesno pricati o zaslugama kada 60 minuta imas igraca vise.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by El Dorado View Post
                            To je kao naucna fantastika,kad se pogleda tabela.
                            Neka si ti komentarisao i ako ne znas koliko bodova Milan zaostaje i koje mjesto ga vodi u Evropsku ligu..
                            Last edited by Rossonero; 20-02-14, 22:42.

                            Comment


                            • Zna znanje , trademark :

                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Panenka



                                Ovako to doktor radi.

                                Spoiler
                                Last edited by Rossonero; 20-02-14, 22:46.

                                Comment

                                Working...
                                X