Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko je igra City-ja tečnija kada Silva igra. Pored toga što je postigao gol, odigrao je odlčinu utakmicu, dosta kretanja, vidi se da je željan igre.

    Comment


    • Opet je pomeren termin meca.

      Galatasaray AŞ against Juventus in Istanbul was abandoned after a snow storm caused the pitch to become unplayable and will resume with the score 0-0 at 14.00CET on Wednesday.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • jao bayern-city iz keca u dvicu kvota 35.. duša me moja boli..
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Kako ce Kesolini da utripuje da je neki trener, a ono Bajern na 100% bi ih pljastio pet razlike pjeske.
          Sad ce njima Real u osmini
          Moze i Barca,mada kakvi su srecnici izvucice PSG ili Atletiko Madrid i tu prolaze pjeske,realno.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by El Dorado View Post
            Moze i Barca,mada kakvi su srecnici izvucice PSG ili Atletiko Madrid i tu prolaze pjeske,realno.
            Da bas bi lagano prosli te dvije ekipe .
            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

            Comment


            • Siti u ovom trenutku iz ovog ugla danas, sa ove tačke gledišta od Atl.Madrida glatko ispada. Bilo kako bilo niko lako neće izbaciti taj Madrid, a na sve to dodamo da isti igraju bolji fudbal ove sezone od Sitija i eto...Kolo Simeone genijalac !

              Comment


              • Originally posted by El Dorado View Post
                Moze i Barca,mada kakvi su srecnici izvucice PSG ili Atletiko Madrid i tu prolaze pjeske,realno.
                Atletiko Madrid je ekipa koja može svakoga izbaciti u dvomeču, vjeruj mi da niko neće biti srećan ako ih dobije za protivnika u jednoj od narednih faza LŠ-a.

                Comment


                • PSG bi demolirao City sad

                  Napad paklen , a Cityu se odbrana raspada , dovoljno

                  Ni Atletico ne bi bio bez sansi protiv njih , ali mislim da bi ipak City prosao
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Atletico bi meni prosao i jedne i druge,najjaci kolektiv mada bi bilo bas guravo sa PSG-om,a ove druge bu prosli siguran sam
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Atletiko Madrid-Siti u Madridu lakih 2:0, sistem igre im je doveden do savršenstva, pravi kolektiv.

                      Comment


                      • Cholo sa pola gasa unistava Pelegrinija, nemojte da se salimo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Atletico bi glat prosao City u ovom trenutku, bez problema, pa oni svaku ekipu u dvomecu mogu da izbace, a kamoli klimavi City. PSG bi uradio verovatno isto...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Freško, ispade da će Atletiko da osvoji, nije isključeno, ali nisu baš toliko dominantni kako si ti ispisao u postu...neugodna ekipa za svakoga, ali da ima jačih, ima.

                            Comment


                            • Pa nije to poenta jacine, nego takticke nadmoci, Atletico svakoga moze da izbaci, sto ne znaci da bi izbacio 100% svakoga, ali za svaku top ekipu su neugodan protivnik i niko ih ne zeli u knock out fazi.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Slažem se da može, neugodan protivnik svakako, ali kada dođe ta top8 faza tu su ti 6 od 8 ekipa približno jednakog kvaliteta i sitnice odlučuju, reklo bi se sitne greškice. Gotivim ja njih, ali opet moram govoriti sa rezervom, faovrizujem ih protiv Sitija, ali već protiv Barse i Bajerna...

                                Comment

                                Working...
                                X