Announcement

Collapse
No announcement yet.

Aragon MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #nixa evo potrudio sam se nasao sam , mada je slika umetnicnko delo , ali ne smeta.. evo jos nekih gde pruzaju rosiju ruku , tako da ona izjava gore ne pije vodu









    Edit:
    evo video lepse se vidi
    Last edited by tasa01; 05-10-13, 09:19.
    sigpic

    Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

    Comment


    • nixice, seceru, a sta je Biaggi, zlato mamino, uradio krug pre toga na istom mestu?

      Evo, da pomognem...

      Last edited by Vanja #66; 05-10-13, 09:35.

      Comment


      • jaooo!! nemojte samo Rimskog Imperatora!!! nista gore od tog coveka

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          nixice, seceru, a sta je Biaggi, zlato mamino, uradio krug pre toga na istom mestu?

          Evo, da pomognem...

          Funny boy nisam nigde napisao da nije bilo koskanja i gurkanja, toga je i ranije bilo i bice sve dok se budu vozile moto-trke.Medjutim, s obzirom da nisu u pitanju mesne trke vec svetsko prvenstvo,neko mu je sigurno morao skrenuti paznju na dzibersko ponasanje i objasniti da sport nema veze sa ulicom.
          Zovite

          Comment


          • Ehej, pa nis' me turio na ignore listu... Hoo fakin ray!

            Comment


            • Originally posted by Viv Li View Post
              jaooo!! nemojte samo Rimskog Imperatora!!! nista gore od tog coveka
              A sta fali Maxu?Pa italijan je...Mator?!
              Zovite

              Comment


              • Originally posted by nixa View Post
                A sta fali Maxu?Pa italijan je...Mator?!
                neprijatelj mog prijatelja je moj neprijatelj po temperamentu vise lici na Spanca nego na Italijana nema veze to sto je mator... njegovi potezi na stazi,izjave i to sto je uvek na ivici da se sa nekim potuce ostavljaju negativan utisak.... jednostavno vozac koji po stilu voznje i karakteru meni licno ne odgovara..

                Comment


                • Originally posted by Viv Li View Post
                  neprijatelj mog prijatelja je moj neprijatelj po temperamentu vise lici na Spanca nego na Italijana nema veze to sto je mator... njegovi potezi na stazi,izjave i to sto je uvek na ivici da se sa nekim potuce ostavljaju negativan utisak.... jednostavno vozac koji po stilu voznje i karakteru meni licno ne odgovara..
                  Vidis,niko ti nije lajkovao post!Hahahaha,salim se...
                  Zovite

                  Comment


                  • Originally posted by nixa View Post
                    Vidis,niko ti nije lajkovao post!Hahahaha,salim se...
                    hahahaha... kad je Maxa u pitanju moje misljenje se ne menja

                    Comment


                    • sigpic

                      Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                      Comment


                      • nixa....zamolila bih te malo da smiriš strasti i to koškanje.Svima je jasno da ne podnosiš Rosija,ali moraćeš da se pomiriš sa tim da je većina Rosijevaca ovde .....Maksu fali tim pošto su ga svi napustili
                        Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                        Comment


                        • Originally posted by Motori Zauvek u Srcu View Post
                          nixa....zamolila bih te malo da smiriš strasti i to koškanje.Svima je jasno da ne podnosiš Rosija,ali moraćeš da se pomiriš sa tim da je većina Rosijevaca ovde .....Maksu fali tim pošto su ga svi napustili
                          hahahah..a mi sto postujemo doctora a volimo marqueza..jel smemo da pisemo?
                          MESSI 10

                          Comment


                          • Originally posted by miha92 View Post
                            hahahah..a mi sto postujemo doctora a volimo marqueza..jel smemo da pisemo?
                            Last edited by Motori Zauvek u Srcu; 05-10-13, 23:58.
                            Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                            Comment


                            • Originally posted by miha92 View Post
                              hahahah..a mi sto postujemo doctora a volimo marqueza..jel smemo da pisemo?
                              kako sad to??? Rosi mora i da se voli i da se postuje za ovakvu izjavu cemo posteno da ti sudimo,pa da te streljamo!!!

                              Comment


                              • Originally posted by Motori Zauvek u Srcu View Post
                                nixa....zamolila bih te malo da smiriš strasti i to koškanje.Svima je jasno da ne podnosiš Rosija,ali moraćeš da se pomiriš sa tim da je većina Rosijevaca ovde...
                                Oho! Jos jedna rosijevka!!!
                                Zovite

                                Comment

                                Working...
                                X