Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis liga Sport klub, Sport klub Draw Challenge - komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne cita moj post gore niko, ko jebe biceta. Nije mi jasno al dobro.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Ne cita moj post gore niko, ko jebe biceta. Nije mi jasno al dobro.
      Ispravljena je greska,slucajno sam pogrijesio u kucanju,izvini

      Comment


      • Oke,samo mi je bilo cudno mnogo,a ovkao me boli uvo za ligu kad sam 7. (u principu zelim da budem bolji od vlajka )
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Prelos sam bio u IW-u posebno u 1/2 finalu
          Nadam se da sa dobro odigrao Majami
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Unapred da se izvinim za ligu,nisam imao vremena da sredim ovih dana,a ide prvi maj,pa se nadam da cete imati razumevanja
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • 'El ima neki dobrovoljac da sredi ligu ovo sto je ostalo,nema mLogo?
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • sta se desava sa parovima?
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Rekosmo li da necemo imati previse kola i da necemo forsirat' previse 250ice?
                  Bice sjutra
                  sigpic

                  Comment


                  • Sta se desava kad ne dodje ni manje ni vise, nego jednak broj gemova? Jel se racuna kao pogodjeno ili promaseno?

                    Comment


                    • Od prosle godine smo uveli da moze da se igra =, na tacan broj gemova, ali sad ne mogu da se setim koliko to poena nosi
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Hvala Evo sad vidim pravila, malopre sam ih trazio i nisam ih video

                        Comment


                        • Originally posted by p4p1 View Post
                          Sta se desava kad ne dodje ni manje ni vise, nego jednak broj gemova? Jel se racuna kao pogodjeno ili promaseno?

                          Pa ako je isti broj gemova logichno je da se ne rachuna kao promashaj,i ja bih da se ovo razjasni ...
                          SignaturE se cheka ...sigpic

                          Comment


                          • Racuna se i jednako ( = ),taj pogodak vam nosi 5p!

                            Comment


                            • Originally posted by shpageti View Post
                              Pa ako je isti broj gemova logichno je da se ne rachuna kao promashaj,i ja bih da se ovo razjasni ...
                              Pogreshno se izrazih,jbg,htio sam reci ako je isti broj gemova ,znachi bez zareza,onda je to promashaj,da,ne bi bilo loshe stavljat npr. umjesto 22 da bude 22,5 ...na Online kladionicama je to ponegdje kvota 1,a negdje promashaj,kako gdje .
                              SignaturE se cheka ...sigpic

                              Comment


                              • Ali ako stave npr. 22.5 onda neće moći da se tipuje jednako i ništa od 5 poena
                                Ja kapiram da je upravo u tome poenta tj da ako si tipovao manje/više od ''okrugle'' granice a dođe jednako znači promašaj
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X