Announcement

Collapse
No announcement yet.

MOTO GP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: MOTO GP

    [quote author=gagaj link=topic=1368.msg102737#msg102737 date=1257342001]
    Koliko sam videla mi u petak necemo gledati trening niti kvalifikacije u subotU,zbog tenisa > > >.Nema smisla!!!!!!!!!!!!Ipak je poslednja trka u pitanju.Dajte,molilm vas!!!!!!!!!
    [/quote]


    To stvarno nije lepo od njih.... >

    Comment


    • Odg: MOTO GP

      Suppo To Be HRC Marketing Director, Yamano To Remain Team Manager
      http://www.motomatters.com/news/2009...tor_yaman.html

      Comment


      • The most important thing is to stay truthful to who you really are, and be down to earth.
        As soon as you believe you are the best, you are not the best any more.
        From that stage there is no progress.

        Comment


        • The most important thing is to stay truthful to who you really are, and be down to earth.
          As soon as you believe you are the best, you are not the best any more.
          From that stage there is no progress.

          Comment


          • Odg: MOTO GP

            Suska se na nekim italijanskim sajtovima da postoji velika mogucnost da Stoner 2011 godine predje u Hondu i da bi to bilo najbolje resenje za njega zbog Pedrose..blablabla.Sta Suppo ima za cilj?!
            Ako Rossi predje u Ducati naravno da ce traziti mesto prvog vozaca,sto je totalno razumljivo i opravdano,Stoner to nece moci da podnese iz svima nama poznatih razloga tako da je logicno da vec sada ima u svojoj glavi neka resenja.Svi su potpisali samo za sledecu godinu tako da nas ceka opsti haos a do tada mnogo nagadjanja.
            Rossi na Ducatiju-zanimljivo :o.Ipak mislim da ce Yamaha uciniti sve da ga zadrzi.Jednostavno je:kada spomenete Rossija asocijacije su-neverovatan vozac,najbolji vozac,obaranje skoro svih rekorda,fenomenalno razvijanje motora,iskustvo,harizma......i tek na kraju-Yamaha.Suprotno-kada spomenete Yamahu prva asocijacija je Rossi.Cinjenica je da ce Yamaha mnooogo izgubiti ako ga pusti da ode.Pitanje je kakva ce biti sledeca sezona,kakav ce biti Lorenzo i pre svega koliko konkurentan ce biti Stoner.Nekako i dalje ne mogu u tu pricu da smestim Pedrosu.Mislim da ce se vec krajem maja sledece godine stvari biti dosta jasnije i znacemo sta mozemo da ocekujemo.

            Comment


            • Odg: MOTO GP

              Comment




              • Comment




                • Comment


                  • It's not the machine. It's The Doctor.
                    ;D ;D ;D ;D ;D

                    The most important thing is to stay truthful to who you really are, and be down to earth.
                    As soon as you believe you are the best, you are not the best any more.
                    From that stage there is no progress.

                    Comment


                    • It's not the machine. It's The Doctor.
                      ;D ;D ;D ;D ;D


                      [/quote]
                      +1


                      Comment


                      • http://www.motomatters.com/news/2009...to_1000cc.html

                        The most important thing is to stay truthful to who you really are, and be down to earth.
                        As soon as you believe you are the best, you are not the best any more.
                        From that stage there is no progress.

                        Comment


                        • http://www.motomatters.com/news/2009...to_1000cc.html


                          [/quote]
                          I kad bi to bilo, a izbace silnu elektroniku (ostave samo neophodno), a Rosi nastavi da vozi - mislim da bi bio spektakl za gledati kako ?oban tera ov?ice .... ;D ;D


                          Comment


                          • http://www.motomatters.com/news/2009...to_1000cc.html


                            [/quote]
                            I kad bi to bilo, a izbace silnu elektroniku (ostave samo neophodno), a Rosi nastavi da vozi - mislim da bi bio spektakl za gledati kako ?oban tera ov?ice .... ;D ;D
                            [/quote]
                            The most important thing is to stay truthful to who you really are, and be down to earth.
                            As soon as you believe you are the best, you are not the best any more.
                            From that stage there is no progress.

                            Comment


                            • Odg: MOTO GP

                              Free Practise 1
                              Pos Rider Bike Time Gap
                              1. Casey Stoner Ducati 1m32.813s
                              2. Jorge Lorenzo Yamaha 1m33.195s + 0.382s
                              3. Dani Pedrosa Honda 1m33.241s + 0.428s
                              4. Valentino Rossi Yamaha 1m33.499s + 0.686s
                              5. Randy de Puniet Honda 1m33.910s + 1.097s
                              6. Alex de Angelis Honda 1m34.106s + 1.293s
                              7. Colin Edwards Yamaha 1m34.123s + 1.310s
                              8. Andrea Dovizioso Honda 1m34.382s + 1.569s
                              9. Loris Capirossi Suzuki 1m34.427s + 1.614s
                              10. Nicky Hayden Ducati 1m34.462s + 1.649s
                              11. Mika Kallio Ducati 1m34.696s + 1.883s
                              12. Marco Melandri Kawasaki 1m34.859s + 2.046s
                              13. James Toseland Yamaha 1m34.865s + 2.052s
                              14. Toni Elias Honda 1m34.873s + 2.060s
                              15. Ben Spies Yamaha 1m35.052s + 2.239s
                              16. Chris Vermeulen Suzuki 1m35.131s + 2.318s
                              17. Gabor Talmacsi Honda 1m35.258s + 2.445s
                              18. Aleix Espargaro Ducati 1m35.458s + 2.645s

                              The most important thing is to stay truthful to who you really are, and be down to earth.
                              As soon as you believe you are the best, you are not the best any more.
                              From that stage there is no progress.

                              Comment


                              • Odg: MOTO GP

                                Pozdrav svima... ;D
                                Opet dominacija Stonera, sto nije veliko iznenadjenje za petak ali i zbog staze... Mislim i nadam se da ce se razlika smanjiti u subotu, a pogotovo u nedelju, jer ne bih voleo ponovo da gledamo kako Stoner pobegne ostalima... Svaka cast Stoneru na rezultatima od kada se vratio sa pauze! Ucutkao nas je sve koji smo ga kritikovali zbog pauze koje je napravio... ali bez obzira na rezultate, i dalje mu zameram zbog iste, koliko god bilo opravdano... bas sam pod utiskom! Ne mogu da se ne pitam sta bi bilo da nije pravio pauzu i sta ce biti sledece godine ako se bude ponovo lose osecao??? Da li bi ove godine pravio pauzu da je bio na prvom mestu??? Ne znam da li ce ponovo uspeti da povrati moje simpatije, prilicno je daleko od toga, ali je ovim rezultatima na odlicnom putu...
                                DeAngelis je zaista dokazao da mu je mesto u motogp-u, velika bi steta bila da ostanemo bez njega...
                                Ocekivan rezultat Spies-a ali se potajno nadam da ce napredovati do nedelje.. ;D

                                Comment

                                Working...
                                X