Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Ocekivao sam da Bayern da vise golova, ali rutina pobeda, dok na Etihadu Negredo pokazuje zasto je Dzeko klupa. Danci iznenadili, mec dana opravdao epitet derbija, PSG igrao preko one stvari, Olympiacos mozda resio pitanje drugog putnika u 1/8 finala. Grupa A bez golova...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Evo ga kvalitetan link ako nekoga zanima pregled http://www.feed2all.eu/watch/219239/...ighlights.html

      Comment


      • Kakvo ce ludilo da bude u grupi A , to nije realno ..

        Galata i Juve , ne zna se ko je gori , Juve bolji od Reala u dvije tekme osvoje 1 bod , Galata one zgazi kuci i sad kad treba da naprave veliku stvar , oni izgube , tacno ce na kraju Kopenhagen proci
        Last edited by Dale; 05-11-13, 21:52.
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Nije lose Juventus odigrao,veoma lose drugo poluvreme i jbg sta da se radi,jbt secam se da je Juve imao u LE jedne godine skor 0-6-0
          Znaci na Juventus uvek X da se igra u prvih 3-4 meceva,isto ovako i prosle sezoen 3 neresena pa 3 pobede ali ove je drugacije bice tesko.Mora se pobediti protiv Kopenhagena,pa onda sa Galatom da se odlucuje o sledecem putniku za dalje.Verujem u prolaz.Vidal se niej video u drugom poluvremenu,Markizio ne znam jeli izasao na teren u opste,ostali nisu bili losi,odbrana nije bila u opste lose samo eto 2 kiksa Kaseresa(inace ja ga veoma cenim kao igraca,al jbg desi se svakome kiks) i tako.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Nije lose Juventus odigrao,veoma lose drugo poluvreme i jbg sta da se radi,jbt secam se da je Juve imao u LE jedne godine skor 0-6-0
            Znaci na Juventus uvek X da se igra u prvih 3-4 meceva,isto ovako i prosle sezoen 3 neresena pa 3 pobede ali ove je drugacije bice tesko.Mora se pobediti protiv Kopenhagena,pa onda sa Galatom da se odlucuje o sledecem putniku za dalje.Verujem u prolaz.Vidal se niej video u drugom poluvremenu,Markizio ne znam jeli izasao na teren u opste,ostali nisu bili losi,odbrana nije bila u opste lose samo eto 2 kiksa Kaseresa(inace ja ga veoma cenim kao igraca,al jbg desi se svakome kiks) i tako.
            Kako sad brate, pa imao čovek dve vanvasionske prilike, u prvom glavom kod 0:0 kada je Kasiljas izdominirao nogom, i u drugom kod 1:1 kada je isto Kasiljas u prvom navratu odbranio a iz drugog pokušaja Pepe skinuo sa linije.

            Odličan bre Marka večeras, defanzivno anulirao Marsela, nije se krio učestvovao u igri, pokušavao, pridodavao se iz drugog plana, ma igrao čovek.

            U drugom delu su Vidal i Pogba pali i tu je ključ, dok su oni kidali sa agresivnošću ovi nisu mogli tri pasa da spoje, onda u drugom delu pali sa snagom što je i prirodno i eto, odmah više prostora za Realove igrače. Jbg da imamo krilo pa da Marka počne sa klupe npr. i onda da ga ubaci umesto jednog od njih da osveži tu i održi ritam, ili da imamo beka, pa da uđe Asamoa tu da "gine". Treba Marota da stavi upitnik sebi iznad glave na zimu...

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Kako sad brate, pa imao čovek dve vanvasionske prilike, u prvom glavom kod 0:0 kada je Kasiljas izdominirao nogom, i u drugom kod 1:1 kada je isto Kasiljas u prvom navratu odbranio a iz drugog pokušaja Pepe skinuo sa linije.

              Odličan bre Marka večeras, defanzivno anulirao Marsela, nije se krio učestvovao u igri, pokušavao, pridodavao se iz drugog plana, ma igrao čovek.
              Brate onu drugu sansu, morao je dati, zicer sa 3m u pm...
              I nije on anulirao toliko Marcela, koliko je ovaj jednostavno ocajan od kako se vratio, bas bas los Marcelo.
              Ali dobar je bio Marchisio, ne toliko kao ceo vezni, ali sasvim zadovoljavajuce. Pirlo je mene vise odusevio, koja smirenost, stabilnost, samo da nadjem koliko je imao netacnih pasova.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Igrac kola - golman Olimpijakosa. Sta je sve covek skinuo, ono je neverovatno

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Brate onu drugu sansu, morao je dati, zicer sa 3m u pm...
                  I nije on anulirao toliko Marcela, koliko je ovaj jednostavno ocajan od kako se vratio, bas bas los Marcelo.
                  Ali dobar je bio Marchisio, ne toliko kao ceo vezni, ali sasvim zadovoljavajuce. Pirlo je mene vise odusevio, koja smirenost, stabilnost, samo da nadjem koliko je imao netacnih pasova.
                  Gužva bila brate, teško je baš odreagovati u onakoj situaciji, a i Iker mu je sjajno ušao u šut, jbg....

                  Pazi pasing statistiku Pirla

                  Key passes: 3
                  Total passes: 94
                  Pass success: 95%
                  Total crosses: 4
                  Accurate crosses: 1
                  Long ball: 20
                  Accurate long ball: 19
                  Total through ball: 1



                  Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Igrac kola - golman Olimpijakosa. Sta je sve covek skinuo, ono je neverovatno
                  Opravdao brat propisnog keca na kladži
                  Last edited by Brajkula; 05-11-13, 22:14.

                  Comment




                  • Comment


                    • Strasna tekma veceras. Odlican tempo, ona greska kod prvog gola nas je zamalo kostalo i ovog jednog boda, jer smo mnogo pali. Na induvidualni kvalitet je Real veceras mogao i do tri boda, jer videlo se u drugom poluvrmeenu da ne mozemo da vrsimo isti presing. A upravo je Real preuzeo "nasu" taktiku i krenu sa visokim presingom.

                      Onaj lik sto ga dade petom nam je otvorio put za prolazak dalje. Posle onog gola Bale-a mislio sam da ispadamo lagano

                      Comment


                      • Pokidao Pirlo opasno.

                        A pricaju da je kod penala Young simulirao...

                        Spoiler


                        Nista licno Utd-ovci...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • @Fresko

                          Comment


                          • Simulirao i ja bih rekao, to govno ce valjda otici u januaru. Ipak sudija bio na par metara odatle, dje je blesio je pravo pitanje.
                            sigpic

                            Comment




                            • Ovo je bolje. Jest' ga malo ovaj povukao, ali nista strasno zaista...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ni govora o penalu.

                                Comment

                                Working...
                                X