Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos jedan derbi sjeban zbog sudija. Ovakav scenario nikome ne odgovara, osim naravno Bayernu , mogao je ovo biti stvarno dobar dvomec. Steta...

    Milan je bio bolji od Atletica u veci deo tekme, mada nisam ocekivao da ce odigrati ovako dobro, promasili sijaset prilika i na kraju kazna. Zasluzili su vise, ali nazalost nije se moglo do gola.
    Last edited by Prototype; 19-02-14, 22:41.

    Comment


    • @Proto

      Slazem se Milan je odigrao odlicnu utakmicu , propustili su svoje sanse , Atletico je jednu od sansi iskoristio , nismo zasluzili poraz , ali sta je tu je.

      Idemo na Vicente Calderon po prolaz dalje.

      Comment


      • da je ostalo nereseno pa tamo lepo autobus i da se trazi prolaz na penale recimo... ovako, tesko, treba napasti svim silama a u odbrani svakako promaja, ako bacis sve karte na napad jos gore... jedino da sreca posluzi kako veceras nije, inace realno gledano resen je to dvomec



        ocigledno je bilo hladnije prosle godine
        Last edited by Miletić; 19-02-14, 22:45.
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Originally posted by Ves View Post
          Kako tebe nije sram da sa tolikom sigurnošću tvrdiš da je znoj u pitanju?? Može biti znoj ili pljuvanje, ali je Roben u pitanju, dakle, ovo drugo! Tišina!
          Kao prvo nemoj da se bubris k`o baloncic, kao drugo ne znas ni ti da li je ili nije ali kao posto je Roben onda ti satro znas da je 100%, kakva ti je to logika `leba ti.
          Pogledaj malo bolji snimak a ne ove ubrzane... na normalnom snimku se lepo vidi da je kap znoja.
          Al` da ne bude da sam 100% u pravu moze biti i ono drugo ali tebi sigurno necu reci tisina jer dovoljno je i ovo sto ste leleknuli 0:2 tako da ti necu stajati na muku.
          Last edited by AIRBORNE; 19-02-14, 22:48.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Zanimljivo

            City izgubio 2-0 kod kuće, Arsenal također!
            City igrao s igračem manje, Arsenal također!
            Messi zabio za 0-1 u 54. minuti, Kroos zabio u 54. minuti!
            Alves zabio u 88. minuti, Müller zabio u 88. minuti!

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by AIRBORNE View Post
                Kao prvo nemoj da se bubris k`o baloncic, kao drugo ne znas ni ti da li je ili nije ali kao posto je Roben onda ti satro znas da je 100%, kakva ti je to logika `leba ti.
                Pogledaj malo bolji snimak a ne ove ubrzane... na normalnom snimku se lepo vidi da je kap znoja.
                Al` da ne bude da sam 100% u pravu moze biti i ono drugo ali tebi sigurno necu reci tisina jer dovoljno je i ovo sto ste leleknuli 0:2 tako da ti necu stajati na muku.
                Htio si provokacijom izazvati reakciju i uspio u tome. Sta drugo da ti kazem? Da sam to sad procitao, svakako ne bih ovako reagovao. Ono je bilo neposredno nakon meca. U svakom slucaju ti se necu izvinjavati, mada to nisi ni trazio, jer je uostalom i ovaj tvoj post ocigledna provokacija. I jos jeftinom psihologijom pokusavas lopticu prebaciti na moju stranu, satro ja sam nepristojan. Kako god, tebi na dusu ...
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Ima li potrebe da se u ovom trenutku prepucavate na relaciji Arsenal-Junajted ? Dakle, lagano čičišta.

                  Sve što je imalo da se kaže rečeno je, Ricoli je prenaglio sa odlukom kada je u pitanju crveni karton, samim tim i u dobroj meri unazadio meč, kao i sam dvomeč. Lično ne verujem da Bajern može na svom stadionu da proćerda 2 gola viška, a i ako Bajern da jedan gol ne vidim mogućnost da Arsenal da 3 više da bi prošao, dakle nemoguća misija po topdžije.

                  No objektivno postoji mogućnost, naranvo da postoji, eto otvori se utakmica u smeru kao danas samo za Arsenal, sudija dosudi penal i isključi Nojera....kao primer.

                  Comment


                  • Pojma nemam da covjek navija za Jedinstvo. Inace to ne pratim i ne znam, osim ako neko nema oznaku ili je upecatljiv kao ti sa Juveom. Nista dublje od kritike pomenutog komentara nije islo, bar s moje strane.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Ja ne verujem koliko ljudi trebaju biti pokvareni pa da pomisle da je Roben pljunuo Sanju. Ah...

                      Roben ugledavši Sanju kako leži bespomocno na travi, proli svoju junacku suzu, a zlobni ljudi izmisliše priču kako ga je pljunuo.

                      Kuda ide ovaj svet?

                      Comment


                      • VES kapiram te,ja nisam svadljiva osoba - jesam uzivo ali ovako na forumu nema potrebe...
                        Da sada ne sirimo pricu, mozda jeste mozda nije...
                        Ne trazim izvinjenje, posteni smo navijaci.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post


                          Ja sam nasao ovu na FourFourTwo...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Lako je saltat pasove okolo kad imas igraca viska.
                            Last edited by Wilshere_10; 20-02-14, 00:12.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Lakoje saltat pasove okolo kad imas igraca viska
                              On salta pasove ovako i kad njegov tim ima igraca manje.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ja sam ubijedjen da se ne bi primio go da je ostalo 11 protiv 11, al eto Rizzoli kiturina velika voli da se kurci.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X