Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rešeno. Ne ide Pjanić nigde, nema Roma još kreativca, Rađa ne može na njegovu poziciju.
    Sabatini, kapa do poda. I Paredes je danas doveden. Pozajmica (250.000) sa pravom otkupa (4-5 miliona). Najngolan poznajmica (3 miliona) a onda pola ugovora za 6.5 miliona. Na kraju neće koštati ni 15 miliona.

    Comment


    • Pa ako ce neko otici od tria u veznom redu to ce biti Pjanic , jer Kevin tek dosao , a DDR nece nikad otici , ako do sad nije otisao , a ne vidim kako bi sva cetvorica mogli igrati , mada bih dao sve da vidim to ..
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Neće svi igrati u startnoj postavi. Rotiraće ih Garsija. Sledeće godine će se verovatno igrati i Liga Šampiona tako da Roma pojačava klupu. A i ove sezone zbog slabe klupe ne mogu da idu na skudeto.

        Comment


        • Ja dok Radju ne vidim u dresu Rome, ne verujem da ga je Roma dovela.

          Comment


          • Originally posted by PRINCE View Post
            Ja dok Radju ne vidim u dresu Rome, ne verujem da ga je Roma dovela.
            A sa šalom? Nosiće broj 44.

            Comment


            • Zvanično

              Several media outlets in Italy have claimed that Radja Nainggolan’s move from Cagliari to Roma is official.

              Sport Mediaset, as well as Calcio Mercato, believe that the midfielder has signed a contract with the capital club that will keep him at Stadio Olimpico until 2018.

              It is reported that the Giallorossi will pay the Isolani €3m for an initial loan deal, and then €6.5m for 50 per cent of his registration.

              Neither Roma nor Cagliari have confirmed the move yet, but with the player being spotted in the capital, an announcement is expected within days or maybe hours.
              dakle, 3m pozajmica do kraja godine i onda na leto 6.5 za 50% ugovora, što je nekako 9.5 za 50%.

              Comment


              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                A sa šalom? Nosiće broj 44.
                Ja i dalje imam trip da ce zavrsiti u nekom desetom klubu. Stvarno ne pamtim da su novinari nekog igraca preselili u toliki broj klubova, i za svaki od tih klubova je bila vest da je transfer gotovo siguran. Ja sam ga prizeljkivao u Milanu ali ako bi objektivno sagledao celu situaciju, on je prelaskom u Romu izabrao najbolje resenje.

                Comment


                • Evo još da te uverim. Ne znam koliko je dobar odabir, Roma je jaka u vezi, ne znam koliko će se naigrati. Ali sigurno veliko pojačanje i igraće on, čak sam mišljenja da će se nametnuti na De Rosijevo ili Strotmanovo mesto iako oni objašnjavaju neke stvari.

                  Last edited by HeadBurn3r; 07-01-14, 20:49.

                  Comment


                  • Ikona

                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • neka Cristante dobije jos prilika sto bi moralo da se desi i nece mi biti uopste zao sto je Radja zavrsio na Olimpiku umesto na San Siru
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Fabrizio Romano ‏@FabRomano21 3h
                        There's AC Milan too on Fernando Reges. Talks ongoing, Galliani moved his contacts #LFC
                        Milan se uklucio za Reges-a...

                        Bologna have fired manager Pioli. Tomorrow will be appointed Davide Ballardini
                        Novi menager Bologna Ballardini...

                        Comment


                        • #MediaSet Galliani agreed terms with Fernando, he'll come for free in summer, but there is also a chance that Milan signs him this January.
                          nesto bas i ne verujem ali ajde neka bude
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • 18. kolo

                            Kjevo - Kaljari, 1 penal za Kaljari
                            Juventus - Roma, 1 penal za Juventus
                            Katanija - Bolonja, 1 penal za Kataniju
                            Đenova - Sasuolo, 2 penala za Đenovu

                            __________________________________________________ _________________________________________________

                            Timovi za koje nije sviran nijedan penal su Inter, Parma, Atalanta i Kjevo.
                            Nema timova protiv kojih nije sviran nijedan penal.

                            Timovi za koje je sviran najveći broj penala su Fiorentina i Đenova (6), Torino, Roma i Verona (5), Sasuolo i Napoli (4).
                            Timovi protiv kojih je sviran najveći broj penala su Parma (6), Torino i Sasuolo (5), Livorno, Inter i Sampdorija (4).

                            Najgore su prošli Parma (0 za, 6 protiv), Inter (0, 4), Livorno (1, 4), Atalanta (0, 1), Kjevo (0, 1), Bolonja (2, 3), Sampdorija (3, 4) i Sasuolo (4, 5). Ovo je 8 timova sa negativnim bilansom...
                            Najbolje su prošli Fiorentina (6 za, 2 protiv), Roma (5, 1), Đenova (6, 3), Verona (5, 3), Juventus (3, 1), Napoli (4, 3), Milan (3, 2), Katanija (2, 1). Pozitivni bilans 8 ekipa...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Ok je ova cela statistika i svaka cast na trudu zaista, ali mi je pomalo nepotrebna iz prostog razloga sto je ogromna razlika izmedju dosudjenog jedanaesterca i istog dosudjenog ili ne iz sumnjive situacije... moguce je npr da su fudbaleri Parme zaista skrivili 6 jedanaesteraca u dosadasnjem delu sezone a da nad njima nije skrivljen nijedan, dok je recimo za Fiorentinu dosudjeno 6 regularnih jedanaesteraca a protiv 2, dakle ne bi smelo da se govori o ekipama koje su "prosle" najbolje odnosno najgore... Druga stvar je voditi evidenciju o sumnjivim jedanaestercima, ofsajd pozicijama, kartonima prestrogo dosudjenim ili nedosudjenim... tu bi vec bilo materijala da se govori o nagradjenim i ostecenim ekipama, ovako je fina statistika ali tako isto se moze reci Roma je primila 10 golova i oni su najbolje prosli a Sasuolo 38 i oni su najgore...
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • barcastuff ‏@barcastuff 1h
                                Barcelona B forward Tonny Sanabria (17) has said goodbye to all his team-mates and told them he will join Italian club Roma. [@sport]
                                Roma će platiti 3 miliona evra a Sanabria će vjerovatno odmah na pozajmicu u Sampdoriju ili Sasuolo.

                                Comment

                                Working...
                                X