Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hertz British Grand Prix MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Glupo je pricati ali ja sam verovao dobro ne bas pobedu ali podijum zbog testiranja u Aragonu jer su svi na sva usta hvalili kako je resio probleme mada iskreno ocekivao sam i Nemacka,Amerika i sve trke posle Assen-a ali nije mi jesno odakle isti problemi sa prednjim krajem opet... Ne mogu reci da je los kad uporedis sezone sa Ducati-jima i sa Yamahom vidi se veliki napredak ali opet ocekivalo se mnogo,mnogo vise.
    Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
    sigpic

    Comment


    • #62
      Originally posted by Drezik View Post
      Ako niste odgledali i imate vremena a razumete engleski pogledajte , nece vam stetiti , covek prica o mladosti i starosti u cetvrtom minutu Hvala na razumevanju !

      I kako posle ovog čoveka da ne voliš
      Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

      Comment


      • #63
        Markez je cudo ali i motor mu je ubedljivo najbolji.
        Da je bilo ko umesto Pedrose na drugoj Hondi bio bi odmah uz Markeza.

        Comment


        • #64
          Motor je ubedljivo najbolji a Pedrosa je iza izubijanog Kala. Yeah...
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #65
            Nije li jednostavno predivno kad su stvari tako jednostavne...

            Comment


            • #66
              Originally posted by meca View Post
              Mnogo ovde ima mlataca(ljudi koji mlate a ne znaju nista) i sami ce se prepoznati.Ja jesam Rosijevac i moto gp gledam samo zbog njega a vi mladji nadjite trke od pre 10-15 god pa malo da i nesto naucite sto se tice marka naravno svaka cast ko to moze da ospori samo polako dug je put do zvezda njega tek cekaju teski dani a izmedju ostalog honda je trenutno bolja od yamahe i to po prilicno bolja ili ti dovoljno!!!!
              Neka bude da sam ja jedan od njih..a iskreno,voleo bih da se podmladim..

              edit:
              ..ah da,i ja znam da istina najvise boli..
              Last edited by Rossini; 31-08-13, 22:00.
              sigpic

              Comment


              • #67
                sve strucnjaci kompetentni pa mogu da se sprdaju sa tudjim misljenjem koje se razlikuje od njihovog...
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • #68
                  Lorenco i Markez nijanse su u pitanju,mislim da je ovde sve jasno sto se tice pobednika,ova dvojica vozice svoju trku i samo oni odlucuju pobednika,ne racunam to ako neko od njih izleti sa staze sto nije nemoguce,verujem da ce gurati jedan drugog do maksimuma.Pedrosa me ne cudi uopste,za jednog kompleksasa sasvim pristojan rezultat,voleo bih da znam sta se desava sa Rosijem,da li je vreme za penziju,da li ima slabiju masinu,da li ga zulja sediste,da li su mu uvalili dukati sa plavim nalepnicama?

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Gargamel View Post
                    .....voleo bih da znam sta se desava sa Rosijem,da li je vreme za penziju,da li ima slabiju masinu,da li ga zulja sediste,da li su mu uvalili dukati sa plavim nalepnicama?
                    ..pazi kad je moguce!!!Kineska roba je lako dostupna..
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Valentino Rossi talks about the Yamaha M1 from 2004-2009

                      http://www.youtube.com/watch?v=5iDkodqGrPE

                      Comment


                      • #71
                        Ista meta isto rastojanje kao i na Ducatiju, nesto tu nije kako treba .

                        Comment


                        • #72
                          neznam dali trebam ovde ovo da kazem ali komentator koji komentira sve trke moto gp je tako uzasan maler rosiju i mislim da on kada bi samo malo skratio tu pricu da bi rosi imao vise srece .. covek prica prica prica ko da je komentator na radiju a ne na tvu kao da mi nevidimo nista uuf ,, izvinjavam se unapred za ovaj komentar ali sam morao ovo da kazem negde .. skrati brate bre ko da si navijen ili kazi gde ti je swich of bre .. rosi je legenda samo nek vozi nebitno kako ,da je tu...
                          Last edited by shadow; 01-09-13, 02:12.
                          Shadow

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Dejan NS View Post
                            Ista meta isto rastojanje kao i na Ducatiju, nesto tu nije kako treba .
                            Daleko, daleko od toga...

                            Comment


                            • #74
                              Ceo vikend je tu, na SKu i sad se WUP propusta zbog snimka fudbalske utakmice koju niko ne gleda, jer oni koji bi inace gledali - i dalje spavaju... Genijalno...

                              Comment


                              • #75
                                Veliko hvala redakciji sto smo propustili jako bitan momenat u sampionatu na WUP-u...

                                Comment

                                Working...
                                X