Announcement

Collapse
No announcement yet.

MOTO GP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [/quote]

    You deserve it!Don't blush

    Comment


    • Odg: MOTO GP

      No,moram na trenutak da se osvrnem na pricu koja je otisla u pogresnom pravcu.
      Ne volim provokatore i osobe koje ne postuju tudje misljenje,sto mozete da zakljucite iz postova.
      U nedostatku opcije IGNORE na forumu odlucila sam da je napravim u svojoj glavi kada je doticni u pitanju.Moja tolerancija ima granicu i stigla sam do nje. Vredjanje ne podnosim i ne dozvoljavam.Tako da je bolje da neke stvari precutim i pustim coveka da uziva.
      Toliko o tome....

      Comment


      • [/quote]

        You deserve it!Don't blush
        [/quote]
        And you is so cute ... :-*


        Comment


        • Odg: MOTO GP


          Zdravo, Vezara, slobodno koristi tu rec(covek) jer ja za sebe, doduse to je neskromno, smatram da sam to,
          ," poslednjih dana mi je nesto bilo s-Muckano u glavi, pa sam pravila neke glupe greske. Sa postovanjem "Rodni"

          Comment


          • Odg: MOTO GP

            hehe kako ste mi samo slatki...
            @N_Trooper hvala na lepim recima, blush se shiri i na mene... ;) Hvala i za report, odlican je. Sto se tice mesta na kojim su rookie-i zavrsili testove i nije tako strasno jer je konkurencija ogromna (Vladan se ne bi slozio ali cemo o tome kasnije...), ali mene i dalje po malo brinu ta vremena... preko dve sekunde je dosta za Barberu koji je jos i najbolji od klinaca (nekako ne racunam Espargara i Spies-a u tu ekipu jer su me jos odavno odusevili...) a da ne pricam o Simonceli-u i ekipi. No ipak je test u pitanju pa nije strasno.
            Sto se one razmirice tice, cini mi se da ste svi presli preko iste, ako niste, molim vas to ucinite bez obzira na povredjene strane... Godinu dana pricamo o tome kako bi bilo lepo da nam se pridruzi neko ko je fan i drugih vozaca, normalno je ocekivati da ce imati potpuno oprecno misljenje i da ce mu smetati prebacivanja na racun tog vozaca.
            Naravno treba voditi racuna da prepirka ostane u domenu motogp-a a da ne preraste u mini licni rat, pogotovo sto nas ima mnogo vise sa ove strane... I hope for world peace... ;)
            I ove godine cu se truditi da budem na strani Lorenza koliko mogu, jer sam izjavio da hipoteticki nema Rossija da bih mozda navijao za Horhea i Melandrija, s tim sto su tu i Edwards, Simoncelli, Aoyama, Hayden, Spies, Dovi, Loris, etc koji su mi takodje jako dragi ali doctor im svoj sarm kome vecina tesko odoli... a i zasluzio je... ;D
            Srdjan se takodje nije davno javio ali dobro, on ima izgovor.. na kom mestu je zavrsio onaj leteci crveni sa odmora, na trecem ili cetvrtom??? ;) ;D Crni ovo nije bilo na tvoj racun nego samo malo Srdjana da pecnem.... ;)
            Vladanovu izjavu sam mislio da ignorisem, ali doci na motoGP forum i tako nesto izjaviti je prilicno drsko, a pogotovo imajuci u vidu trenutni kvalitet u F1... Vecina odavde je verovatno pratila F1, ako to ne cini i sada, znaju kakvo je stanje u rodbinskom sportu sa cetiri tocka. Ja kao bivsi fan Damona Hilla nakon Senne i Prosta, ne mogu da kazem da je bilo bas zvucnih imena pored Shumija, Hakinena i... ne znam koga jos da nabrojim, da nisu to mozda Barikelo, Montoja, Vilnev, Baton i Kultard, koje jako puno volim, bile krem i zvezde F1. Alonso i Hamilton jesu ogromni talenti, ali jedno je osvojiti titulu a potpuno druga stvar je braniti titulu... Shumija iako nisam voleo na pocetku, uvek sam mu skidao kapu... Ne bi me cudilo da osvoji titulu sada kada se vrati posle nekoliko godina pauze... Naravucenije, nemoj davati olake izjave na neku temu ako nisi u toku... peace! ;)

            Comment


            • Odg: MOTO GP

              dani ponovo pod brojem 26.
              FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

              Comment


              • Odg: MOTO GP

                [quote author=MLADOSTLE link=topic=1368.msg114389#msg114389 date=1265729519]
                dani ponovo pod brojem 26.
                [/quote]
                Dok ne dobije broj 1... ;)

                Comment


                • Odg: MOTO GP

                  [quote author=vezara link=topic=1368.msg114388#msg114388 date=1265729500]
                  Vladanovu izjavu sam mislio da ignorisem, ali doci na motoGP forum i tako nesto izjaviti je prilicno drsko, a pogotovo imajuci u vidu trenutni kvalitet u F1... Vecina odavde je verovatno pratila F1, ako to ne cini i sada, znaju kakvo je stanje u rodbinskom sportu sa cetiri tocka. Ja kao bivsi fan Damona Hilla nakon Senne i Prosta, ne mogu da kazem da je bilo bas zvucnih imena pored Shumija, Hakinena i... ne znam koga jos da nabrojim, da nisu to mozda Barikelo, Montoja, Vilnev, Baton i Kultard, koje jako puno volim, bile krem i zvezde F1. Alonso i Hamilton jesu ogromni talenti, ali jedno je osvojiti titulu a potpuno druga stvar je braniti titulu... Shumija iako nisam voleo na pocetku, uvek sam mu skidao kapu... Ne bi me cudilo da osvoji titulu sada kada se vrati posle nekoliko godina pauze... Naravucenije, nemoj davati olake izjave na neku temu ako nisi u toku... peace! ;)
                  [/quote]
                  Bolje da si je ignorisao ;)
                  O mojoj upucenosti ne mozes da sudis,zato sto ovdje ne postujem,a sigurno i necu,jer ne zelim da narusavam harmoiju koja ovdje vlada ;)
                  Slazem se da je kvalitet F1 opao,pogotovo je to vidljivo par godina unazad,kad jedan Kimi Raikonen ima titulu ili Dzenson Baton,ali sta reci za Nikija Hejdena onda,Stonera?
                  Od kad je pratim F1 bilo je vrhunskih vozaca,ima ih i sad,eto ti si pomenu Hila i Hakinena,pored Sumahera,ali bio je vozac i Hajc Harald Fencen,ono sto je Vilnev radio jedno vrijeme je bilo fenomenalno,Barikelo nikad nije bio los vozac,ali jbg vozaio je u eri Sumahera,vozice opet,a o Kultardu nikad nisam imao neko misljenje,a mislim do o kvalitetima Alonsa ne treba ni pricati,covjek ce biti zapamcen kao jedan od najvecih vozaca u istoriji F1 i da, odbranio je titulu ;)
                  Hamilton i Fetel su buducnost,mozda i Rozberg(ali sad kad vidim koliko ima slabija vremena na testove od Sumahera koji je gotovo 20 godina stariji od njega,pocinjem da sumnjam u to)
                  Izvini na mom bezobrzluku i drskosti,znam da nisam trebao da dolazim ovamo,a svakako i necu vise,ovo je moj poslednji post u ovom pdf ;)
                  Trooperu svaka ti cast,poznajes materiju,zadovoljstvo je citati tvoje postove,neko je prije rekao da si prava enciklopedija,slazem se s tom konstatacijom
                  pozdrav za sve,a posebno za dame,Gagu i Vesnu
                  sigpic

                  Comment




                  • Comment


                    • Odg: MOTO GP

                      da,dok ne dobije broj 1!!!!!!!!!
                      FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                      Comment


                      • Odg: MOTO GP


                        AUDIAUTUR ET ALTERA PARS!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Comment


                        • Odg: MOTO GP

                          [quote author=Vladan link=topic=1368.msg114391#msg114391 date=1265735774]

                          Bolje da si je ignorisao ;)
                          O mojoj upucenosti ne mozes da sudis,zato sto ovdje ne postujem,a sigurno i necu,jer ne zelim da narusavam harmoiju koja ovdje vlada ;)
                          Slazem se da je kvalitet F1 opao,pogotovo je to vidljivo par godina unazad,kad jedan Kimi Raikonen ima titulu ili Dzenson Baton,ali sta reci za Nikija Hejdena onda,Stonera?
                          Od kad je pratim F1 bilo je vrhunskih vozaca,ima ih i sad,eto ti si pomenu Hila i Hakinena,pored Sumahera,ali bio je vozac i Hajc Harald Fencen,ono sto je Vilnev radio jedno vrijeme je bilo fenomenalno,Barikelo nikad nije bio los vozac,ali jbg vozaio je u eri Sumahera,vozice opet,a o Kultardu nikad nisam imao neko misljenje,a mislim do o kvalitetima Alonsa ne treba ni pricati,covjek ce biti zapamcen kao jedan od najvecih vozaca u istoriji F1 i da, odbranio je titulu ;)
                          Hamilton i Fetel su buducnost,mozda i Rozberg(ali sad kad vidim koliko ima slabija vremena na testove od Sumahera koji je gotovo 20 godina stariji od njega,pocinjem da sumnjam u to)
                          Izvini na mom bezobrzluku i drskosti,znam da nisam trebao da dolazim ovamo,a svakako i necu vise,ovo je moj poslednji post u ovom pdf ;)
                          Trooperu svaka ti cast,poznajes materiju,zadovoljstvo je citati tvoje postove,neko je prije rekao da si prava enciklopedija,slazem se s tom konstatacijom
                          pozdrav za sve,a posebno za dame,Gagu i Vesnu
                          [/quote]
                          Vladane, nemam ja nista protiv da pises na ovoj temi, naprotiv, samo smo se svi ovde skupili i skupljamo iz jednog razloga, a to je ljubav prema motogp-u i iz tog razloga je harmonija na nivou. Ta ljubav postoji jer verujemo da je to sto gledamo kvalitetno, gledamo ultra zanimljive i neizvesne trke i sampionat koji nam dokazuje da postoji kvalitet. Ja naravno ne znam da li ti pratis motogp, ali jos nisam sreo osobu koja to prati a da nije odusevljena sta se desava barem u poslednjih deset godina.
                          Izvini ako sam te nekom recenicom uvredio, ali me je pogodilo da se vratim na forum posle dva tri meseca i vidim da je neko izjavio da je Rossi lako osvojio toliko titula jer nema konkurenciju... pa sta smo mi to onda gledali 10 godina... ???

                          Comment


                          • Odg: MOTO GP

                            MOTO GP je po meni najbolji moto sport trenutno. Pratim ga par godina, od onih duela Biagii, Gibernau i naravno Rossi. Trke su neverovatno zanimljive, resavaju se u poslednjoj krivini, i ko ima slabo srce ne treba gledati Jedva cekam pocetak sezona, koja uvek nekako brzo prodje i ucestvovacu vise u ovom pdf. Svaka cast vama bas poznajete ovu oblast.
                            http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                            Comment


                            • Odg: MOTO GP

                              [quote author=vuk link=topic=1368.msg114419#msg114419 date=1265749491]
                              MOTO GP je po meni najbolji moto sport trenutno. Pratim ga par godina, od onih duela Biagii, Gibernau i naravno Rossi. Trke su neverovatno zanimljive, resavaju se u poslednjoj krivini, i ko ima slabo srce ne treba gledati Jedva cekam pocetak sezona, koja uvek nekako brzo prodje i ucestvovacu vise u ovom pdf. Svaka cast vama bas poznajete ovu oblast.
                              [/quote]

                              Vuce,dobro nam dosao!!!!
                              pozz

                              Comment


                              • temeljno i precizno
                                The most important thing is to stay truthful to who you really are, and be down to earth.
                                As soon as you believe you are the best, you are not the best any more.
                                From that stage there is no progress.

                                Comment

                                Working...
                                X