Announcement

Collapse
No announcement yet.

GP Aperol di San Marino e Riviera di Rimini MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Damir View Post
    To se nece desiti,nije Marquez lud da sjase s konja na magarca.
    Njemu nije bitno sta vozi, takav je tip... Uostalom, dosadice mu dominacija na Hondi kad tad. Prica se da mu je Honda nudila produzenje preko leta, neko sumanuto, da li 5 godina i da nije hteo nista da potpisuje jos uvek...

    Originally posted by Damir
    Marquez ce iz RH preci u Yamahu kad Vettel iz RB predje u Lotus (koji se muci s sponzorima kao i Yamaha).
    Ne muci se Yamaha vise sa sponozrima, cak Monster bi trebalo da ubaci jos vise novca sledece godine... A Eneos nece davati manje.
    Last edited by Vanja #66; 16-09-13, 19:19.

    Comment


    • Opet kazem, na neki nacin, sve ovo sto se desava pravedno je. Dzarvis je 2010. mislio koji ce nam Rosi, kad imamo Lorenca. On ce dominirati narednih 10-ak godina, ali malo se zajebo. Jednostavno pojavio se ekstra-super-mega talentovan vozac i svedoci ste sta se desava trenutno. E sad istorija se ponavlja, Dzarvis ce reci koji ce nam Lorenco kad ne moze da pobedi Markeza, i zato Lorenco nece biti u jamahi 2015. I ne znam sto smarate sa Lorencom, kada je jasno da niko od vozaca koji trenutno voze u najjacoj klasi ne moze da zaustavi Marka. Ako mrzite Marka budite strpljivi i cekajte da dodje neko od mladjih vozaca, ko zna Reding, Rins, Vinjales...
      Zato su titule vazne. Ako Mark osvoji 8, evo bicu prvi koji ce reci da je najbolji vozac svih vremena. Ostaje da vidimo da li ce se to i desiti, do tada, zna se ko je najbolji.
      A ovi sa dve titule, ako budete hteli da ih hvalite otvoricu vam temu smesna strana motogp

      Comment


      • Originally posted by crni View Post
        Ako mrzite Marka budite strpljivi i cekajte da dodje neko od mladjih vozaca, ko zna Reding, Rins, Vinjales...
        moze da bude da Markeza , posalje Markez u zaborav , mladji naravno
        sigpic

        Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

        Comment


        • Originally posted by tasa01 View Post
          moze da bude da Markeza , posalje Markez u zaborav , mladji naravno
          bas sad razmislajm dok citam sto ne marquez mladji..to bi tek bila festa,da se dva brata bore za titulu
          MESSI 10

          Comment


          • a Lorenco bude treci

            Comment


            • Originally posted by miha92 View Post
              bas sad razmislajm dok citam sto ne marquez mladji..to bi tek bila festa,da se dva brata bore za titulu
              Naravno , nista nije iskljuceno, ali to bi tek negde oko 2016 , bilo ostvarljivo..
              Originally posted by crni View Post
              a Lorenco bude treci
              Last edited by tasa01; 16-09-13, 19:54.
              sigpic

              Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

              Comment


              • "Koji ce nam Rossi kad imamo Lorenza"
                Ako se ja dobro sjecam Rossi je postavio ultimatum "Jorge ili ja" a Yamaha se tad odlucila za jeftinijeg,perspektivnijeg i u tom trenutku boljeg vozaca,zanemarili su marketinsku vrijednost Rossia.

                Comment


                • Originally posted by Damir View Post
                  "Koji ce nam Rossi kad imamo Lorenza"
                  Ako se ja dobro sjecam Rossi je postavio ultimatum "Jorge ili ja" a Yamaha se tad odlucila za jeftinijeg,perspektivnijeg i u tom trenutku boljeg vozaca,zanemarili su marketinsku vrijednost Rossia.
                  Oh, no, no, no, no, no, no, no... Jarvis je dosao kod Rossija i zamolio ga da mu se smanji plata da bi se vise novca dalo u razvoj. Kada je Rossi na to naravno pristao, Jarvis je otisao i povecao platu Lorenzu i izjednacio plate njih dvojice. Aktuelnog svetskog devetostrukog (sedmostrukog u MGP klasi) sampiona, coveka sa najvise pobeda u kraljvskoj klasi (i tako ce i ostati bar jos 7-8 godina sigurno, a moguce i dugo nakon toga) i klinca prema kome pokazuje naklonost jer je njegov mali projekat. Da, taj klinac je pokazao brzinu i... nista vise pre toga.

                  Comment


                  • ako osvoji 8 u Repsolu ili na Yamahi opet to nije to... nego sine izvoli na neko magare posle uzivanja u Hondi pa kad napravis sampionski motor od istog onda mozes u isti kos sa Doktorom.
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • [/QUOTE]
                      ahahahaahahah
                      MESSI 10

                      Comment


                      • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                        ako osvoji 8 u Repsolu ili na Yamahi opet to nije to... nego sine izvoli na neko magare posle uzivanja u Hondi pa kad napravis sampionski motor od istog onda mozes u isti kos sa Doktorom.
                        Na koga mislis??
                        sigpic

                        Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                        Comment


                        • na vaseg ljubimca mada isto vazi i za Lorenza, nije ni on imao trnovit put...
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • @ Vanja , posto nisam upucen mozes mi samo reci ili poslati link za ponudu Lorencu od strane Honde ?

                            Comment


                            • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                              ako osvoji 8 u Repsolu ili na Yamahi opet to nije to... nego sine izvoli na neko magare posle uzivanja u Hondi pa kad napravis sampionski motor od istog onda mozes u isti kos sa Doktorom.

                              Ta poredjenja u smislu da se nije pojavio veci talenat jos od pojave Rosija mogu da razumem,decko to pokazuje vec u svojoj prvoj sezoni,pokazuje talenat i sampionski karakter i glavni je kandidat za titulu u ruki sezoni,svaka cast,vec sada rezultat za respekt,sa druge strane,price o tome kako ce osvojiti 8 titula,imati ne znam koliko pobeda,oboriti sve moguce rekorde preterano,jer svako ko prati ovaj sport i razume,zna sta znaci biti devet puta sampion,od toga sedam u najacoj klasi,da to nije samo sedi i raspali po gasu i da samo talenat nije dovoljan i da nece samo on odlucivati o titulama i da jos hiljadu stvari treba da se poklopi,da to nije tako jednostavno makar sedeo na dominatoru do kraja karijere,neka uzme 3-4 titule pa da razgovaramo o tome,ja mu licno zelim sve najbolje,ima sve osobine koje jedan sampion treba da ima ali od Doktora je daleko 7 svetlosnih godina.

                              Comment


                              • Originally posted by Gargamel View Post
                                Ta poredjenja u smislu da se nije pojavio veci talenat jos od pojave Rosija mogu da razumem,decko to pokazuje vec u svojoj prvoj sezoni,pokazuje talenat i sampionski karakter i glavni je kandidat za titulu u ruki sezoni,svaka cast,vec sada rezultat za respekt,sa druge strane,price o tome kako ce osvojiti 8 titula,imati ne znam koliko pobeda,oboriti sve moguce rekorde preterano,jer svako ko prati ovaj sport i razume,zna sta znaci biti devet puta sampion,od toga sedam u najacoj klasi,da to nije samo sedi i raspali po gasu i da samo talenat nije dovoljan i da nece samo on odlucivati o titulama i da jos hiljadu stvari treba da se poklopi,da to nije tako jednostavno makar sedeo na dominatoru do kraja karijere,neka uzme 3-4 titule pa da razgovaramo o tome,ja mu licno zelim sve najbolje,ima sve osobine koje jedan sampion treba da ima ali od Doktora je daleko 7 svetlosnih godina.
                                to za titule nisu moje reci, crni je rekao da ce ga uvaziti kao goat ako dodje do toga ja licno ne zelim da bilo ko pridje blizu Doktoru po rezultatima, kamoli da izjednaci neki njegov uspeh, kada moze jedan Djakomo Agostini javno da kaze da ne zeli nikome da ga prestigne po broju pobeda, zasto ne bi mogao ja, jedan u moru Doktorovih simpatizera
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X