Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skroz otvoren revans da je ostalo 0:1. Ovako sakrice loptu Barselona tamo i to je to.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Mislim da je Pelegrini pogresio u odabiru sastava, po meni je Nasri trebao da igra od pocetka, a Kolarov na levog beka, posto je Clichy debil! Znaci 2 godine zaredom sudije kvare utakmicu izmedju engleskih i spanskih timova, setite se Nanija prosle sezone i onog crvenog kartona protiv Reala.
      Ni govora o penalu, za crveni karton jeste, ali nije bilo u 16m.

      Posto su danas dosle obe dvojke, sutra uvece bi se to dalo promeniti.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Rutinski , i u revansu ocekujem bar 2 razlike

        Najbolja slika :

        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • City je dobro odigrao i sa igracem manje, mislim da su izvukli maksimum iz situacije, bez onog gola na kraju bi svakako imali cemu da se nadaju. Cini se da su sanse bile 50% 50% pre Demichelisovog starta. Stvarno steta sto smo se ovako rano sastali.. Sto se sudijskih gresaka tice, jbg, obe situacije su bile bas zajebane. Evo one druge:


          Plus jos jedan offside City-a koji nije sviran, a bilo je vrlo opasno, no verovatno bi se o tome vise pricalo da su dali gol.

          Comment


          • Meni Siti baš izašao kako treba da se igra protiv Barse, zatvorili gol i igra ovih se svela na klasično izdrkavanje na sredini terena sa milion i tri pasa u trouglu Ćavi - Inijesta i Buskets. Ali eto kiksnuo Kompani loše se namestio kod ofsajd zamke, ostao mnogo duboko i onda Demikelis kao da ima 19 godina a ne 30+, uvek je bio mesar taj Demikelis. Crveni po pravilima igre i doviđenja.

            Mnogo je 0:2 prosto mi je nekako nezamisliovo da Barsa ispusti tu prednost na Kamp Nou.

            Comment


            • Morace Pelle all out na Camp Nou, pa sta bude. Aguero se valjda vrati dotle.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ubije te sudija i tu nema pomoći...vidjelo penala ono nije

                do tog momenta Barsa nije imala šut

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Ubije te sudija i tu nema pomoći...vidjelo penala ono nije

                  do tog momenta Barsa nije imala šut
                  Bio faul stari asu samo je pitanje da li je bilo u 16 ili van.

                  Imali su jedan Ćavija sa 25 metara, kada je Hart bespotrebno paradirao.
                  Last edited by Brajkula; 18-02-14, 22:15.

                  Comment


                  • Nije pitanje...bilo je van 16

                    Comment


                    • Sjeba sudija stvar sa nepostojecim penalom, da je sudio samo crveni, mozda bi Siti i sa vise elana odigrao mada nisu bili losi poslije. To je to, ovaj dvomec je zavrsen

                      Klisi kriminalan, kako je los frajer Leskot isto pogubljen da ne nabrajam vise

                      Comment


                      • Crveni cist , penal necist , ostecen City

                        Fabregasov "offside " , ostecena Barca

                        1-1

                        Jos igranje rukom u prvom poluvremenu u 16ercu ..
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Za sve to je Mođi kriv.

                          Comment


                          • Stvarno bi treneri koji predju u jaci iz slabijeg kluba trebali dobro da razmisle o kupovini nekog igraca kog su trenirali u tom proslom klubu. Nisu bas objektivni tada.. a vecina tih igraca nema kvalitet za takav skok u napred. Nije Demichelis los, ali ga vec gaze godine, uzasno je spor, a to je jako tesko nadoknaditi na ovakvom nivou. Jeste da je doveden vise kao backup, ali opet, nema on sta traziti u ovakvom City-u. Slicna situacija je bila sa Rodgersom i Allenom. Sto se Barselone tice, cini se da je opet najveci problem taj zavrsni udar, losa realizacija i (ne)snalazenje pred golom protivnika. Osim toga, generalno nemam nekih primedbi na taktiku Martina za ovaj mec. Svakako bi bilo jako tesko da nije bilo Demichelisove pomoci.

                            Sto se druge utakmice tice, ja nisam ocekivao da ce ovako da ih zgazi PSG, ocekivao sam dosta neizvesniju utakmicu u Nemackoj. Dvomec resen jos u prvom poluvremenu, kapa dole PSG-u.

                            Comment


                            • Zadovoljan ja partijom Barselone. Odbrana sasvim pristojno, a vezni red se trudio da što više obezbijedi željeni posjed. Mislim da je i Martino zadovoljan igrom a rezultatom svakako.

                              Neymar ušao, malo se zagrijao, jedna asistencija.

                              Mora se i u revanšu ozbiljno bez obzira na ovu prednost. Sitiju se vraća Aguero a samim tim će biti i drastično opasniji. Domaćin nije stvorio nijednu pravu šansu. Ajde recimo onaj šut Silve da je bio nešto najbliže postizanju gola od strane njih. Može se reći da su sa igračem manje bili konkretniji.

                              EDIT: Suđenje neću komentarisati kao što i dosad nisam ali ću samo reći da sudija nije imao pravo na ponovljeni snimak kao što mi imamo i opet nije jasna situacija.
                              Last edited by ognjen; 18-02-14, 22:13.

                              Comment


                              • Originally posted by p4p1 View Post
                                Sto se druge utakmice tice, ja nisam ocekivao da ce ovako da ih zgazi PSG, ocekivao sam dosta neizvesniju utakmicu u Nemackoj. Dvomec resen jos u prvom poluvremenu, kapa dole PSG-u.
                                Rano ih otvorili, jbg teško je kada ti pripremaš utakmicu danima i sve što si pripremao padne u vodu u 4. minutu. Posle toga sudija dunu neki penal, pa kartoni ovi, redom i tu ima dosta diskutabilnih situacija kako vidim.

                                Kvalitetan pregled tog meča, Sky uvek pokida sa ovim pregledima

                                Comment

                                Working...
                                X