Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Da Prototype nije car i moj drug popljuvao bi sad ova dva fana Juventusa znaju oni ko su

      Kakva grupa i bez obzira na ovo sve danas kakva sramota ispadanje u ovoj grupi,ali vazno je da su se narugali mom nerodjenom bratu koji je rijesio sam 2 tekme u onako teskoj grupi i sto su maler jer im je dosla najteza grupa za prolaz i 4. sesira...

      Oprosti mi Roberto bio sam budala mada proslo me je odavno sam spoznao istinu
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Prokletstvo nas neko tera u Evropi evo ima godina....neverovatni mečevi isto rezultati, pa vremenske nepogode, nikako da nam se sve namesti...jbg. Što se trenera tiče više nego da gotivim Kontea, Juventus je bio bolji u svakom meču od svog rivala na terenu, ajde da izuzmemo ovaj večeras jedino, bolje su se Turci adaptirali na uslove na terenu i to je to. Neobjašnjiv splet okolnosti oko Juventusa u Evropi godinama....
        A najjace bi bilo da nije bolji sa onakvom sredinom. Ta sredina gotovo svaku na svijetu jede. Ali svakako nesto nije u redu sa Juveom u Evropi i to predugo traje.
        sigpic

        Comment


        • Konte na poluvremenu, this is not football

          sigpic

          Comment


          • Ne bih se bunio da i sledece godine ispadnemo u grupama samo da promene jbnu formaciju.

            Isto kao sto ne mozes gotiviti Arsenal pored Akija isto tako ne mozes gotiviti ni Juve pored Brajkija Jednostavno ti nedaju

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              A najjace bi bilo da nije bolji sa onakvom sredinom. Ta sredina gotovo svaku na svijetu jede. Ali svakako nesto nije u redu sa Juveom u Evropi i to predugo traje.
              Odemo u Madrid sudija nas popiša sa crvenim (ako u obzir uzmemo da je penal bio regularan), odemo u Tursku popiša nas sneg, dva bitna gostovanja. Ma kod kuće samo da smo uzeli Turke i to je to, taj meč je prelomio na kraju jer i oni nisu igrali ništa specijalno grupu, eto izgubili su od Kopenhagena. Drugi napad, druga odbrana u grupi, jbg...nije realno kada nekako gledaš, ali se ipak desilo. Nisam srećan naravno, čak ovo mi je katastrofa, ali moramo se boriti sa talasima...

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                Ne bih se bunio da i sledece godine ispadnemo u grupama samo da promene jbnu formaciju.

                Isto kao sto ne mozes gotiviti Arsenal pored Akija isto tako ne mozes gotiviti ni Juve pored Brajkija Jednostavno ti nedaju
                Reci slobodno samo da se promijeni trener.
                Pobijas ga ti jbg, balansiras
                sigpic

                Comment


                • Dopada se meni ideja Kontea, želi da dominira, igra na posed, večeras to nije išlo, ne bih ga ja menjao je čovek zna šta radi, nije baš njegova krivica što u DAnskoj propustimo 25 prilika, što u Torinu primimo gol nakon vodstva za 60 sekundi, što Bonući i Kaseres odigravaju kratke pasove....ma nije se dalo, evo vrtim sve mečeve po glavi i jednostavno nije se dalo, nismo ni zaslužili na kraju krajeva, jasno...

                  Comment


                  • Ma Conte je tvrdoglav, ko mazga. I kad ide lose on ce terati svoje. Otice ce on iz Juvea u neki bogatiji klub pa ces videti njegove domete, kad bude imao barem upola tim kakav zeli. On je prakticno zelen trener, tek postao trener nesto malo trenirao mali klub kao sto je Siena i eto ga u Juve. A opet pokazuje potencijal. Nije problem u njemu. Ima ih vise, bice prilika da o tome diskutujemo, da sad ne idemo u prevelik off.

                    I kojeg to drugog trenera da dovedemo. Od 2006 ovo nam je najbolji trener kojeg smo imali.

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      Ma Conte je tvrdoglav, ko mazga. I kad ide lose on ce terati svoje. Otice ce on iz Juvea u neki bogatiji klub pa ces videti njegove domete, kad bude imao barem upola tim kakav zeli. On je prakticno zelen trener, tek postao trener nesto malo trenirao mali klub kao sto je Siena i eto ga u Juve. A opet pokazuje potencijal. Nije problem u njemu. Ima ih vise, bice prilika da o tome diskutujemo, da sad ne idemo u prevelik off.

                      I kojeg to drugog trenera da dovedemo. Od 2006 ovo nam je najbolji trener kojeg smo imali.
                      Htio je Gonzala covjek nemoj ga kriviti,a da su ga doveli sad bi pricali koga ce Juve da zajebe u osmini finala,zabio bi makar koji go ovim sirotanima
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Htio je Gonzala covjek nemoj ga kriviti,a da su ga doveli sad bi pricali koga ce Juve da zajebe u osmini finala,zabio bi makar koji go ovim sirotanima
                        Secam se toga, da ga je trazio. Ja sam bio svestan njegovih mogucnosti, tj da je gol igrac. Al jbg nisam ga gotivio, seca se toga Akan , sad mi je nesto gotivniji od kako igra u Napoliu. Ljudi se cenkali oko njega, pustio bi ga Real za 30M. Nebi morali placati onoliko koliko je platio Napoli, ali dzaba. I Teveza su uzeli pod srecnim okolnostima, a verujem da nisu svesni kakvu su igracinu uzeli za male pare.

                        Previse ima oscilacija u odbrani, tj imalo je jer se odbrana sredila u medjuvremenu. Ali kasno je sve to doslo na svoje.

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Secam se toga, da ga je trazio. Ja sam bio svestan njegovih mogucnosti, tj da je gol igrac. Al jbg nisam ga gotivio, seca se toga Akan , sad mi je nesto gotivniji od kako igra u Napoliu. Ljudi se cenkali oko njega, pustio bi ga Real za 30M. Nebi morali placati onoliko koliko je platio Napoli, ali dzaba. I Teveza su uzeli pod srecnim okolnostima, a verujem da nisu svesni kakvu su igracinu uzeli za male pare.

                          Previse ima oscilacija u odbrani, tj imalo je jer se odbrana sredila u medjuvremenu. Ali kasno je sve to doslo na svoje.
                          Odbrana je odradila posao,a da je igrao eto npr Higuain zabio bi neki go u Danskoj mogu da se zakunem.Razumijem da ga ljudi gotive bilo bi nam dosadno da svi mislimo isto.Real bi ga pustio tada za 26-28 miliona jer su ga oni bas htjeli.Arsenal je kasnije uletio sa 28 ali ih je glumac zajebao jer je prodao Cavanija i znao je da mu jedina sansa da rokne dosta vise para i dobru platu sto je i uradio.Juve da ga je doveo za 26 miliona i da ima ovakav vezni red iza sebe mi ne bi vodili ovaj razgovor uopste u to sam siguran 100%

                          Teveza su se htjeli rijesiti u Cityu i sreca je bila sto mu je ostala jedna godina ugovora tako da i nisu smjeli mnogo vise da ga plate.Poenta je da cemo se sloziti da on nije doveden da napravi razliku koju Juve vec ima u Kalcu nego da se napravi iskorak u LS(tj polufinale barem) ali on tu razliku uopste nije napravio cak je igrao poprilicno lose.Ova grupa je bila smijesna 12 bodova su morali da osvoje
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Tevez nije dao gol na poslednjih 14 meceva u LS,mozda i vise nisam siguran al poslednji put je dao gol kad je igrao za UTD.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Izgleda Reina ne brani veceras sto je veliki + za Arsenal jer je ovaj rezervni Brazilac branio u ligi protiv Udinesea i covjek je cirkus...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                poslednji put je dao gol kad je igrao za UTD.
                                7. april 2009-e, Junajted-Porto 2:2.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X