Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eto gde je otisao Italijanski fudbal da sampion ispadne u grupi sa realno jedino teskim mecom sa Rrealom
    I posle se pitamo kada ce Italija opet imati 4 predstavnika u LS,Leverkusen gubi 5-0 od UTD-a a prodje grupu njima svi prodjose a Itlaiji samo muceni Milan(ako bude i on prosao) koji realno ima neke sanse,i Napoli ako bude uspeo.Tezak udarac za Juventus pre svega za Kontea i ekipu ocekujte neki kiks u narednim kolima.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Turci

      Comment


      • Da je neko pisao kako ćemo d aispadnemo iz ove tuge od grupe ne bi napisao gori scenario po navijača Juventusa...sad ide ono klasično praćenje ovog takmičenja čisto da se eto prati.

        Comment


        • It is not the violence that sets a man apart.
          It's the distance he's prepared to go.

          Comment


          • Milan realno moze da ispadne danas, Ajax igra odlicno, a Napoli ima vrlo male sanse, veliki poraz za italijanski fudbal...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ljorente najvece drvo u fudbalu trenutno. Drogba otac fudbala. Sitiju bi bilo bolje sa Mancinijem nego Pelegrinijem.
              sigpic

              Comment


              • Real i Galata ma ljepota ma ne može bolje !!!

                Kako mi ljudi popraviše dan aaaaaaaaaa

                Comment




                • Comment


                  • To i ovo sad na kraju kad ih je izvrtio kao curke po liniji. Igraj do 40!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • A nije sto smo ispali nego je to sto znam da u LE Konte ce da ubacuje mucenike poput Padoina,Peluza i ostalih debila i opet ce da ispadnemo od nekog tamo Esbjerga i sve onda uz klinac.
                      Ne znam koji je trener uvrstio Juventus u moguce osvajace LS,ali mnogo se zajebao.
                      Mi smo odigrali najbolji mec protiv Reala a protiv Kopenhagena i ovih djubretara gubili bodove bezveze,strasno.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Jebi ga, ovde nema penala i ofsajda da ih poguraju kad ne ide. Pobeda fudbala sto se mene tice i to velika, isto kao kad je Bazel izbacio Junajted.
                        sigpic

                        Comment


                        • Боље да је остао до краја каријере у Челсију, бољи је од све тројице сада , ал' нека вратиће се он кући.

                          Comment


                          • Juventus ima potencijal lagano za cetvrtfinale, vjerovatno i za polufinale. Mora bolji trener.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Jebi ga, ovde nema penala i ofsajda da ih poguraju kad ne ide. Pobeda fudbala sto se mene tice i to velika, isto kao kad je Bazel izbacio Junajted.
                              Au sto volim kad neko tako neko kenja a ne gleda fudbal italijanski u opste,ma savrseno.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                A nije sto smo ispali nego je to sto znam da u LE Konte ce da ubacuje mucenike poput Padoina,Peluza i ostalih debila i opet ce da ispadnemo od nekog tamo Esbjerga i sve onda uz klinac.
                                Ne znam koji je trener uvrstio Juventus u moguce osvajace LS,ali mnogo se zajebao.
                                Mi smo odigrali najbolji mec protiv Reala a protiv Kopenhagena i ovih djubretara gubili bodove bezveze,strasno.
                                Ma ja se nadam da ćemo igrati punom snagom jer se finale LE igra na Juventus Areni.

                                Comment

                                Working...
                                X