Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je da sam ja prvi koji je izvalio da sam na ovim uvodnim sličicama kao datum odigravanja meča stavio 18.08.

    EDIT> btw
    Last edited by Brajkula; 18-02-14, 18:06.

    Comment


    • Valdez * Alves-Pike-Maskerano-Alba * Buskets-Xavi-Iniesta-Fabregas * Messi-Alexis. Ovakav sastav najavljuju mediji s tim što oni postavljaju formaciju 4-3-3 sa Iniestom na krilu a ja mislim da će formacija biti 4-2-2, no vidjećemo.

      Murinjo kaže da Siti ima dobre šanse za dalji krug takmičenja jer Barsa, po njegovim riječima, ima najgori tim u poslednjih nekoliko godina.

      Comment


      • 4-4-2 da Buskets igra drugo krilo ? Šanse nema Jedino ako si zamislio Inijestu na boku .

        Comment


        • Ja veceras ocekujem pobjedu Sitija sa 2 razlike


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            4-4-2 da Buskets igra drugo krilo ? Šanse nema Jedino ako si zamislio Inijestu na boku .
            Malo sam se loše izrazio što se tiče formacije. Mislio sam na to da Buskets igra zadnjeg veznog a Xavi, Iniesta i Fabregas učestvuju u građenju igre na sredini, sa više igrača na sredini će se obezbijediti veći posjed. A sigurno je da će se prilikom napada Barselone Iniesta i Fabregas priključivati samom vrhu napada.

            Comment


            • Navijači Barse danas ispred Old Traforda, znaju šta valja



              Comment


              • Sastavi:
                Manchester City lineup: Hart; Zabaleta, Kompany, Demichelis, Clichy, Fernandinho, Touré, Navas, Kolarov, Silva, Negredo
                #Barca XI to face #MCFC: Valdés; Alves, Piqué, Mascherano, Jordi Alba; Busquets, Xavi, Iniesta; Cesc, Messi, Sanchez

                Comment


                • Gledaj ga Pelegrini sa 1 napadačem kod kuće, nisam se ovome nadao.

                  Acika Kolarov brat levog veznog, to je greška svih grešaka! Au Bože, hteo sam da bapnem asa na kladionici u singlu sad ne smem.

                  Comment


                  • Kada Kolarov krene da sabija sa centaršutima, da li će Barsina odbrana moći da kontroliše te situacije ?!

                    Manchester City FC ‏@MCFC 2m
                    SUBS NEWS: Pantilimon, Lescott, Richards, Garcia, Nasri, Jovetic, Dzeko
                    Bench Barcelona: Pinto, Bartra, Adriano, Song, Sergi Roberto, Pedro, Neymar
                    Last edited by ognjen; 18-02-14, 18:45.

                    Comment


                    • Hoce li ovo vise poceti?!!!!!

                      Comment


                      • Originally posted by conviction11 View Post
                        Kada Kolarov krene da sabija sa centaršutima, da li će Barsina odbrana moći da kontroliše te situacije ?!
                        Igra tih krila se dobrim delom svodi na igru 1 na 1, a tu je Kolarov baš limitiran, jedino ako Pelegrini svesno želi da prepusti Barsi inicijativu pa da Navasa i Kolarovog koristi na kontre, to je jedini razlog zašto je tako postupio. Tačnije on je svestan, pametan je lik taj Pelegrini, da će Barsa imati posed, uostalom gotovo uvek oni prednjače u tom segmentu igre, pa je namerno pojačao vezni red da proba da odgovori na to, da dođe do lopte te ovu dvojicu na krila da probaju da probijaju, plus Kolarov defanzivnije orijentisan da zatvara ko mu već bude dolazio - Aleksis verovatno. Ima logike.

                        Comment


                        • City-Brsa tacan rezultat 1-1 Leverkusen-Psg mislim da ce biti 0-3 mozda i 0-2 naravno mislim na TR.
                          Barsa ce da povede City ce da juri prednost Barse na kraju ce da im uvaljaju gol nekako takav mec ocekujem sa druge strane nema dileme ko ce pobediti i to verujem ubedljivo Psg sad ostaje da vidimo.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Oprezno ulazi Pelle u ovaj mec.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Previse svi ocekuju od vecerasnje utakmice City-Barca, svi ocekuju spektakl, nadam se samo da cemo to i dobiti!

                              Steta sto je moj brat Aguero povredjen i sto propusta utakmicu, ali nadam se da ce se vratiti za revans mec.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Znaci ne postoji tim na svetu koji MRZIM VISE OD BARCELONE!!!!
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X