Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hertz British Grand Prix MotoGP 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Voditelje SK za F1 i MGP kao da udara sunčanica prije trke pa pričaju neke gluposti
    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

    Comment


    • mozda neko zna konkretan odgovor ali kad Suzuki planira da udje u igru ? i koliko sam slusao nase komentatore fabricki tim kawasakija i bmw a ?

      Comment


      • Niko ne sumnja u Valeta, nego u Yamahu. Niko ne može da me ubedi da Rossi ne može da napravi nijedan krug kao Lorencov, pa valjda bi ga jedan krug usrao ako su im isti motori koliko god on bio van forme, anije van nje.
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Za Rossija se ne treba sekirati. Ceo zivot mu je obelezen brojem 46, a 4+6=10...

          Comment


          • Originally posted by Drezik View Post
            mozda neko zna konkretan odgovor ali kad Suzuki planira da udje u igru ? i koliko sam slusao nase komentatore fabricki tim kawasakija i bmw a ?
            Suzuki ulazi 2015. ipak. Ne mogu sledece godine, jer je promena pravila - ogranicenje sa 21 litar za rezerovaor na 20 litara - preveliki skok. Motor im trenutno ne radi tako efikasno, a sa dobrim performansama...

            Kawasaki nazalost nema planove, a BMW mozda udje u pricu sa IODA timom, ali ne pre 2016.

            2015. ce biti dobra godina po tom pitanju, Aprillia veruje da ce moci da napravi Factory Option motore do tad, planirali su i sledece godine da nisu spusteni rezervoari na 20 l, a Suzuki ulazi kao Factory Option sigurno, tako da ce se povecati sigurno za 4 broj kvalitetnih prototipova. Ali, videcemo koliko ce zaista znaciti unikatni softver u zamenu za 4 litre manje goriva i 7 manje motora po sezoni. Ostalo na motorima, Factory Option i Production Racer tipovima ce biti relativno slicno, ali agregati i softver ce imati najvecu ulogu... Kako, bar po mom misljenju, i treba da bude...

            Comment


            • Originally posted by Nikoletina View Post
              ono kod Vale je originalno i na slici je pas koji trči
              Sta znam meni je onako po meni su bolja Lorencova.
              Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                Suzuki ulazi 2015. ipak. Ne mogu sledece godine, jer je promena pravila - ogranicenje sa 21 litar za rezerovaor na 20 litara - preveliki skok. Motor im trenutno ne radi tako efikasno, a sa dobrim performansama...

                Kawasaki nazalost nema planove, a BMW mozda udje u pricu sa IODA timom, ali ne pre 2016.

                2015. ce biti dobra godina po tom pitanju, Aprillia veruje da ce moci da napravi Factory Option motore do tad, planirali su i sledece godine da nisu spusteni rezervoari na 20 l, a Suzuki ulazi kao Factory Option sigurno, tako da ce se povecati sigurno za 4 broj kvalitetnih prototipova. Ali, videcemo koliko ce zaista znaciti unikatni softver u zamenu za 4 litre manje goriva i 7 manje motora po sezoni. Ostalo na motorima, Factory Option i Production Racer tipovima ce biti relativno slicno, ali agregati i softver ce imati najvecu ulogu... Kako, bar po mom misljenju, i treba da bude...

                Hvala na inputu , googlao sam i pronasao jednog ciku Davida Brivia a i jos jednog za kojeg su poceli da pisu glasine da ce da vozi 2015

                Comment


                • Jako dobra slika, nema boljeg pokazatelja od nje koliko je unapredjena bezbednost ovog sporta. Koji, nota bene, i pored toga ostaje najopasniji sport i familija sportova (motociklizam generalno)...



                  Samo je desetinka prosla od prvog udarca, tj. kontakta sa zemljom, do potpunog naduvavanja jastuka... Izvrsno, naravno da moze i da ce biti bolje, ali ovo je toliki, toliki napredak...

                  Comment


                  • Ljuta bitka se vodi izmedju njih i Dainese-a
                    Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Mali kralj.....
                      sigpic

                      Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                      Comment


                      • Jorge Lorenzo: On thursday I told the team that if we win we had to make a special (and ugly) hair cut! Here is the result. 1173648_10151612047520811_1889403096_n.jpg1175667_500828586658204_1434966029_n.jpg1185407_10151612047655811_1130178014_n.jpg

                        Comment


                        • I Novak i Davis Cup tim Srbije su se totalno opiceno osisali nakon pobede 2010... Mada, moram priznati da mi i ovo malo izgleda kao plagijat...



                          I Valetu je trebao Joker tad, a Lorenzo ga je juce dobio... Verovatno sam previse sumnjicav, ali nesto slabo verujem u slucajnosti u zadnje vreme...

                          Comment


                          • Originally posted by Viv Li View Post
                            a special (and ugly) hair cut!
                            pa da moze ruznije....i ne moze
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by denia_el View Post
                              pa da moze ruznije....i ne moze
                              kada je Jorge u pitanju uvek moze ruznije .. samo mu daj priliku jel se meni ucinilo ili je Jorge nakon cestitanja Marquezu pokazao lakat u stilu "Eto ti ga na"?

                              Comment


                              • mislim da jestea onda ga je to dete onako zagrlilo u park fermeu i cestitalo mu uz onoliki osmehuci on,uci,ali igleda jos nista nije naucioa sta ce jadan
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X